Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
michalosik

Valtra T162e Versu-Opinie i informacje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalosik    0

Witam. Jestem zainteresowany kupnem 162e versu. Ze względu na małą popularność ciągnika szukam opinii i informacji na temat tego ciągnika. Coś co przykuło moją uwagę to relatywnie duży moment obrotowy ( w trybie ECO): 790Nm przy 1100 obr.min i dość fajny przebieg krzywej mocy. Czy szanowni forumowicze mają jakieś doświadczenia dotyczące tego ciągnika? Kolejne pytanie dotyczy przekładni. Jak się spisuje? Czy pięć biegów pod obciążeniem wystarczy w bardzo trudnych warunkach pracy? Czy z pełnym dociążeniem ( obciążniki tylnych kół i balast 1100kg przód, oś aires )ciągnik nie ma problemu z trakcją? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

kris14    261

Umów się z dealerem na jazdę próbną, jeśli naprawdę jesteś zainteresowany. W czasie pracy poznasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, bo tutaj Versu jest na razie tak mało jak na lekarstwo :rolleyes:

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rafaell31
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się informacji na temat rasy Charolaise, opinie, spostrzeżenia itp. 
      Czy ktoś się orientuje gdzie w woj. Podlaskim mógłbym kupić czysto rasowe sztuki. 
      Z góry byłbym wdzięczny za odpowiedzi. 
    • Przez raul1985
      Witam ile trzeba dać za T174 Versu ?
    • Przez mikim
      Witam. 
      rozglądam się za nowym (używanym) traktorem. Moją uwagę mocno zwracają Valtry z okolic 2010roku i mocy 180-200kM.  Oglądałem kilka sztuk i mam kilka pytań:
      w których wersjach jest niezalezny obieg oleju hydraulicznego?? nikt nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie... Oglądałem taka t202 w wersji Versu z 2011roku (skrzynia mechaniczna sterowana z podłokietnika 4biegi i 5 zakresów) - i ponoć w niej nie ma dodatkowego zbiornika (tez nie zauważyłem)
      Znajomy ma też valrte versu z 2009 i u niego jest i mówi, że w każdej być powinien...
      jak to jest?? 
      Na co szczególnie zwrócić uwagę przy oglądaniu tych maszyn? Jak z serwisem przy ok 6-7tys Mth? ponoć warto wymienić profilaktycznie tarczki w skrzyni?
    • Przez mikim
      Szukałem i w końcu udało nam się kupić T171 w wersji Advance
      Jestem już po przeglądzie w serwisie (oleje, filtry, tarczki na WOM) 
      Sprzęt jest bardzo przyzwoicie utrzymany, kupiony ze sprawdzonych rąk. 
      Po przesiadce z Renault jest trochę kosmicznie, może macie jakieś materiały od tego modelu? sam opis kokpitu dużo pomoże, jakieś materiały odnośnie eksploatacji i ewentualnego serwisu? 
    • Przez CaseBizon
      Witam szukam opinii na temat Valtry t120 2005 rok produkcji, skrzynia mechaniczna bez rewersu przy kierownicy. Jak z awaryjnością i częściami. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.