Zaloguj się, aby obserwować  
manYki

Pytanie do posiadaczy prasy claas rollant 44s

Polecane posty

manYki    0

witam. posiadam nie dawno kupiona prase claas rollant 44s. gdy owijam sznurkiem i dochodzi juz koniec owijania tam gdzie jest ucinanie sznurka zanim mi utnie owija w tym samym miejscu okolo 6-8 razy wiecej. prosze o pomos bo to dosc uciazliwe i psucie szurka. bele ogolnie dobre tylk0o malo zbite macie na to rade ?? ja przy prasowaiu mam cisnienie 150 okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

miałem taką prase i jechałem nią na 1000obrotów wałka bele były lepsze i bardziej zbite ale ja owijałem siatką sznurka nie uzywałem. Ale ogólnie sprzedałem bo bele za mało zbijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

nie psuła sie a ja robie sianokiszonkę w workach myślę ze z owijarki była by jeszcze lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Gdy będzie dochodzić do tego miejsca to po prostu zmniejsz obroty silnika i wtedy będzie się bela wolniej kręcić co da mniej owinięć, ale jest tak w każdej że na końcu musi być więcej owinięć.

Jeśli chodzi o ciśnienie to ja w rollancie 44 ursusem(72km) dochodze do jakichś 180, kolega ma 44s i df(jakieś110-120km) spokojnie do 250 dojdzie, a mi poza 180 klape otwiera, większy ciągnik i więcej zbije bele B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzi55    0
Napisano (edytowany)

Wyreguluj ciegiełko te co otwiera nóż żeby szybciej ucieło. A co do zbijania to kazdy claas ma elektrozawór i jezeli on nie trzyma to na hydraulice od ciągnika nie utrzymasz klapy a co za tym idzie nie bedzie bela zbita. Miałem kiedys to wiem z doswiadczenia.

 

Ja pracowałem c-360 i było ok.

Edytowano przez Mardzi55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Gdzie jest ten elektrozawur?

Mi kiedyś coś kolega mówił że tutaj koło wałka tam gdzie przewody wchodzą uszczelniacze wymieniał, ale że ja nie decyduje to jest jak jest B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzi55    0

Kurka juz nie pamietam ale raczej tu z przodu koło wałka gdzie te przewody sie stykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj