Polecane posty

ursus914    6

Ja myślę że świetną propozycją byłaby Valtra T 121 o mocy koło 130 km , albo jak chcesz powiększyć gospodarstwo No to sobie walnij T 151 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B92786 świetny sprzęt , robiłem nim na pokazach , ogromna moc , trochę zwrotniejszy od mojej 914-stki , a co dopiero od 1614 , bardzo cicho w kabinie, ciszej jak w john deere -że , no i cena stosunkowo niezła jak na świetne wyposażenie i super jakość, ciągnik na bardzo masywnej pół ramie , z 3 półbiegami , programowalną przekładnią , i do tego bardzo ładny jest :lol: pojedź do sprzedawcy , zapoznaj się z wyposażeniem , ceną itd. może na pokazy się załapiesz


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Chłopaki też mam problem z wyborem ciągnika na 80ha. Mam do wydania nieco ponad 200 tysięcy złotych. Może doradzicie coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Masz jakieś propozycje już?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

No właśnie dzisiaj z rodziną rozważyliśmy kwestię sprzedania 902 i kupienia nowego ciągnika powyżej 100km i nie wiemy jakiej firmy ten ciągnik ma być. Ursus odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

no jak do 210 tys. to może Landini Landpower 125 , silnik perkins (oszczędny dość) 6 cyl , 118 km , dość prosty , a zarazem wypas jest. No i bardzo masywny i solidny , ostatnio oglądałem takiego u mojego dealera i bardzo mi się podobał , godny uwagi , i cena adekwatna do niego. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T668558


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Mam dla was informację-dawajcie propozycje ciągnika o mocy 120-160km do 300 tysięcy złotych brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Masz jakieś propozycje?? Przedział mocy dość spory. Wogóle jakie marki cię interesują??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Mam propozycję z JD 6530 Premium. A interesujące mnie marki to John Deere, New Holland, Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To może NH T6080?? NH będzie tańsze od Case


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

No właśnie zastanawiam się nad tymi 2 ciągnikami JD 6530 Premium i NH T6080. Czy ktoś może orientuje się czy produkują jeszcze Case CS 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ile godzin masz zamiar robić rocznie?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Chłopaki już nie musicie się trudzić i proponować mi ciągników. Postanowiliśmy, że jeszcze raz postawimy na JD i kupimy JD 6530 Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No to tylko pozostaje mi pogratulować ;)

A czemu nie NH?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Do serwisu i dealera NH mam aż 90km a do serwisu i dealera JD mam tylko 25km. Dlatego postawiłem na JD i jest jeszcze jeden powód dlaczego postawiłem na JD, mam już jednego JD na gospodarce i dostałem trochę upust za posiadania już ciągnika JD na gospodarce.

 

John Deere 4Ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos    1

Witam. Razem z tatą mamy problem z wyborem ciągnika. Ma on mieć 110-120 KM. Najbardziej interesuje nas John deere, Case, Valtra i Massey Ferguson. Traktor ma być teraz głównym ciągnikiem w gospodarstwie. Nasz areał to około 70 ha, w czym 40 ha to użytki zielone i 30 ziemia orna. Prowadzimy także hodowle bydła mlecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

Darkos ja proponuję ci lamborghini r6 130 bądz odpowiednik deutz agrotron ale wybur należy do ciebie case mało znany moim zdaniem i dużo używek z lat 2000 2007 można kupić ciekawe czemu chyba awaryjne bo znajomy ma takiego 70 konnego z turem i cały czas grzebie w nim bo most siada jest valtra bardzo dobra bo sąsiad ma a82 i w turze i w lesie klocki nią zrywa i idzie bydle.a i zależy gdzie s`erwis jak dal`eko bo bi`eż traktor którego serwis najbliżej to i za serwis mniej kasy.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos    1

Do serwisu każdej z tych marek nie mam, aż tak daleko, poniżej 100 km. Wybór prawie podjęty. Najprawdopodobniej będzie to Valtra n111.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

no i bardzo dobrze valtra dobra ładna i oszczedna jest.ale czy nie za mała na tyle ha może troche wiekszą taką najmocniejszą z 4 cylindrami ta co ma 145km czy coś takiego bo nie pamiętam chyba n 141.bo im koni więcej tym lepiej tak maszyna po du... dostawać nie będzie.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos    1

Ciągnik może i mógłby być większy, ale jest brany na PROW i większego nie chcieli nam dać bo większość naszych hektarów to dzierżawy i w ich sprawie nie mogliśmy dogadać się z ARIMR. Poza tym ten ciągnik nie będzie jedynym w gospodarstwie. Ogólnie myślę, że ta moc ciągnika nam wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henry19    0

Tak valtra n bedzie odpowiednia do takiego gospodarstwa, sam mam podobne i tez w najblizszym czasie mam zamiar zakupis n klase jako drugi ciognik (mam juz valtre t i jestem z niej zadowolony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi4ly    0

Ja mam pytanie, chciałbym razem z ojcem kupić ciągnik do ok. 120 KM, ale prosty bez tych wszystkich komputerów( zebym dał rade go obsługiwać) z drugiej strony nie chcem czegoś takiego jak zetor, ursus czy pronar. Podoba mi sie JD 6330 ale jak widze w nim jakiś tam ekran w stylu komputera to mi sie go odechciewa. Mam same roller 60 i właśnie jest dobry i prosty w obsłudze, czegoś takie szukam tylko innej firmy moze znacie jakies JD bez kompów lub DF? mowa o nowych! No i cena nie większa niż 250 tys. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

@BI4LI -masz Same to zostań przy tej marce i kup sobie lamborghini R6 120 czyli ekonomia czysta i on robi wrażenie i zarąbisty może i drogi ale żadnych komputerów w nim nie ma jedynie kilka LCD i nie psują się i tata twój nim da radę operować a i napisz z czym ma on współpracować ja też mam lambo grand 95 i usterek niema nie to co zety sąsiadów, chyba i twój rollerek się nie psuje no i wież że same jest dobry.

 

Nie pisz z właczonym Caps Lockiem bo chaotyczny post wyszedł i musiałem poprawić


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi4ly    0

Pług unia 5*40, kosiarka dyskowa 2,4m, rozrzutnik 10t, sporo w transporcie ciężar 10-15 ton. Myślałem o tym lamborghini, ale nie ma blisko dilera i jak widziałem zdjęcia w kabinie, to też napakowane jest tam jakichś joysticków (może jakaś bogata wersja, nie wiem). Ostatnio zastanawiam się nad JD 6430, nie widzę żadnej elektryki (jakiś jeden joystick), ale znowu opony jakieś wąskie (wersja premium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj