longerbycz

Jakie posiadacie ładowarki teleskopowe lub czołowe??

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

no ja osobiście nie posiadam ale w gospodarstwie w którym pracuje od sierpnia mamy ładowarke teleskopową Weidemann T5625 cx80 - FOTO


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
no ja osobiście nie posiadam ale w gospodarstwie w którym pracuje od sierpnia mamy ładowarke teleskopową Weidemann T5625 cx80 - FOTO

 

Fajny macie tam sprzęt.... :) :)

 

A na jak dużym gospodarstwie pracujesz....???

 

Jakaś hodowla...??? :) :)

 

Co to tematu to nie mam żadnej ładowarki teleskopowej ani ładowacza czołowego....jedynie posiadam ładowacz cyklop.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
no ja osobiście nie posiadam ale w gospodarstwie w którym pracuje od sierpnia mamy ładowarke teleskopową Weidemann T5625 cx80 - FOTO

ładniusia ta ładowarka heh taka jakby niskopodłogówka pewnie jakaś hodowla jakbyć mógłl powiedz jak sie sprawuje jaki ma silnik wysięg udźwig?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

te gospodarstwo ma 800 ha i nic nie chowa.

 

 

Ja mam jedynie tura na 30 :) wystarczy :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
te gospodarstwo ma 800 ha i nic nie chowa.

Ja mam jedynie tura na 30 :) wystarczy :)

 

no czy takie nic

 

120 loch

i jakies 1100 tuczników :)

 

no szczerze mówiac to w hodowli nie jest az tak mocno wykorzystywana (narazie) a co do parametrów to udzwig maksymalny około 5500 kg a silnik deutz-fahr 56kW - jak na razie sprawuje się niele - tylko nikt z zarzšdu nie chce sioe przyznać ile kosztowała :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
no czy takie nic

 

120 loch

i jakies 1100 tuczników :)

 

ups sorki, pomuliłe się.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekJCB    1

Ja mam JCB 530-70 Farm Special Super !!! z 2002roku

 

Mam takie wyposażenie że tym konstruktorom z New Hollandów, Classów itp. nawet się nie śniło

 

Odważę się uznać że moją ładowarkę pod względem rzadkości spotykania wyposażenia Super porównuję do Klasy S Mercedesa ;):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33
Ja mam JCB 530-70 Farm Special Super !!! z 2002roku

 

Mam takie wyposażenie że tym konstruktorom z New Hollandów, Classów itp. nawet się nie śniło

 

Odważę się uznać że moją ładowarkę pod względem rzadkości spotykania wyposażenia Super porównuję do Klasy S Mercedesa :);):)

 

A co takiego w tej ładowarce specjalnego masz, nawigację GPS i barek z alkocholem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0
A co takiego w tej ładowarce specjalnego masz, nawigację GPS i barek z alkocholem ??

wannę z hydro-masażem ;):)

ale fajna jest ile takie cacko kosztuje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekJCB    1

Hmmm Jak ktoś się zna na JCB to wie że 85 % to ładowarki typu Farm Special, czyli są gołe, silnik 100 km, 32kmh, bez bajerów, 13% w polsce to JCB Farm SPecial Plus, czyli silnik już 120 km turbo 4 cyl intercooler, ma klimę, wskaźnik obciążenia, jedzie też tylko 32kmh, z tyłu ma zaczep hydrauliczny. A moja jakieś 2% JCB w polsce (wiem bo na allegro takiej jeszcze nie znalazłem na drodze też nie) Moja Farm Special Super Ma: 120 km silnik, klima, radio, wskaźnik obciążenia, elektroniczny zegar prędkości, amortyzacja teleskopu, zaczep hydrauliczny z tyłu, halogeny dodatkowe, hydrauliczne zamykanie osprzętu z joysticka, 40 kmh itp. !!!

 

Pomiędzy Plus a Super jest różnica w v-max 32 / 40 kmh, i radio itp. Sorry jeśli jakieś szczegóły pomyliłem, trochę się znam na ładowarkach teleskopowych bo jak kupowałem to duużżżooo poczytałem na necie....

 

Ps. z tym hydromasażem to było dobre :)

He he Weidemann to maszyna ;) Cabrio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hospodar   
Gość hospodar

Ja mam nowszy model. JCB 531-70 Agri plus z 125 km i wszystkimi bajerami jakie były. ten model od modelu Agri plus specjal( czy jakoś tak ) różni jedynie skrzynia 32-40 km/h a i tak tu czy tu jest na powershiwcie. No i mam jeszcze układ LSP+ ( trzecia pompa hydrauliki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1
no ja osobiście nie posiadam ale w gospodarstwie w którym pracuje od sierpnia mamy ładowarke teleskopową Weidemann T5625 cx80 - FOTO

 

 

 

takiej ładowarki to lepiej pod dom nie stawiac bo zwiną:D


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
takiej ładowarki to lepiej pod dom nie stawiac bo zwiną:D

Stróż i pieski pewnie nie pozwolą na kradzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tura na ursusie 914, własnej roboty, zrobiony na podstawie hydametu, wysokosc podnoszenia 4 metry, udzwig tona, gdyby byl wiekszy traktor jak 1614 to 2 tony spokojnie


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

my posiadamy 2 ładowarki teleskopowe New Hollanda LM735 i LM410

maszyny godne polecenia według mnie.


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

wyposażenie o którym wspominaliście znalazłem tez w Jd 3220 pozdro


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Ja ma ładowacz FAUCHEUX Prestige 80 na NH TD80D


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj