Skocz do zawartości
MECHANIZATOR

Konkurs dla konstruktorów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MECHANIZATOR    156

Nie wiem czy wszyscy widzieli ale w związku z konkursem dla konstruktorów ogłoszonym przez Agrofoto wraz z Poradnikiem Rolniczym czekamy na wasze propozycje

wyciągnijcie ze stodół warsztatów i piwnic wasze pomysły na innowacje w gospodarstwie - zróbcie zdjęcie i prześlijcie nam z opisem jak to działa z czego powstało i ogólnie do czego służy - najlepsze pomysły zostaną nagrodzone cennymi nagrodami. Nagroda główna to kosiarka dyskowa firmy Samasz typ KDT 260 o wartości 22 755 zł

zgłoszenia z załączonymi dokładnymi danymi adresowymi oraz opisem i zdjęciami koniecznie w dużej rozdzielczosci należy przesyłać na adres konkurs_konstruktorow@agrofoto.pl

pozostałe nagrody to:

Nagrody za wyróżnienia:

Opryskiwacz Krukowiak Optimal 600/12

Wartość nagrody: 8 329,56 zł

Kosiarka Husqvarna J 55S

Wartość nagrody: 1599 zł

Ogrzewacz powietrza Kongskilde KGA

Wartość nagrody: 2238 zł

Pilarka Husqvarna 445

Wartość nagrody: 1499 zł

Rolniczy tester wilgotności Dramiński

Wartość nagrody: 1211 zł

Tester kwasowości do gleby i płynów Dramiński

Wartość nagrody: 977 zł

Termometr rolniczy Dramiński

Wartość nagrody: 528 zł

Narzędzia Fiskars

Wartość nagrody: 6150 zł

Łączna wartość nagród - 45.000zł

Regulamin http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&rules=418

MECHANIZATOR    156

Przypominamy że tylko do 15 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia do naszego konkursu dla konstruktorów

Warunkiem koniecznym przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie maila zgłoszeniowego na adres konkurs_konstruktorow@agrofoto.pl zawierajacego

- dokładne dane osoby zgłaszajacej

- zdjęcia zgłaszanego wynalazku w dużej rozdzielczosci (minimum 1024x768)

- opis zgłaszanego wynalazku z jakich materiałów zrobiono ile mniej więcej kosztowało itp

nagrody czekają

yacenty    557

informuję, że pojawiła się lista laureatów konkursu pod adresem: http://www.agrofoto.pl/konkursy/

wszystkich uczestników konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w niedzielę 25 września, na tragach AGRO SHOW w Bednarach, gmina Pobiedziska. Uroczystość odbędzie się w namiocie seminaryjnym o godzinie 10.00

MECHANIZATOR    156

W związku z licznymi pytaniami o wyniki konkursu dla konstruktorów przypominam że lista laureatów konkursu została zamieszczona w zeszłym tygodniu w sobotę 17 września co widac w poprzednim poście - dla przypomnienia podaję link do listy jeszcze raz http://www.agrofoto.pl/konkursy/

czita    0

Dostałem list że jestem w gronie laureatów a na liście mnie nie ma jak to jest możliwe, jakaś pomyłka?

Pawel20    49

Wychodzi na to, że pomyłka, a Pani zadzwoniła jeszcze przed dostarczeniem pisma mi przez listonosza.

lukasx21    125

A ja mam inne pytanko, jestem jednym z laureatów i nagrodę miałem mieć dostarczoną przez kuriera, chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie dostarczona?

pozdrawiam

czita    0

do mnie nikt nie dzwonił. Byłem na rozdani nagród i się tak zastanawiałem że to chyba musi być pomyłka.

lukasx21    125

Ja dostałem dzisiaj wydanie poradnika rolniczego w którym był artykuł o konkursie i lista laureatów, czyżby na tym miało się zakończyć?

yacenty    557

nagrody główne zostały już wręczone, nagrody pocieszenia z informacji jakie mam miały być wysłane w zeszłym tygodniu. dobrze rozumiem ze jeszcze ich nie otrzymaliście?

yacenty    557

nagrody dostaje 39 konstrukcji które zostały wyróżnione - jesli twoja konstrukcja jest wyróżniona to tak

lista wyróżnionych konstrukcji ze zdjęciami i nagrodami jest na stronie konkursowej

milanreal1    290

pomyłka..

@Milanreal1 Ty piszesz tu o tych co oficjalnie wygrali i zajeli miejsce X na 39/. tak ??

Zajął dokładnie 25 miejsce. A wiem bo mieszkam z nim w akademiku.

agro1991    230

ja dostałem wczoraj, takze poczekajcie pare dni i Wy dostaniecie(dodatkowo dostałem dyplomy, długopis, płyta, 2 nozyczek i reklamowka z fiskarsa) :P

agro1991    230

Juz Panie Jacku robie i dodaje :P

edit: juz jest w gelerii w kat. gadzety

Edytowano przez agro1991