Zaloguj się, aby obserwować  
torpedo

Deutz-Fahr AGRO STAR 6.16?

Polecane posty

torpedo    341
Napisano (edytowany)

Witam,

Co sadzicie o tym sprzecie? Mój odnośnik Na Konedata i TractorData jest tylko model Agroprima o numeracji 6.16 :unsure: A moze ktos z Was na wlasne oczy widzial takie cos? Tutaj na masce ponaklejali znaczna ilosc naklejek AgroStar, ale chyba taki nie wyszedl z fabryki?

Jest to o tyle istotne, ze modele AgroStar maja o wiele bardziej wyciszona kabine. Prosze o Wasze opinie.

Pozdrawiam

 

Ups. Znalazlem inne zdjecia tego sprzetu. Tamtych nie moglem powiekszyc. Na masce jak byk stoi Agrostar 6.11. Nie mam pojecia, dlaczego sprzedawca wszedzie wypisuje 6.16?! Skoro oznakowanie mamy juz rozpykane, to moze wyrazicie opinie na temat tego egzemplarza?

Edytowano przez torpedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Nie jestem pewien ale on chyba na allegro był :huh:

Patrząc na jego podłogę i siedzenie z NH wydaje mi się iż 5000mth to on raczej niema szybciej 15000mth :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341
Napisano (edytowany)

Za bardzo wpadlem w zachwyt nad tym ciagnikiem i nie zauwazylem takich istotnych szczegolow. Dzieki, MgrLukash. W pierwszej chwili pomyslalem, ze to siedzenie grammera :D Podloga rzeczywiscie jest fatalna.

Musze upolowac jakis fajny sprzet o udzwigu na tuzie ponad 5 ton i minimum 100 koni do agregatu uprawowo-siewnego i pluga. Nie do wiary, jak latwo sie naciac. Jak sie oglada oferty np. na Agriaffaires to polscy handlarze przy kazdym egzemplarzu pisza: "stan bardzo dobry" -chocby nie wiem, jaki szrot sprzedawali. Francuzi, Niemcy i inni pisza: stan dobry, sredni badz naprawa wskazana. O cofaniu licznikow nawet nie wspominam. Coz, musze szukac dalej. Coraz bardziej sie zastanawiam nad importem wlasnym.

Do niedawna bylem zdecydowany na zakup nowego belarusa 1025.3, ale wzrost ceny skutecznie zniechecil mnie do tego pomyslu. Rozwazam tez zakup jakiejs staroci typu DX110. Podobno to sa bardzo malo klopotliwe i oszczedne ciagniki.

Edytowano przez torpedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jak masz nieco większy fundusz to zastanów się nad serią Dx6 albo Agroprima/Agroxtra bądź nad jakąś inną marką ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Takiego modelu jak 6.16 niema! Przyjrzyj się naklejkom na masce i zobacz, że to jest model 6.11 który ma 100 KM a nie jak tam pisze 120 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

@Grabcio nie gadaj glupot bo taki model jak 6.16 jest.agroprima 6.16 dokładnie


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Wiem, że jest Agroprima 6.16 ale my tu rozmawiamy o Agrostarze a Agrostara 6.16 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

ja mam deutz fahr 6.16

 

I jak Ci sie sprawuje? Udany model? Jaka ma skrzynie? Silnik chlodzony powietrzem czy ciecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Skrzynię to zależy od kraju z którego został sprowadzony np. z francji mają 5 biegowe a np. z niemiec 6 :D


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj