Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
pat

Źródła zakażeń bakterii E. coli

Polecane posty

pat    0

Witam.

Po ostatnich doniesieniach o zachorowaniach na bakterie E.coli chcę przedstawić film który opisuje dzisiejszą produkcję żywności.

http://www.youtube.com/watch?v=ZAJ7V6ZnWsI

Zapraszam do komentowania co się dziś dzieje.

Nie trzeba żadnego końca świata bo sami się zniszczymy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez tomek9149
      Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 
    • Przez Pan_Zagadka
      Witam ostatnio głośno o dużej reprywatyzacji. Ma ona unieważnić dekret bieruta który między innymi umożliwiał rolnikom "zasiedlać" teremy mazur, pomorza jak i całej polski zachodniej okupowanej przez szwabów. Ponadto duża reprywatyzacja ma umożliwiać odzyskiwanie majątków dla żydów, niemców, kościołów a nawet ukraińców z przed dekretu bieruta. Co o tym sądzicie czy uda im się to czy to kolejna podła gra polityczna. Znalazłem tu taki materiał nie wiem tylko czy wiarygodny obejrzyjcie i oceńcie bo sprawa wygląda poważnie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.