Skocz do zawartości
SSaPeRR

Dym z odpowietrznika misy olejowej.

Polecane posty

SSaPeRR    0

Jak mój T25 popracuje i zagrzeje się tak do 60-70 stopni to odpowietrznikiem leci dymek. Czy to będą tylko opary oleju, czy już pierścienie będą zużyte. Na oleju (Turdus) ma przepracowane 200mtg. Takie objawy ma od półtorej roku.

Wiadomość z agroFakt.pl

andzin    3

To chyba normalne bo to tym odpowietrznikiem powietrze idzie. U mnie też tak jest i to zaraz po odpaleniu a ma prawie 8tys. mtg w tym po remącie góry prawie 4tys. mtg. W każdym silniku jest taki odpowietrznik(odma) w jednym bardziej powietrze idzie a w drugim mniej. W samochodzie jest taka bańka odpowietrznik to zimą potrafi nawet zamarznąc i olej bagnetem będzie lecieć.

SSaPeRR    0

Ginterpol olej nie ma roku. Wymieniany był niecałe 8 miesięcy temu. A że władzio musi pracować to lecą te mtg. W tym roku w zimę trochę godzin mu w lesie wskoczyło.

zbyszekbrzuze    185

To znaczy że twój silnik nie jest idealnie szczelny. Ale dopóki chodzi, to się tym nie przejmuj, chyba, że robi tak jak mój:

Ale u mnie to jest jeszcze słabo, bo musiałem korek poluzować

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

SSaPeRR    0

Wiem o co Ci chodzi Zbyszek. W ten sposób sprawdziłeś czy kompresja ucieka z cylindrów do misy. Później też tak sprawdzę. Dzięki za podpowiedź.

piotrb14    187

hmm z odmy wylatuje dym to znaczy że silnik do generalnego remontu musisz wymienić pierścienie tuleje itp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotr95
      witam mam taki problem z moim wladkiem ze nie dziala licznik motogodzin linka jest dobra sam licznik tez nie wiem gdzie szukac przyczyny moze mial ktos taki problem.
    • Przez Franek3333
      Witam planuję przenieść rozdzielacz hydrauliczny na lewy tylni  błotnik by można było pracować z owijarką  bez wchodzenia do ciągnika   . Czy  ktoś z kolegów dokonywał takich zmian   ? Czy ten oryginalny rozdzielacz  spełni swoją rolę czy trzeba go wymienić .? na jakiś inny   pozdrawiam proszę o jakie foto ewentualnie długości i przepływowość  przewodów zastosowanych  do tego udoskonalenia  .
    • Przez gotha121
      witam
      mam problem

jezdziłem na polu i w pewnej chwili właczyłem sprzęgło i cos szarpnął
      i dalej nie chciał juz ruszyc
      silnik jest ok
      po włozenu biegu nie reaguje
      co moze byc
      skrzynia , sprzegło albo cos innego
      proszę o pomoc
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Arasowsky
      Cześć! Rozebrałem całą deskę, ponieważ wymieniam instalację i pod włącznikami świateł jest takie coś z dwoma wyjściami, do czego szedł przewód ze stacyjki, ten który idzie do rozrusznika. Ale ten przewód jest teraz luźny po poprzedni właściciel coś modził. Teraz ze stacyjki idzie bezpośrednio przewód do rozrusznika i działa. Więc pytanie czy to jest przekaźnik rozrusznika?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.