Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlaki    0

Witam , jeśli naciskam pedał gazu do końca to ciągnik gaśnie a jak normalnie tak do większej połowy to jest ok. Co jest przyczyną tego gaśnięcia?

kukiteam    1

Pierwsza sprawa to sprawdź filtry i szczelność układu paliwowego. Potem dopiero można brać się za sprawy mechaniczne ale najpierw trzeba wykluczyć najprostsze rzeczy takie jak: zapchane filtry,nie szczelny układ, zużyta pompka zasilająca. I jeszcze jedno jak wciśniesz gaz do podłogi to silnik zgaśnie czy będzie chodził na połowie obrotów?

hubertuss    633

Chyba w tytule napisano, że zgaśnie. Filtry oczywiście możńa sprawdzić na pocżątek. Sprawdź też pompkę zasilającąi odpowietrznik zbiornika.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlaki    0

od razu gaśnie ,ale chyba znalazłem przyczyne . Usterka jest przy pompie paliwowej , dwa kabelki które tam są one dzień wcześniej były zalane olejem z wężyka który strzelił .Jak dotknąłem kabli to ciągnik gasną od razu ,gdy je wyczyściłem już nie gasną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez Miki03
      Witam. Pytanie do użytkowników Valtry problem jak w tytule. Otóż ciągnik po nagrzaniu gaśnie i nie da się go zapalić. Po chwili gdy ostygnie zapali i sytuacja sie powtarza. Sytuacja dzieje się od chwili gdy ciągnik stał lekko pochylony na jedna strone( miał 1/10 pojemności zbiornika paliwa). NW czy to wina tego ze się zapowietrzył czy wina czegoś innego. Próbowalem znaleźć zawór odpowietrzenia ale nigdzie nie mogę znaleźć. Ktos wie gdzie się on znajduje? Albo miał podobny problem? 
    • Przez jarox1100
      Witam po wymianie uszczelek popychaczy i wyregulowaniu zaworów w moim T25 nie można zgasić traktora nawet jak się wyciągnie wajche odprężnika to dlej chodzi.
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.
      Mam problem z podnośnikiem ,a właściwie z pompą . Na zimnym silniku podnośnik słabo podnosi i po dodaniu gazu zaczyna wyć pompa. Tak jakby było coś przytkane. Nie ważne czy z maszyną czy bez.  Zapala się kontrolka od filtra oleju hydrauliki.  Po wykręceniu filtr jest czysty. Następnie robię płukankę z ropy całej skrzyni i wraca wszystko do normy. Pompa nie wyje, kontrolka gaśnie podnosi bez najmniejszego problemu. Dzieje się tak średnio 3 razy w roku. Czyżby coś przytykało się bo filtr na pewno nie? Olej jaki zalewam to Agrol U . Prosze o pomoc i dziękuje.
    • Przez Hulaj_
      Witam ,
      pacjent to mf 6180 rok 95 skrzynia dynashift 4 półbiegi revers elektro-hydrauliczny, planuje wymienić olej oraz filtry w skrzyni  i tutaj pojawia się kilka pytań:
      Jaka jest pojemność skrzyni, chodzi oczywiście ile oleju należy dolać przy wymianie?
      Gdzie znajdują się korek spustowy, uzupełniający oraz filtry ?
      Jaki jest zalecany olej do tej skrzyni?
      Ciągnik to nowy nabytek i duży przeskok z ruskiego i 60tki stąd brak wiedzy.
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.