Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarekG

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przystawka
MarekG    0

Mam pytanie, do tych co mają rzystawki do kukurydzy marki John Deere . Gdzie podłączyć wałek napędu siekacza z przystawki do kukurydzy ( na zdięciu co dołączam jest na górze po lewej stronie przystawki). ta przystawka jest przystosowana ponoć do modeli: 1077, 1065, 1055, a ja posiadam 1177 i nie mam gdzie włożyć tego kardana, jak sie orientuje to w tych innych modelach to też nie ma żadnego napędu. Pomocy!!!!

post-3644-1189019344_thumb.jpg

Kizo    5

Wow to ile ona ma podłączeń przeniesienia napędu? 3? Bo widzę na dole po lewo i prawo jakby było no i ten wałek na górze. A nie dało by się jakoś pod tymi osłonami przenieść łańcuchem napędu od dołu na ten wałek. Ja w swoim Geringhoffie mam tylko jedno podłączenie na górze bo przystawka wcześniej chodziła z bizonem więc zdjąłem osłonę od łańcucha co napędza heder i dałem łańcuch na górę do przystawki.

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...si&img=6475

Wiadomość z agroFakt.pl

MarekG    0

Tak ma 3 napędy, te 2 dolne to napędzają całą przystawkę a ten wałek górny to tylko siekacz. Można troche poprzerabiać i górny wałek wyrzucić, no ale kurcze to jest orginalna przystawka do JOHN DEERE to powinna pasować bez przeróbki chociaż do 1 modelu, a tu lipa!!

Kizo    5

Przystawka może i jest oryginalna ale docinanie już chyba nie.

MarekG    0

Na przystawce, jak i docinaczu jest orginalna blaszka Jonn Deere z nr. seryjnym i tam jeszcze jakimś.

rafal1234    0

a czy do koszenia kukurydzy trzeba wymieniać klepisko czy tylko przystawka do kukurydzy i można kosić,jak to ztym jest ,powiedżcie mi?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować