pati

Deutz-Fahr Agrotron 180.7-Informacje i opinie użytkowników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pati    12

Jak wszystko to wszystko. Ile pali, z jakim pługiem i maszynami, Jaka cena za jakie wyposażenie. I oczywiście jak się sprawuje. (pytanie dla posiadaczy agrotronów)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

Nowe silniki Deutz EURO II 6-cio cylindrowe Turbo intercooler, sterowane elektronicznie, ekonomiczne i zapewniające wysokie osiągi w szerokiej gamie mocy stałej i wzrostem momentu obrotowego do 45%. Do innowacji należy również układ chłodzenia z łatwym w konserwacji systemem chłodnic. Układ napędowy Agrotron 130-165.7 o 6-ciu przełożeniach zsynchronizowanych z 4 –ma biegami Powershift i super reduktorem zapewnia odpowiednią prędkość dla wszystkich typów prac. Ponadto elektrohydrauliczny inwersor załączany pod obciążeniem umożliwia zmianę kierunek jazdy bez użycia sprzęgła. Wyjątkowy udźwig do 9200 kg podnośnika tylnego i do 4000 kg podnośnika przedniego sprawiają, że Agrotron jest idealnym ciągnikiem do prac najbardziej wymagających, uzyskując wysokie osiągi, niskie zużycie i zapewniając bezpieczeństwo pracy operatora- małe co nie co na temat ciągnika pare ciekawostek heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Układ napędowy Agrotron 130-165.7 o 6-ciu przełożeniach zsynchronizowanych z 4 –ma biegami Powershift i super reduktorem zapewnia odpowiednią prędkość dla wszystkich typów prac

hmmm ale pytanie jest o 180.7 wiec czym sie rozni (wiem ze wystepuje od razu w wersji hiprofile), ale moc znamionowa ma taka jak 165.7 jedynie max. jest wyzsza o 5 KM, tyle podaje producent. ciekawe jaka jest roznica w cenie i co za to sie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

mój kolega od ok 2 lat ma takiego. Pracuje na ponad 100 ha. Ciąga 5 obrotową zawieszaną, kosa 3m S, agregat 4m uprawowo-siewny zawieszany. Jest bardzo zadowolony i jak na razie nie ma z nim problemu. Jak będzie orał na pszenicę to pstryknę kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Dzięki za wszystkie informacje!!! @zorak mozesz się go spytac ile za niego dał? :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radikp    0

W katalogach Deutza posługują się dwoma normami dla mocy. Dla tego modelu wychodzi

 

Moc maksymalna (ECE R24) KM/kW 170 / 125

Moc maksymalna (2000/25 EC)* KM/kW 185 / 136

 

Czego dotyczy każda z tych norm i jaką ma w końcu moc ten model?

 

Ciekawi mnie też czy może pracować z pługiem 6x50...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

u mnie w sąsiedniej spółdzielni mają 180.7, ciągają nim 5 obracalną overuma, traktorzysta mówił że spala ok 18 na ha, mają go 2 lata i nie miał awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98
Jak wszystko to wszystko. Ile pali, z jakim pługiem i maszynami, Jaka cena za jakie wyposażenie. I oczywiście jak się sprawuje. (pytanie dla posiadaczy agrotronów)

 

Poczekaj troszke jeszcze wchodzi wersja M ze skrzynia bezstopniową moc 184km do 220 km

;)

 

ps. 180.7 ma większy moment obrotowy niż 165.7 i coś w skrzyni ma dłubnięte

 

ZONG dowiedziałem sie ,że w kraju nie bedą dostepne wersje 180-220km z bezstopniową skrzynią :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

ja mam 165.7 z 2000 roku mozna powiedziec ze prawie full wypas brakuje mi tylko przedniego WOM i układu LS. ciagnik kupiłem z przebiegiem 8 tys godzin sprawdzone w serwisie choc przy zakupie miał miec 7 tys piepszony handlarz zrobił minie troszke w bambuko. ciagnik zanim go kupiłem był po naprawie sprzegła. mimo ze czeka mnie jeszcze naprawa sprzeżarki powietrza i przawdopodobnie w silniku pierscienie i uszczelka pod głowica bo "faszysci" zapomnieli chyba ze trzeba czasem wymienic filtr powietrza. i jeden rozdzielacz hydrauliki dam do regeneracji bo mi cieknie a tego nie lubie moj ojciec mówi ze on by nic z tym nie robił a mnie sie to poprostu nie podoba. Uwazam ta serie Agrotronów za bardzo dobre ciagniki. przesiadłem sie z 1634 i powiem ze w orce na obrotach 1800 na biegu 2S ciagnie pług szybicej niz 16 na 3I przy obotach 2200 pali mniej lub to samo. Silnik ma bardzo dobroa charaktrystyke nisko umieszczony moment obrotowy czyni silnik bardzo elastycznym. spodobał mi sie tak bardzo ze kupiłem K100. Jesli bede miał go zmienic na nowy to własnie tylko na 165.7!!! Polecam! tylko sprawdzajcie handlarzy to kur...y i sprzedawczykowie


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Spodobał mi sie tak bardzo ze kupiłem K100. Jesli bede miał go zmienic na nowy to własnie tylko na 165.7!!! Polecam!

 

Możesz jeszcze raz napisać o co Ci chodziło bo nie rozumiem. Na początku piszesz, że masz Agrotrona 165.7 a później, że chętnie byś sobie go kupił... :) Coś tu jest nie tak...


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

No bo mam 165.7 i jak bym miał go zmienic to tylko na NOWEGO 165.7 :)


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
ja mam 165.7 z 2000

 

Czy napewno ten model z tego roku?

 

Wydaje mi się, że 1xx.7 weszły dopiero w 2005r. W 2000r były 165 mk3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Przepraszam! masz racje MK3 jak najbardziej a nie .7 sorki za pomyłke. ma moze ktos skan albo jakis schemat z katalogu czesci silnika BF6M 1013E? tego który pracuje w tych agrotronach?


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

IBISA xxls 4+ (4x50cm) i podwójna cambelle 2m szeroka. pracuje z cambella na 2S i ciagnie go z predkoscia 9,5km/h przy 1800obr/min ale to na lekkej ziemi ciezkiej gliny jeszcze nie orałem bo dopiero od niedawna go mam


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radikp    0

Czy to jest ten model o mocy 170KM? jesli tak to piątyą skibkę też chyba dałby radę pociągnąć co njmniej...? Na jakich ziemiach pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ale dwu metrowy podwójny cambell tez potrzebuje troche mocy... Pewnie ze 30-40km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

tak mocy nominalnej według katalogu ma 170km. spokonie dął by rade 5 skibe ale jak dołozysz podwójny wał cambella to jakbys skibe dołozył. oram rózne gleby od czystego piachu do ciezkiej żółtej gliny. moim zdaniem taki zestaw jest ok na ciezkich ziemiach wykorzystam nadwyżke mocy na lzejszych niższe obroty wyzszy bieg i tez jest ok.


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radikp    0

No tak bo w łatwych warunkach wydaje się, że 6 skib powinien dać radę, oczywiście bez wału i nadwyżki mocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

teoretycznie tak:) w praktyce róznei to moze byc


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj