Skocz do zawartości
blawatek98

targi rolnicze w lubaniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Targi
blawatek98    322

hej czy ktoś z pomorza się wybiera?? to już pojutrze wiec może ustalimy jakieś spotkanko?? :mellow: ja będę w niedzielę B) więc kto będzie?? pisać kto będzie,kiedy i o której to się ustali :lol: ostrzegam w niedzielę są korki już od nowej karczmy ;[

Senator    44

Od Nowej Karczmy? To nic, pamiętam jak korki były jeszcze dalej :blink:

Ale mi to tam nie robi, znam objazd (podjeżdżam z drugiej strony, tam korka nie ma w ogóle, wjeżdża się bezpośrednio na parking) :D

Wiadomość z agroFakt.pl

blawatek98    322

aha to troszkę może nasz będzie :) ja będę w niedzielę tak około 10-13 zależy jak tacie będzie pasowało :lol: to co jakieś spotkanie af zrobimy??

0maly0    5

Ja też będę w niedziele, na stoisku claasa i lemkena :D To jak z tym spotkankiem?

blawatek98    322

ja będę w niedzielę więc ci co będą w niedzielę mogą się spotkać może na stoisku claasa tak jak 0maly0 mówi :lol: mi pasuję przy valtrze najbardziej

Henius91    574

@Senator, najlepiej jechać od Lubieszyna, tzn. przed Lubieszynem w lewo na Nowy Barkoczyn, tam jest najmniejszy ruch, ale są największe dziury, no ale coś za coś. ja będę jutro od 11 do 13.

Senator    44

No właśnie o tą drogę mi chodziło @Henius, mam w Nowym Barkoczynie szwagra to znam tamtą okolicę :D

wiesmag    52

ja bywałem zawsze przed 9,to korków nigdy nie było,parking pustawy-zawsze dwa kroki od Cymskiego parkowałem,spokojnie można było się przechadzać,później miastowych się trochę nazjeżdża to jest tłoczno,a ja za mrowiskiem nie przepadam.przed 12 to już się zawsze zbieram.

będę miał nockę w deszczowni-nie wiem czy będę.

blawatek98    322

ja będę jutro :) to co robimy jakieś spotkanie af?? może o 12 przy stoisku roltopu lub agro sieci?? albo dawajcie swoje propozycje :lol: i wtedy ustalimy co i jak :P

Henius91    574

ja dziś byłem to powiem, że szału nie było. dużo ludzi, tak jakoś mało sprzętu, a przy arenie do wyprowadzania krów to się nie postarali.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja dziś byłem to powiem szczerze że nic nie było ciekawego

Ja jeszcze za 2 tygodnie pojade do Starego Pola na targi to wtedy dodam film :)

blawatek98    322

no fakt nic ciekawego :unsure: byłem dziś to tylko pełno ludu, mało maszyn , i tak jakoś tłoczno na tych targach i kolejki do wsiadania do traktorów były :o stare pole juz za 2 tygodnie miejmy nadzieję że tam się postarają:P:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się