pawlus96

Kosa spalinowa NAC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus96    0

Witam, co sądzicie o kosach spalinowych z firmy NAC? Mam zamiar kupić kose NAC 430

lub NAC 520. Znacie jakiś opinie o tych kosach?

 

Licze na szybką odpowieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

hmm nie wiem jak po oznaczeniach ale jakbyś powiedział po kolorze obudowy i mocy to byłoby jaśniej. Ja kupiłem w tym roku czerwoną 1,7KM dotarłem ją ostatnio także Ci wiele nie powiem musiałem gaźnik ustawić bo piła się dusiła nie miała tej mocy co powinna ale jest ok. W zeszłym roku pożyczałem od kolegi NACa tylko że 1KM i spisywała się dobrze nie miał żadnej awarii. Może to nie jest firma która może konkurować ze Stihlem ale jak dobrze dotrzesz i poszanujesz to Ci pochodzi. A i dają gwarancje 2 lata także jakby badziew sprzedawali to nie dawali by takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Mój sąsiad ma taką Szrot przez duże ''s'',wymieniał już gaźnik,linke gazu szarpak i sprzęgło [po 2 miesiącach ] lepiej kup coś markowego np. sthil-a,makite,dolmara .Sam mam dolmara i od nowości [3 lata]nic nie ruszane nie reperowane maszyna de lux i pali mało B) A co do gwarancji to będzie jak zawsze ''awaria z winy użytkownika,lub złej eksploatacji '' ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

kup husqwarne(przepraszam za błąd w pisowni) sam mam taką już 5 lat i hodzi bezawaryjnie bez żadnej naprawy naprawde . Nigdy nid kupuje żadnych podrubek tylko markowy spszęt i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus96    0

Dzięki za szybką odpowieć, zastanawiam się nad czerwoną kosą ona ma 2 lub 1,75 KM. A nie wiecie przypadkiem ile ona spala?

A i czy moglibyście mi jeszcze powiedzieć jakie sie do niej paliwo daje i czy trzeba do niego coś dodawać i w jakich proporcjach trzeba to robić?

Sory że tyle pytań ale jestem zielony jak trawa w tym temacie ;)

 

 

Mam nadzieje że również teraz tak szybko odpiszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Paliwo z olejem czerwonym 1:25. Do najoszczędniejszych nie należy, ale przy tej cenie można jej to wybaczyć. Z awarii to nie powiem ci bo nie miałem żadnej, jedynie ostatnio pękła mi obudowa głowicy tnącej, wydatek rzędu 30-40 złotych po roku użytkowania, pasuje do niej głowica od Husquarny, która na pewno będzie trwalsza.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Mam kosiarkę Nac i jej nie polecam. Co prawda koszt 250zł to nie wydatek ale takiego badziewia więcej nie kupię.

Już przy składaniu pękł uchwyt co się trzyma lewą reką. Teraz nie działa w niej gaz, chodzi cały czas na ssaniu, głowica tnąca się rozpadła. To samo tyczy się kosiarki zwykłej, także badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Szwagier serwisuje NACa. Mówi, że jest to super sprzęt do serwisowania...

Bo często się psuje a naprawy są drogie gdyż wymienia się całe podzespoły...

NAC występuje także pod innymi nazwami np. pilarki STEEL sprzedawane przez domokrążców...

Jednym słowem: NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus96    0

Kosa już kupiona i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze, MichalR a jaki model głowicy kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

T25 Husqvarny. Świetna jest, dużo łatwiej zakłada się żyłkę, nie trzeba odkręcać głowicy od kosy. Do tego uchwyty są ładnie schowane, że na pewno nie pękną.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Po przepracowanym jednym sezonie powiem tak za takie pieniądze warto było ją kupić (czerwona 1,7km) fakt pod koniec padła głowica no ale wymieni się i będzie. Jedyny minus to mam wrażenie że lubi paliwo. Nie wiem jak długo posłuży ale staram się ją szanować 30min pracy i przerwa na chwile oddechu a docierałem ją z zegarkiem w ręku 10 min pracy i przerwa 30min.

 

Co do żyłki zastanawiam się jaka jest najtrwalsza próbowaliśmy różnych trójkątnych 3mm grubości ale wydaje mi się że im żyłka jest bardziej miękka tym lepsza. Nie wiem i wciąż szukam tej idealnej;)

 

A jeśli ktoś szuka sprzętu na lata i nie szkoda mu kasy to wiadomo stihl i husqvarna- mam piłę z husqvarny ma już prawie 20 lat swoje przepracowała ale nie chciałbym innej- co prawda w lesie nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj