Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelol111

Krone KR 125 - czy da się dorobić wyrzutnik bel?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
mchammer    0

Powiem nawet tak, że jestem sam posiadaczem tej prasy i odrzutnika nie posiadam,ale na pewno da się to zrobić, bo widziałem kiedyś taką sztukę z odrzutnikiem.

tomi382    99

jakieś ceowniki zespawaj ( 2szt wzdłóż i jeden na końcu poprzecznie ) i przymocuj to do ramy

Wiadomość z agroFakt.pl

ursusek902    16

jakieś ceowniki zespawaj ( 2szt wzdłóż i jeden na końcu poprzecznie ) i przymocuj to do ramy

Ona nie ma osi żeby tam przymocować

Trzeba by robić wstawkę

mam claasa 46 i wlasnie jestem w polowie prac przy zrobieniu odzutnika umnie jest os i nawet fabryczne zawiasy w krone musisz chyba z bokow poprowadzic os na ktorej beda ramiona tak jak jest to w claasie 250

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szaman1
      Witam mam problem w prasie po postoju od żniw gdy załącza się proces owijania Prasa łapie siatkę zaczyna owijać i po chwili rozbrzmiewa ciągły sygnał i na wyświetlaczu pisze że proces wiązania przerywany choć ona owija i później już nie przetnie sama siatki 
    • Przez x_adi_x
      Co sadzicie o tej prasie ? jak z jej awaryjnoscia, jaka wydajnosc i czy czesci sa latwo dostepne ? 
    • Przez grze77
      Witam!
      Koledzy podpowiedzcie czy w prasie KR 8-16 w zaznaczonym miejscu powinien być jakiś łącznik na wzór tego wyżej co łączy obydwie boczne ściany prasy ze sobą? Jak widać na poniższym zdjęciu od prawej strony zrobiła mi się szczelina między wałem a obudową i tam wpycha się pełno syfu. Czy jest jakiś inny sposób na zlikwidowanie tej szczeliny, z drugiej strony jest ok.

• Przez maciej2013
      witam chciałbym zapytać jakich używacie siatek do owijania sianokiszonki i słomy tymi prasami? bo kronoskie to cena 600 zl za szpule , czy na tych tańszych też dają radę? dopiero zakupiłem tą prasę i jestem ciemny w tych sprawach za wszystkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam
    • Przez maciej2013
      witam wszystkich potrzebuje pomocy odnośnie tej prasy jest to prasa stalokomorowa łańcuchowa lecz zamiast łańcuchów tak jak Fortima ma ona pasy gumowe po bokach które chodzą po rolkach problem mój tkwi w tym że pasy te zaczęło ściągać do jednego boku aż zaczyna niszczyć jeden z pasów posiadam instrukcję obsługi jest napisane jak to uregulować Ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie to się robi za chiny potrzebuje szpeca kto by mi pomógł w tej sprawie ewentualnie podjechał naprawił dodam że to okolice Grudziądza dziękuję i POZDRAWIAM

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.