Skocz do zawartości
massey12

Ciągnik na 60-80 ha

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie odnośnie nowego ciągnika na 60 ha. Mam Valtre A92 i potrzebuje nowego ciągnika, czy John Deere 6150r będzie dobrym wyborem, gospodarstwo się ciągle rozwija, mamy 45 krów mlecznych. Jeżeli ktoś jest posiadaczem tego ciągnika proszę o opinnie ;) Był bym bardzo ucieszony gdyby ktoś powiedział cenę ze średnim wyposażenie i turem najlepiej bo potrzebny jest właśnie taki ciągnik. A tak wogle to czy będzie opłacalne kupno takiego dużego ciągnika z turem i czy to nie będzie zbyt duży ciągnik ? :) Proszę o doradzenie :)

Gulo125    0

Mam podobny problem. Planuje zakup ciągnika na 100ha w tym 40 to łąki zastanawiam sie nad JD 6140R i JD 6125R (mam ofertę na 6140R 340tys netto) itu rodzi sie pytanie, który wybrać, czy wystarczy mi 125km na taki areał czy powinienem kupić większy, zaznaczę tu ze moje gospodarstwo sie rozwija? Jednym z problemów jest różnica spalania miedzy 6cylidrowym a 4cylindrowym i oczywiście cena? Moze posiada ktoś takie ciągniki i moze o nich napisać? ...Teraz obrabiam wszystko JD 5100R z turem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się