Gość Profil usunięty

Targi w Starym Polu 18 - 19 czerwca 2011

Polecane posty

Henius91    1543

no ja raczej podobnie. mam nadzieję, że będzie na co popatrzeć a nie to co w Lubaniu, choć i tam też było nieraz na co popatrzeć :D zwłaszcza przy wjeździe na parking od strony Liniewa stały miłe dziewczyny, które pobierały opłatę za parking :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w niedziele bede godzina 11-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no ja bym proponował tak o 11.30 np przy stoisku JD ;) zawsze są na początku przy wejściu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

później tzn o której ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

przecież można zmienić godzinę spotkania na razie 3 osobom pasuje na 11.30 zawsze można zmienić godzinę


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

13-14 bardziej mi odpowiada ale muszę się jeszcze dowiedzieć ojca czy będziemy o tej godzinie


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Niestety mnie nie będzie na targach, choć bardzo chciałbym :( Mam sesję :( Pozdrawiam wszystkich studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

no to piszcie o której będzie wam pasowało

 

 

 

no panowie!!!! to będzie ktoś na targach???

Edytowano przez casemxu125

Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

to powiedz jak mniej więcej wyglądasz to poszukam cię jak będę ;)


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Ja może będę w sobote jak nie pojedziemy do korbanków, w niedziele powinienem byc kolo 12 lub 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radom    56

Davido w niedziele bedziesz sam czy z Kopciuchami?

 

@DF24 wysoki, blond włosy na żel, fryzura irokez, jak będzie padać to niebieska kurtka dresowa i bede w okularach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

A wiesz że nawet nie wiem czy będą chcieli jechać, jak nie to się z rodzicami przejadę albo sam jak będzie mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Mnie jutro raczej nie bedzie;/ bo robimy wiatę i jest trochę roboty ...


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radom    56

ja jutro na 100% jestem o 9 wyjazd i ok 10 jestem na miejscu, troche pochodzę i o 11 na pokazy ide także do zobaczenia panowie i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A w niedziele ktoś będzie tak gdzieś o 12 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

już wróciłem, wielka porażka. deszcz prawie od samego rana i już musieli przejścia między maszynami słomą ścielić bo takie błoto się robiło, jutro pewnie nie będzie lepiej bo to są Żuławy więc woda tak szybko nie wsiąka. byłem od 12 do 13:10, maszyn wszystkich nie obejrzałem bo nie dało się chodzić. pogadałem chwilkę z kolegą, zebrałem parę ofert i do domu. no ale jeden plus że ludzi było mało :D no ale jak to powiedział kolega, "jest za zimno i foczek nie ma" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj