mateusz1122

jaka prase wybrac?

Polecane posty

mateusz1122    15

Witam mam dylemat jaka prase rolujaca wybrac do 7tysiecy pasowa czy lancuchowa nie wiem ktora lepiej dziala, chce zeby prasowala słome, siano i sianokiszonke na allegro widzialem do sianokiszonki worki doktorych sie wklada balota i zawiazuje wiec nie trzeba by bylo kupowac owijatki za 5 tysiecy prosil bym o doradzenie z gory dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

ja polecam firmę Sipma, nie potrafię ci doradzic dokładniej, ale z tego co słyszę Sipmy dobrze się sprawują.


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

Co do tych worków to chyba nawet na tym forum jest temat o nich i nikt za dobrze się o tym nie opowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

Za 7 tyś to ty kupisz prasę kostkującą a nie rolującą w dobrym stanie :lol:

Edytowano przez daniel18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz12a    2

Za 7 tysięcy to nawet nie kupisz kostkującej, a co dopiero rolującą. Za takie pieniądze wątpię żeby do czegoś się nadawała, ja osobiście odradzałbym kupowanie prasy za taką cenę. Co do tych worków to opinie na forum są bardzo zróżnicowane tak jak napisał @wajdek85 zbyt dobrze to o nich nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tą kase ciężko będzie ci kupic zwijke patrzę na ogłoszenia trochę ,,, może fiat agri lub prase riwier to tańsze propozycje ale to i tak minimalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia112    0

Ja ci polecam prasę Famarol DF 1,8DD...Mam już ja od 2 lat i bardzo dobrze się sprawuje...a za te 7 tysięcy sobie najwyżej kupisz owijarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

Za te 7.5 tysiaca ma koles do sprzedania fiatagri new holland tylko nie wiem czy lepiej kupic łańcuchowa czy pasowa doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

od takiej prasy lepiej trzymać się z daleka. :lol:

Edytowano przez daniel18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

Witam, szukam prasy rolującej tak do 20 tyś zł, robiła by około 400 bali sianokiszonki i 400 słomy, chodziła by z NH T5040, co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    399

polecam KRONE KR 125  lekko chodzi mocno zbija

 

odradzam worki SILOBAG kupione w RGZ.COM.PL tragedia!! pękaja od słońca sprzedawca wysyła worki RÓŻNEJ JAKOŚCI zamawiałem w ciagu 2tygodni 2 razy i dostałem RÓŻNE PARTIE !! 1 grube a jedne CIENKIE JAK BIBUŁA! właśnie wywaliłem 10belek!!!!!!!!

od słońca i wiatru same worki pękaja!!! 1roczne!

uwaga oszust!!! nawet w parti 30worków jest po 2-3oszukane tańsze!! ustawiałem worki obok siebie partiami mniej więcej po 20-30sztuk i zawsze w parti są popękane!! strzelają same z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez masiew
      witam. poszukuje informacji na temat pras zwijających marki Vermeer. nie chodzi mi o to, co można znaleść w google, ale oto, czy ktoś z was niał z nią doczynienia, czy ktoś może mi o niej coś powiedzieć?
    • Przez Górek12
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy i nie wiem która będzie lepsza vicon 1901 czy new holland br 750 będzie użytkowana do sianokiszonki około 300/350 bel i słomy około 100/150 
       
    • Przez Moriss97
      Witam 
      Temat rzeka, jużw ubiegłym roku miałem z tym problemjak nie to zapraszam na mój profil  '
      Taka sprawa w tym roku do sezonu muszę ogarnąć pasy w moejj prasie - NH 654 , potrzebuje wymienić na nowe 3 pasy , najlepiej aby były zakute spinkami Titan 05 bądź Mato - inne nie wchodzą w grę bo już tyle hajsu poszło że za to to by jeden nowy pas wyszedł. Spinki jakie już miałem to ankery i maszynkę mam też , nie wytrzymują i wychodzą z pasów po prostu rozwala je, Miałem też MS25 te skręcane i te już całkiem lipa. blacha gorsza, kręty odpadają masakra.
      Pytanie Głowne, gdzie dostanę 3 nowe pasy w rozmiarze 178mm do tej prasy w rozsądnych pieniądzach. Oraz firmę co zakuwa tymi spinkami. Najleoej jakby sprzedali gowe ze spinkami, ja jestem z woj.warmińsko-mazurskiego. ale ciężko tu o takową firmę.'
      Może ktoś już gdzieś kupował to wie i poradzi co z tym fantem zrobić żeby były sprawdzone. 
      pozdrawiam 
    • Przez c308
      Witam nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tej prasie a zastanawiam sie nad jej zakupem.Otóż prowadzę małe 8 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka(15 krów).Mam 4 hektary łąki i 4 hektary zboża po dwa żyta i owsa.Po żniwach zasiewam na nich poplon i tagze zbieram na paszę.Myślę że na te 300-350 bel rocznie wystarczy mi taka prasa miałaby współ pracować z traktorem kraft(mf 2555,u3512) proszę o opinie i porade na jej temat.
    • Przez Damian1233
      Witam mam problem z prasą mf 1450 zmiennokomorową nie jestem w stanie zwinąć balota gdyż owija materiał na wałki nad pobieraniem. Podbieraka po remoncie wymienione zęby pasy wyrównane. Problem występuje w dużym stopniu przy trawie i sianie z słomą jest mniejszy problem. Jutro jak będę pracował to zamieszczę zdjęcia jak to wygląda. Proszę o jakieś sugestie co mogę sprawdzić .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj