Zaloguj się, aby obserwować  
Siłacz

Problem z JD 3640

Polecane posty

Siłacz    0

Jest to JD 3640 z 1991r i mam problem z hydrauliką, ciągam nim rozrzutnik fortschritt T 088 z kukurydzą, tasma przesuwana jest hydraulicznie, i podczas zwalania drżą węże które mam podłączone do chydrauliki ciągnika, taśma przesuwa sie bardzo wolno, nawet zetor 8540 przesówa szybciej taśmę. Co więc może być w tym JD. I jeszcze jeden wątek przyczepe wywrotke ze żwirem wywala na wolnym gazie bardzo szybko a z opuszczeniem jej jest juz problem , dopiero po 2 min opusci ją.


fendt 412 Vario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

może przy przyczepie masz ustawiony rozdzialacz na dziłanie dwustronne??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Coś blokuje przepływ oleju. Sprawdź szybkozłącza bo one często fiksuja. A jak zamienisz węże miejscami to jest podobnie.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

a czy przypadkiem przy wysypywaniu kukurydzy ciagnik sie nie przechyla i poprostu pompa zasysa zbyt malo oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłacz    0

Zmieniam węże i nic. Ciągnik stoi prosto i ma stan oleju w skryni. Moim zdaniem ma słaby powrót oleju do skrzyni. spróbuje zrobić szybki powrót bezpośrednio do skrzyni bez żadnych rozdzielaczy


fendt 412 Vario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

A czy mogbys cos wiecej powiedziec o tym ciagniku? Bo szukam czegos takiego i chcialebym sie zapytac o niego. Co o nim myslisz? Jak sobie radzi? I czy wart zakupu ;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

u mnie drzal plug jak podnosiłem zmien olej na gęstrzy i zmień filtr powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie czasami na rzadszy olej w takiej sytuacji to chyba rzadszy był by lepszy ale olej musi być zgodny bo jest w skrzyni musi mieć określone właściwości.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0
u mnie drzal plug jak podnosiłem zmien olej na gęstrzy i zmień filtr powinno byc ok

Witam. Miałem podobnie ale wystarczyło dolać oleju i usterka znikła.

pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj