Gość

Bardzo kusząca oferta - New Holland za 5000€

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Witam.

Znaleźliśmy bardzo kuszącą ofertę ciągnika New Holland TN75DA. Cena: 5000€. Rok produkcji 2005, 75KM, z turem.

Pierwsza myśl: Niemożliwe. Taki ciągnik za tak śmieszne pieniądze.

Myśl druga: Wejść na maps.google.pl i sprawdzić, czy adres jest autentyczny. Jest.

Myśl nr 3: Zobacz jakie oni mają wielkie pola! Więc nic dziwnego, że sprzedają taki ciągnik, zapewne jest już za mały na te setki hektarów.

A Wy - co myślicie? Warto zaryzykować?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Dawid.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

napewno naciągane i to sporo, niemożliwe żby tak nisko. Ktoś zapomniał dopisać 2 przed piątką lub niezły kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Ja też myślę, że to błąd... Ja bym takiego ciągnika za tak mało nie sprzedał... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Może to tylko zaliczka ;)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry28    4

To może być prawdziwa oferta. Z tym, że w Anglii jest bardzo ciężko kupić ciągnik, wszystko obstawione handlarzami, oni wykupują co lepsze "kąski". Nawet potrafią zastraszać nieproszonego gościa. Moja kuzynka mieszka z mężem w Anglii, próbowali kupić wujkowi ciągnik na licytacji, nie udało się niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obejrzyjcie inne oferty - ceny są podobne. A właściciel strony wygląda właśnie na handlarza. Jest również opcja dodania własnej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Na moje oko to cos jest nie tak z tą ceną. Może autentyczne fotki odbiegają tym w ogloszeniu? Albo silnik na wykończeniu lub coś innego?

Edytowano przez cezar903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5000 EUR to pewnie zaliczka i szukaj wiatru w polu B) ludzie 5 czy 6 - letni ciągnik za 20 tyś. złotych - chyba za samego TURA i to nie wiem Nie rozśmieszać klientów :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Kolejny jeleń... Kto przy zdrowym rozsądku sprzedaje za 1/5 ceny traktor? Złodzieje kradzione sprzęty drożej sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak widać naiwnych nigdy w tym kraju nie brakowało i pewnie nigdy nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ja również natknąłem się na różne takie oferty, wysłałem emaila, który podali w ogłoszeniu. I z moim wielkim zdziwieniem odpisali. Treść emila była taka, że są firmą w USA i mają setki takich maszyn i nimi handlują od lat, a cena taka ponieważ te maszyny nie obejmują opłata podatkowa. Jeśli jest się zainteresowanym kupnem maszyny należy przesłać im swoje dane dokładne, oni wyślą maszynę transportem na własny koszt, i kupujący ma 2 tygodnie na sprawdzenie u siebie, jak sie zdecyduje kupuje, jak nie odsyła.. Znalazłem 5 ofert o podobnych cenach i podobnego emaila, treść. Ale nie mam znajomych, którzy by handlowali i pośredniczyli w takich zakupach, więc nic z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Naiwnych ludzi w polsce dalej nie brakuje... wpłać mu zaliczke napewno się odezwie i dowiezie na miejsce...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

wedłóg mnie to ten ciągnik jest cały do remontu skrzynia i silnik a teraz za mondre pieniądze chce sprzedać pracował na ssetkach hektarów umnie w wiosce sąsiadowi c-330 przełamałał się w turze tura zdjoł c-330 zespawał za piaskował i pomalował poszła do chandlarza za 4 tysiące nie radzę ci kupić ale zrobisz jak będziesz uwarzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Post powyżej todoskonały przykład naiwnej osoby. Jeśli bys choć trochę się zastanowiło doszedł byś do wniosku, że sam tur tyle kosztuje. Do tego dożucasz ewentualnie koła jeśli opony są w dobrym stanie i 5 tys euro napewno się zwróci. Tego i podobnych ciągników za takie pieniądze nie ma nie było i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No jak zobaczyłem cenę, potem e-maila od nich i adres do ich strony z maszynami, gdzie same takie ceny, a maszyn od.. i to jakich to żałowałem, że nie mam znajomego pośrednika, handlarza, który by mi to załatwił, po takiej cenie takie maszyny ehh wziąłbym kilka takich maszyn gdyby to była serio okazja..

To jest od nich e-mail zwrotny:

We are located in England and we will ship the machine to your address

 

For payment we accept bank transfer, we don't deliver until payment is confirmed. This is how we work and how we satisfied our clients for the past 10 years, we are a very well known company in the UK and Europe as well, if you are not satisfied with our terms we can sell it to someone else, we have plenty inquiries for it.

If you want the machine, please provide your full name, delivery address, contact phone numbers, as well a fax number if available, if not the sale invoice, and sale contract will be sent by email, once this details are provided, we will pass it to our financial department, they will start the paperwork, and after is done you will be contacted with further instructions on how to complete this sale. We are awaiting your confirmation, in order to move forward.

Let us know what you decide.

Thanks,

 

Brian Ronald

WORLDWIDE CONSTRUCTION MACHINERY LTD.

Company Registration No: 02766469

Http://www.worldwide-machinery-ltd.com

Tel: +44 203 432 2199

Fax: +44 844 774 5481

E-mail: machineryltd@hotmail.com

 

Chodziło o ten ciągnik:

http://www.iagro.pl/2007-fendt-714-vario-tms,at-76860.html

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

A może oni tylko wstawiają zdjęcia poglądowe ciągników. A w rzeczywistości są to maszyny po spaleniu wypadku itd i dlatego cena taka atrakcyjna.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

Proponuje tam jechać i sprawdzić osobiście te wasze "okazje" :D.Sam w to nie wierze, aby za sprawny ciągnik z tego rocznika, żądano takich śmiesznych pieniędzy. Na zachodzie ceny używanych maszyn rolniczych nie wiele odbiegają od tych u nas. Okazyjnie tam, można kupić tylko ciągniki uszkodzone. Jeśli jednak pojedziesz tam, kupisz i okaże się, że to prawda, w co szczerze wątpię, to gratuluje zakupu..xD.


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No ja też nie wierze.. Wszędzie w necie ceny są ponad 160 tyś tego fendta co mam i szukam jeszcze za tą kase to same opony przód i tył by starczyło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj