Zaloguj się, aby obserwować  
raf21

radio pod stacyjke ??? Blerus 820

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
raf21    0
Napisano (edytowany)

Witam was mam pytanie wie ktos moze jak podłaczyc radio pod stacyjke, bo czytałem w instrukcji ze to trzecie położenie stacyjki to jest pod radio odbiornik.?????? Sory ale źle napisałem nazwe ciagnika BELARUS 820

Edytowano przez raf21

SZYMANOX    442

tam za przełącznikami jest wyprowadzony jeden przewód chyba na radio gdyż powinno działać na postoju po przekręceniu kluczyka w lewo. Przynajmniej tak w instrukcji jest napisane:)

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

gregorius    123

a propo stacyjki ma ktoś opisane co pod co sie w stacyjce podłącza??

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Michail94    0

Witam. Moim zdaniem nie podpinaj radia pod stacyjkę tylko weź bezpośrednio od akumulatora będzie chyba prościej bo którędy pociągniesz sobie kabel? Musiałbyś rozkręcić pol tapicerki w ciągniku. Nie wiem jak u Ciebie ale pewnie masz w MTZ 2 akumulatory 12V wiec podepnij plusa i minusa z jednego akumulatora i załóż bezpieczniki. Ja mam belarusa 952 i tak zrobiłem tylko nie wiem o co chodzi bo jak włożyłem radio do kieszeni a kieszeń "dotyka" masy to z radia tylko się zadymiło i musiałem odizolować radio i kieszeń od masy w ciągniku i gra.

Nikita_Bennet    146

musiałeś to zrobić po przy rozruchu jest 24V ;)

Opisane jest to w którymś z wątków na tym forum.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

gregorius    123

ale mi chodzi o konkretnie co która wtyczka oznacza w stacyjce gdyż chce podłączyć zapalniczkę i przy okazji radio bo mam pod lampkę u góry, tapicerka rozkręcona jest 5 min roboty

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

TheBill5    0

ja odkręciłem tą górną półkę, znalazłem ten wolny kabel ale gdy podłanczam do niego prąd i mase do śrubki to radio i tak nie działa co robić??

Maniek1178    0

TheBill5

Sprawdź czy masz działające radio, potem sprawdz czy w tym kabli płynie jakiś prąd najlepiej miernikiem a jak nie masz to żarówką, sprawdź też bezpieczniki.

Może złe przewody od radia podłączyłeś i dałes np sam kabelek od pamięci do prądy a głównego zasilania nie podłączyłes

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz95
      Witam. jestem zainteresowany kupnem belarusa. i czytałem ze jedne maja taka skrzynie a drugie taka. czym sie rózni skrzynia zsynchronizowana od niezsynchronizowanej. i która jest lepsza?
    • Przez BAD80
      Witam,
      posiadam mtz-82 z 96r. jestem jego drugim włascicielem. W ciągniku po dokonaniu zakupu zauwazyłem, że brakuje na spodzie ciągnika pokrywy tu pod tarczą sprzegłową.
      Dopiero podczas pracy uświadomiłem sobie z jakiego powodu - ciągnik jak się rozgrzeje to przez ten otwór wycieka olej. Jak chwilę postoi to pod spodem tworzyła się mała kałuża z oleju bo kapało. Widocznie nie ma tej pokrywy bo inaczej olej by się gromadził i by zaolejał tarcze sprzegłową ( tak myslę sam) Ostatnio musiałem zrobić przegląd, więc postanowiłem dorobić tą pokrywę tymczasowo, tak by nie nakapało na stacji;) Po powrocie i krótkiej pracy w polu zauważyłem, że olej zaczyna wyłazić naokoło szczeliny tu gdzie jest złączony przód ciągnika z tyłem ( tak myśle, że pewnie obracające się sprzegło tak rozbryzgało aż szczelinami olej wyszedł?), postanowiłem wykrecić tą pokrywe pod sprżegłem i wtedy wylało się sporo oleju i dosłownie ciurem się leje teraz jak jest rozgrzany i zwłaszcza wtedy gdy jest załączony WOM, natomiast na tej pokrywce zostało sporo syfu - tylko po jednym dniu. Moje pytanie jest takie skąd on się tam bierze i co mogło puścić? najpewniej przedostaje się ze skrzyni biegów bo tam stwierdzam ubytek oleju. Od spodu widzę, że olej gdzieś z góry wycieka i chyba bez rozpoławiania ciągnika nie da się stwierdzić gdzie jest defekt. Czy ktoś się już spotkał z czymś takim? Może ktoś posiada jakieś rysunki/katalog części gdzie jest narysowane co tam po kolei jest? W załączeniu kilka fotek... Z gory dziękuję za pomoc, mam ten ciągnik od niedawna, więc dopiero się go "ucze"

• Przez ceston
      Czy jest możliwość kupienia samej gwiazdy na 8 szpilek do mtz 820 na przednie kola?
    • Przez MazurTOP
      Witam!!!

Mam problem w MTZ 82 wyskakuje mi co jakis czas po trasie 9wiątka co jest???. skrzynia cicho pracuje
    • Przez johenek
      Witam
      Przepraszam jeśli temat się powtaża ale zalerzy mi na szybkiej odpowiedzi, a nie mogę nigdzie znaleźć podobnego tematu

Mianowicie mam problem z odpalaniem mojego Belarusa, gdyż czasami odpala normalnie z kluczyka, a czasami słychać tylko takie tyknięcie przekaźnika po przekręceniu kluczyka i trzeba odpalać na zwarcie.
      Nie wiem co może być popsute ponieważ nie znam się dobrze na elektryce.
      Może ktoś się już z takim problemem spotkał i wie co trzeba wymienić

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.