Zaloguj się, aby obserwować  
kamillo457

Deutz Alis

Polecane posty

kamillo457    0

tyle że numery telefonu nie podał a jak mu dziś rano napisałem na poczte to jeszcze nieodpisał. no ale pewnie w pracy byl albo cos moze wiczorem sie odezwie zabaczymy co z tego bedzie. bo a te pieniadze to bym go wziol z miejsca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo457    0

hm no rzeczywiscie ten sam ale napisalem juz do goscia no i on mowi ze jest niemcem i ze potrzebuje pieniedzy i dlatego po obnizonych cenach sprzedaje maszyny

 

gość mi tak napisał

 

Witaj,

 

Dziekuje za zainteresowanie moim ciagnika . Jestem pierwszym wlascicielem, Kupilem ciagnika, kiedy mieszkal w Polska, kilka lat temu. Jesli jestes zainteresowany w ciagnika, mozemy skorzystac z firmy transportowej do natychmiastowego odbioru. Mam problemy z pieniedzmi, wiec sprzedaz ciagnika po obnizonej cenie.

Nie znam dobrze polski, Tlumaczenie przy uzyciu komputera

 

Dziekuje!

 

PS: ciagnika jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.

 

Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A nie prosił o włpłacenie zaliczki :lol: :P:D

 

a po której cenie on sprzedaje 24500$ czy 22000PLN :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo457    0

a teraz gosc mi napisal cos takiego :

 

Witam,

 

Chce do zawarcia tej transakcji jak najszybciej.

Dzis rano bylem w firmie transportowej. przedsiebiorstwo transportowe upowaznione do transakcji kupna-sprzedazy.

Transportu beda ponoszone przez mnie, wiec wysylka jest bezplatna. Transport z Wielka Brytania do Polska bedzie trwac okolo 4 - 5 dni. platnosc zostanie za pomoca przelewu bankowego w firmie transportowej.

I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac ciagnika do Polski.

 

 

Imie:

Nazwisko:

Adres:

Miasta:

Kod pocztowy:

Kraj:

Numer telefonu:

 

Otrzymasz wszystkie informacje z firmy (dostawe w dniu, Dane bankowe do transferu, numer przesylki)

 

Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj