Skocz do zawartości
SSaPeRR

Dym z odpowietrznika misy olejowej.

Polecane posty

SSaPeRR    0

Jak mój T25 popracuje i zagrzeje się tak do 60-70 stopni to odpowietrznikiem leci dymek. Czy to będą tylko opary oleju, czy już pierścienie będą zużyte. Na oleju (Turdus) ma przepracowane 200mtg. Takie objawy ma od półtorej roku.

bel920    7

mam 4514 i taki dymek puszcza już 5 lat i jest ok.

Ginterpol    17

a olej też ma ponad rok bo powinien być wymieniany przynajmniej raz na rok...

Wiadomość z agroFakt.pl

andzin    3

To chyba normalne bo to tym odpowietrznikiem powietrze idzie. U mnie też tak jest i to zaraz po odpaleniu a ma prawie 8tys. mtg w tym po remącie góry prawie 4tys. mtg. W każdym silniku jest taki odpowietrznik(odma) w jednym bardziej powietrze idzie a w drugim mniej. W samochodzie jest taka bańka odpowietrznik to zimą potrafi nawet zamarznąc i olej bagnetem będzie lecieć.

SSaPeRR    0

Ginterpol olej nie ma roku. Wymieniany był niecałe 8 miesięcy temu. A że władzio musi pracować to lecą te mtg. W tym roku w zimę trochę godzin mu w lesie wskoczyło.

zbyszekbrzuze    199

To znaczy że twój silnik nie jest idealnie szczelny. Ale dopóki chodzi, to się tym nie przejmuj, chyba, że robi tak jak mój:

Ale u mnie to jest jeszcze słabo, bo musiałem korek poluzować

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

SSaPeRR    0

Wiem o co Ci chodzi Zbyszek. W ten sposób sprawdziłeś czy kompresja ucieka z cylindrów do misy. Później też tak sprawdzę. Dzięki za podpowiedź.

piotrb14    188

hmm z odmy wylatuje dym to znaczy że silnik do generalnego remontu musisz wymienić pierścienie tuleje itp

SSaPeRR    0

Ale władzio oleju nie bierze. Mocy mu nie ubyło. Chyba ten typ tak ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba25
      Witam mam problem z rewersem, wyskakuje tylko podczas zjeżdzania z góry przy podjeździe nie ma takiego problemu proszę o porady.
    • Przez Pawel0418
      Witam, czy w waszych Władkach też tak macie ze na zimnym ciśnienie oleju nie przekracza 3atm? przedtem na zimnym do 6 mi dochodziło a na ciepłym za 1,5 nie spadało teraz spada na ciepłym do 0,5 na wolnych a na wysokich dochodzi do 1,5 tylko dziwne ze to się stało z dnia na dzień jak myślicie wskaźnik padł?
      olej superol,wiem to gówno nie olej,ale planuje kupić turdusa tylko jaki? 

• Przez kajperos
      Warte swojej ceny? pomaga coś? https://www.zenox.pl/product/Zestaw-wspomagania-układu-kierowniczego/689OKT255

• Przez władimirecc
      Witam. Zdjąłem zwojnice, co przedstawiam na zdjęciach poniżej.
      Może zmienię pytanie, gdyż problem z którym nie mogę sobie poradzić jest bęben. Próbowałem ściągaczem i nie chce za nic w świecie zejść. Bęben ma lekkie nierówności, może go zostawić? Według mnie mógłby zostać. Dzwoniłem po mechanikach i też nikt się nie chce w to bawić. Druga sprawa, czy jak zostawie bęben to jest możliwość wymienienia simeringa od strony pochwy? Z tego co czytałem, żeby rozdzielić pochwe, trzeba zdjąć bęben, czy na pewno? Proszę o poradę co robić? A może kupić zwojnice używkę z dobrymi hamulcami?

• Przez kajperos
      Chciałem spróbować odpalić władka na 6 biegu. Na sekunde zatrybił ale potem nie chciał jechać nawet jak wrzucałem półbiegi. Co waszym zdaniem poszło ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.