Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karol

MF seria 6100

Polecane posty

karol    2

Posiadam MF-a 6160, spisuje się wzorowo. Jeśli ktoś chce mogę się podzielić doświadczeniem z tym ciągnikiem. Posiadam kilka filmików z nim chętnie prześle (niestety nie mogę ich wrzucić do galeri ponieważ są za duże).

Pozdrawiam

Karol

Wiadomość z agroFakt.pl

V8.    0

Ja tez bardzo bym prosił o te filmy.. z miłą chęcia obejrzałbym Twa maszyne w Akcji..Pozdrawiam :]

v8pover@tlen.pl

jozekmj    9

Czym obrabiacie filmiki bo mam pare ale za dużych - robione aparatem w formacie QuickTime a za bardzo jestem nie kumaty w tych sprawach.

Gr4nt    0
Posiadam MF-a 6160, spisuje się wzorowo. Jeśli ktoś chce mogę się podzielić doświadczeniem z tym ciągnikiem. Posiadam kilka filmików z nim chętnie prześle (niestety nie mogę ich wrzucić do galeri ponieważ są za duże).

Pozdrawiam

Karol

Witam . Chciałbym się dowiedzieć ile KM ma twój Ferguson i czy poradzi sobie z obrotówka 4 skibową? A czy moglbyś mi wysłać jakieś inne fotki lub filmy? Z góry dziękuję! to mój adres wikaary@wp.pl

karol    2

ma 101KM i poradzi sobie z 4 skibową obrotówką tylko bez zabezpieczeń. Ja nie mam 4 obrotowej bo planuje kupić 5 zagonową z zabezpieczeniami bo mam dużo komieni. :)

Arek    113

100km da rade tylko to max 4x40cm bez zabezpieczen i w dodatku z mala odkladnica

at_horses    0

jak możesz to prześlij mi filmiki. Chce kupic podobnego lecz z troche mocniejszym silnikiem 6180 lub 6190. jak wyglądasprawa z serwisem i awaryjnościa MF-a?? at_horses@interia.pl

FQ    0

Czy ktos z forumowiczow posiada mf-a 6120 lub 6130?? Na co zwrocic szczegolna uwage przy zakupie,co najczesciej szwankuje w tym modelu??

Marcin 6160    0

kolego może masz instrukcje obsługo do 6160 ?? Byłbym wielce wdzieczny za skan! Wszystko na temat na dubi82@tlen.pl poprosze

Hvb3000    4

Za ile kupiłeś Fergusona? Bo wydaje mi się, że troche "windują" ceny. Można filmik na hvb3000@tlen.pl

dawid20    0

jak byś mógł to ja też proszę o filmik dawo1@op.pl <_<<_< z góry dziękuję i pozdrawiam

Marcin    2

Interesuje mnie jak Ci sie sprawuje ten model? Spalanie w lekkich pracach? Zwrotność? Potrzebuję cięgnika do opryskiwacza 2700 l rozsiewacza 1.2 t i żeby polatał w agragacie uprawowo siewnym biernym 3 m z wałem na przednim tuzie i do tego byłby dobry ale czy nie jest za duży do opryskiwacza i siewnika? Mam okazję kupić 6180 z 99 z przednim tuzem za 70 tyś. ale myślę ze lepiej będzie kupić 6150 - czwórka będzie poręczniejsza, jak uważasz? Z góry dziekuję za odpowiedź.

karol    2

Witam

Mam już ponad rok tego MF-a 6160 i muszę przyznać że jestem z niego zadowolony. pracuje z pługiem 4 skibowym obrotowym 4*42 oraz z agregatem uprawowo siewnym 3m rabeweg czynnym. Pracował także z pompą do deszczowni. To ma silnik 6 cylindrowy bez turbiny(101KM) jest bardzo oszczędny przy pompie do deszczowni spalił 8l/h a normalnie to od 8-12 litrów tylko przy orce spalił ok 15 l/h ale to ile wykonał pracy jest nieporównywalne z ursusem 1224 on wymięka... <_<. powiem tak 99 rok za 70 tys. to trochę mało jak za niego coś podejrzane...(to jest tylko moja ocena). Ja polecam 6160 bo masz do dyspozycji 100 koników a spali Ci tyle co 4 cylindry z turbo...

Poadrawiam!!

piootr    3

spoko że twój jest lepszy od 1224 jeśli chodzi o wykonaną prace bo mój więcej nie zaorze jak 1234 znajomego a ma 110 km , pożyczałem od niego ibisa xxl 4x48 i 1234 nawet spoko z nim chodzi mój jako tako ale nie wiem jakby z nim chodził 101 km mój w tamtym roku spalił 11,7 litry / mth średnio

piootr    3

jak orze to podkładam listewke pod gaz i tylko do 2000 obr mogę przycisnąć :( , a faktycznie nogę mam ciężką ale staram sie tak ok 1800 obr jeździć :huh:

pioter    44
:( ja myślałem żeby mu rurkę na stałe zrobic i tylko do 2000 jeździć :huh:

Massey    0

karol mam wielka prośbe do Ciebie opisz mi jesli mozesz srzynie biegów tzn ile biegów, grupy biegów, biegi pod obciązeniem itp. W starszych modelach w seri 30.. narzekano na skrzynie wlasnie oraz EHR. Jak to funkcjonuje u Ciebie? Czy to jest ta sama skrzynia co w starszych modelach czy zmieniona?

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować