Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Targi w Starym Polu 18 - 19 czerwca 2011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Targi
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Chcemy zorganizować spotkanie użytkowników AF i chciał bym aby chętne osoby napisały w celu ustalenia godziny oraz miejsca spotkania :)

Czekam na odp :P

DF24    28

Ja myślę na sobotę koło stoiska Case'a lub claasa ;) a co do godziny to może.. na 14.00 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Klos49    14

Dobry pomysł :) A czy będę na 100% to dam znać dopiero 16 czerwca i wtedy byśmy ustalili ostatecznie godzinę i miejsce spotkania :)

radom    55

ja bede na 100%, być może w sobote też, jak mi się uda brata wyciągnąć, a w niedziele bankowo bede. Trzeba tylko ustalić miejsce i godzinę wyśle że ok 12:30-13 było by dobrze

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja myślałem że tak około 13 godziny i może byc sobota albo niedziela, zależy też jak bardziej pasuje wszystkim. A miejsce spotkania ? niech każdy powie gdzie było by najlepiej i tak żeby nie było trzeba się długo szukac :P

Klos49    14

A może gdzieś koło @koniareczki i jej koni zrobilibyśmy spotkanie, bo ona biedna, zabiegana nie będzie miała czasu :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

widzę że większości pasuje sobota :P chodzi o to żeby spotkanie było z jak największą liczbą osób więc Ci co mają bliżej mogą się bardziej dopasowac do tych którzy mają daleko :) ja mam 18km więc mi to obojętne :P

casemxu125    0

ja mam ponad 60 km ale to godzina jazdy także mnie to obojętne kiedy i o której. no to pisać kiedy i o której!!

Edytowano przez casemxu125

koniareczka    0

no ktoś się zatroszczył o mnie... mi tam pasuje i sobota i niedziela tyle że ja nie wiem czy do was dotrę bo wystawiam 2konie... ale złapać idzie mnie wszędzie:) więc możemy ustalić miejsce spotkania:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja proponuje sobotę ;) tylko o której ?

DF24    28

Niewiem czy będę w stu procentach ale gdzieś 14-15 można zrobić te spotkanie:) ja i tak będę albo w rolkomie albo w agrimaszu:-P

radom    55

Mysle że jednak lepiej o godz. 13 bo nie wiem czy do 14 bede. I może przy jakichś maszynach JD, Claas'a albo Fendt'a

Henius91    584

14-15 to za późno, większość o tej godzinie musi wracać. 12-13 myślę że to odpowiednia pora, o tej godzinie jest najwięcej ludu :P ja mam prawie 80 klocków do starego pola wiec nie zawsze pasuje przyjechać. trzeba było jakaś ankietę (sondę) zrobić czy coś :P

DF24    28

Jest jeszcze trochę czasu do targów napewno do 17-stego coś ustalimy B)

Henius91    584

korzystając z tego tematu zapytam, będzie ktoś teraz na targach w Lubaniu?? wiem wiem, są to o wiele mniejsze targi, ale może ktoś jednak będzie??

blawatek98    322

zajrzyj w mój temat o tych targach:P ja będe na 98 procent w starym polu, a w lubaniu na 100 procent :lol: może w lubaniu zrobimy spotkanko przy stoisku np. valtry?? ja bede w lubaniu w niedzielę <_<

Henius91    584

ja będę jutro bo zależy mi na wycenie bydła, no i w niedzielę jest zbyt dużo ludzi, których tylko interesują jakieś kwiatki, krzaczki i bigos albo kiełbaski, jednym słowem miastowi. w niedzielę przed godziną 10 to tam nie idzie się dostać.

blawatek98    322

no ja niestety będę w niedzielę ;[ tata dziś w pracy i nie da rady ale w niedzielę jak pojedziesz całkiem rano i przed 12 się zwiniesz to jest spoko :lol: a w starym polu czy sobota czy niedziela takie same korki, i taki sam tłok :(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jeśli chodzi o stare pole to ja będę w sobotę. i teraz pytanie do reszty o godzinę ja będę pewnie tak od 10 ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?