hubcio224

Opinie prasy International

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubcio224    6

Witam. Mam pytanie co sądzicie o prasie kostkującej International jak jest z awaryjnością jak z częściami i jak wiąze ??? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Witam. Mam pytanie co sądzicie o prasie kostkującej International jak jest z awaryjnością jak z częściami i jak wiąze ??? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

 

KUP SOBIE Z224/1 INTERNATIONAL SŁABO Z CZENSCIAMI WIENCEJ DO CLASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161
Napisano (edytowany)

Mam z224 i wywale to na złom to jest z modeliny przerobi 100godz i do roboty...i chce właśnie kupić najlepiej fahra(wszystkie praktycznie produkowane kiedyś prasy są na licencji fahra w tym sipma i international,jonh deer, class i dużo innych) u mnie we wsi jest prasa international stary wiechć ,a goli, tyle co zabezpieczenia , jakieś łożysko i takie błache sprawy, a nie jak w polskich co rok kilka rolek na tłoku co dwa lata remont aparatów itp, moja naprawdę duuużo robi i mam dobry punkt odniesienia .A części przecież international jest na licencji fahra, części tzn większość to co w polskich

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

dzięki wielkie za odpowiedzi właśnie też nie chciałbym polskiej jakiś fahr international new holland lub john deere wolę sprzęt zagraniczny lepsza jakość i wytrzymałość maszyny


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil221    0

koledzy mylicie się co do z224/1 możliwe ze zagraniczne wytrzymają dłużej ale cena części jest 3 lub 4 razy większa i dodam ze na naszym rynku są tylko zamienniki co nie wytrzymają długo niejeden się już przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Jak części są te same w 80-90% co w sipmie, już pisałem że wszyskie produkowane od początku lat 80 prasy są na licencji fahra, jedyne co się może różnić to podbieracz , nagarniacz i tłok, więc jak mogą być 4 razy droższe, gdzie ty kupujesz? a poza tym te polskie części z sipmy to dziadostwo


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil221    0

co jest takie same chyba tylko aparaty i igły a jak idziesz i kupisz części do farh co też pasuje do sipmy to dostajesz części polską nikt nie sprowadza części za granicy co pasują od farha czy innej prasy sam nie wiesz co kupujesz a mówisz że dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Nie chce mi się ciebie wyzywać bo dostanę bana, a i tak jesteś w błędzie, jeżeli pisze że prasy produkowane po 80r w europie oczywiście zachodniej były w 80-90% a niektóre jak sipma w 100% na licencji fahra to tak jest

przyjrzyj się dobrze prasie a nie wyrzutnikowi

http://allegro.pl/wyrzutnik-do-prasy-fahr-hd-400-i1616600003.html


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6
Napisano (edytowany)

Dobra jednak kupiłem New Hollanda 286 wiec ten temat jest chyba do zamknięcia

Edytowano przez hubcio224

Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariank1    2

witam ma ktoś IHC McCormick B47 jak to się sprawuje i pójdze mi to z 330M mam w dobrej cenie do kupienia wiem ze to stara i czesci itp. ale już mam dosc tgo chodzenia zeby ktoś zrobił siano czy slome. jak jest pogoda to wszyscy zajeci a jak ma padac to walą do roboty i kazdy juz ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasbar    0

pójdzie kolego i to bardzo ładnie pod warunkiem że nie masz dużych gór u siebie

ja od 8lat prasuję C-330 mccormikiem tylko nie wiem co to za tym stara jak pierun i uwierz mi jeśli działa zabezpieczenie od młota coby iglic nie połamać, ostre nożyki, dobry sznurek to można parę lat poprasować bez awarii i denerwowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prasę McCormick prasuję wldaimircem I słabo idzie może ktoś mi powie co można zrobić bo lipa jest. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj