Zaloguj się, aby obserwować  
5314Tomek

jak spuścić borygo w 5314?

Polecane posty

ozon87    29

Sprawdz pod spodem chłodnicy czy nie ma kranika a jak nie będzie to ściągnij najniżej osadzony wąż i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie jestem pewien ale w przedniej części korpusu silnika po lewej stronie powinien też być kranik. Może póżniej zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Stań na przeciwko filtra oleju , a potem zerknij w lewo na dole chłodnicy powinien być kranik.Jeśli go nie znajdziesz to tak jak pisze @ozon78 ,odkręć opaskę od węża i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverik22    1

Jak spuścić płyn z chłodnicy żeby pół się nie wylało?? są 2 kraniki jeden przy chłodnicy drugi blok silnika. z bloku to jeszcze się da jakoś wąż założyć żeby spóścić ale z chłodnicy to ręce opadają. ma ktoś jakiś patent??? bo mam na borygo to szkoda kasy na nowy płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy chłodnicy tez wężykiem spróbuj. Albo podstaw duże wiaderko lub coś o dużej powierzchni pod chłodnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverik22    1

wąż to odpada przy chłodnicy bo nie wykonalne... a coś podstawić to też nie bardzo, płyn najpierw leci trochę do środka trochę po osi, mówiąć krótko ten inżynier co to projektował przespał wykład o funkcjonalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Nie musisz otwierać tego kranika na full tylko np. do połowy to będzie wolniej leciało i nie będzie się tak rozlewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

tak jak w temacie potrzebuje wiedziec gdzie jest kranik spuszczania wody z chłodnicy, z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

z chłodnicy ?? jeśli tak to na pewno gdzieś u dołu chłodnicy bo inaczej to by nie zleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

o kurcze, wczoraj przedwczoraj mrozy po -15 i wyżej, dziś na noc -27 mam a ty sie dzis pytasz gdzie sie spuszcza wode. :D :D

Już moze być za pożno.. :P U dołu chłodnicy, lewy/prawy dolny róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

W bloku jest śrubka mosiężna z prawej strony przy kabinie pod filtrem paliwa do spuszczania płynu. ;)

Ja tam mam płyn w chłodnicy jak ciągnik był kupiony nowy tak on tam sobie siedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez yogi
      co sie moglo stac w mf255 ze po zagrzaniu cisnienie w silniku spada do zera?wal po szlifie panewki i ponpka oleju nowa! :huh:
    • Przez Krzys375
      Witam,
      Ursus 4514 96'
       
      Założyłem naprawione wtryski bo wszystkie lały, nowe paski klinowe SPA1357, nowy alternator.
       
      Po odpalaniu ciągnika coś, gdzieś piszczy.
       
      Pasek bardzo mocno poluzowałem ale ciągle piszczy.
       
      Co może być przyczyną? Pompa wody, sprężarka? Czy pompa wtryskowa jeśli jest zużyta może wydawać taki dźwięk - nie wiem . . . wtryski są zregenerowane a mówił mi Pan od naprawy że jeśli pompa słaba może nie mieć siły podać paliwa.
       
      Proszę o pomoc
    • Przez wojtekkmc
      Cześć, orientuje się ktoś w którym roku wszedł ten nowy silnik Ursus 4410, 50,5 kW (68,7 KM) do URSUSA 4514 ????? Kiedy zaczęli go montować ? Kupiłem ładowacz czołowy AGROMASZ MRĄGOWO Ł-104 zdjęty "podobno" z 4514 jednak nie pasuje mi adaptacja, jest o 3,5 cm za długa (NIE PASUJĄ ŚRUBY Z PRZODU JAK PRZYKRĘCĘ 4 POD KABINĄ..). Mam silnik 66 KM i szybką skrzynię, mierzyłem w wersji 60 KM i jest taki sam wymiar silnika itd, może ten nowszy silnik był dłuższy ?
    • Przez piotr26
      Od jakiegoś czasu zauważyłem że jak nacisnę ten zaworek co jest na butli z powietrzem to leci nim olej kiedyś tylko woda z powietrzem i mam pytanie czy miał ktoś podobny problem i jak można go szybko usunąć? odłączył bym wogule sprężarke ale słyszałem wypowiedzi że smrowania nie będzie w silniku i tak się boję dodam że mój ursus jest z 1994r
    • Przez UMP
      Dzień dobry mam problem z Ursusem 2812 mianowicie jak zimny to kopci na siwo oraz   gdy jest rozgrzany  i dłużej pochodzi na wolnych obrotach/ małym obciążeniu to po dodaniu gazu  kopci na siwo jak opętany  zasłona dymna, potem przestaje. Jak rozgrzany  i chodzi na większych obrotach lub w pi#$ do oporu to nic nie kopci. Moc ma . Oleju coś tam minimlanie ubywa.  Wtryskiwacze sprawdzone idealnie rozpylają, luzy zaworowe ustawione, nowa pompka zasilającą, filtr paliwa, wyczyszczony odstojnik. Co to może być ? 
      Na myśl przychodzą mi jeszcze uszczelniacze zaworowe, że puszczają olej do cylindra i przez to kopci , ale wtedy by kopcił cały czas?
      https://sklep.agromaj.com.pl/perkins-uszczelniacz-zaworu-ad3152-ad4203-p7519  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj