Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomban

Deutz fahr M750-Demontaż klepiska

Polecane posty

tomban    0

Witam. Czy w Deutz Fahr m750 gdy chce się wyjąć klepisko trzeba zdejmować przednie koło...? Żeby wyjąć klepisko trzeba wybić w bok pręty które łączą klepisko z mechanizmem do regulacji klepiska a żeby wyjąć te pręty trzeba zdjąć koło- Czy to jedyny sposób...?

akmaly    212

Wydaje mi się ( Nie widziałem jak to jest w M750) że koła to raczej nie trzeba. W M900 wyjmowałem to wystarczyło odkręcić 2 śruby po każdej stronie (tam co jest regulacja mocowana) i nic więcej. No jeszcze z przodu takie kątowniki powyginane ale to z osłon no i klepisko do przodu. Ale mówię nie wiem jak jest w M750. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mifalek10
      Witam.
      Mam pytanie do użytkowników Fendta serii 700 z silnikiem Deutza 6- cylindrowy, 4- zaworowy moc max. 165 KM czy pobiera wam olej? Jak tak to ile?
      Posiadam nowy ciągnik kupiony w tamtym roku i pobiera mi spore ilości oleju. Osoba z AGCO twierdzi że do 300 godzin może brać nawet do 3l na przepracowane 100 godzin, po 300 godzinach będzie brał trochę mniej (co śmieszniejsze stwierdził ze przy lżejszej pracy będzie brał więcej oleju niż przy ciężkiej pracy...) oraz twierdzi że starsze generacje nie biorą oleju, ale ta nowa już tak. Z kolei osoba  z serwisu twierdzi że to stanowczo za dużo. Też uważam, że coś jest nie tak. Chcę to zgłosić na gwarancję, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda u Was?
    • Przez sbastian19891411
      Witam gdzie jest korek spustowy oleju z podnośnika  ?? 
    • Przez Adrian1
      Witam mam pytanie co sądzicie na temat deutz fahr 6130 bo zastanawiam się nad kupnem?
    • Przez Bartusiek_636
      witam! nie dawno kupiłem ciągnik deutz fahr dx 3.90 i zastanawia mnie od czego jes ta dźwignia zaznaczona na zdjęciu. 
      Z góry dziekuje za odpowiedz

• Przez ENDRIUROL
      witam
      mam problem z obrotomierzem w tym agroluxsie. czasami zdaza sie ze jak jest na 700obr przygazuje na np150 to obrotomierz dochodzi do 1000 i koniec, a za to piszczy jakis pasek. skad licznik bierze obroty silnika? z alternatora??? paski napiete wiec troche nie wiem jak to ugryzc. nie rozbieralem kokpitu, tam bedzie linka obrotomierza czy jak to w ogole mierzy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.