Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mtz_820

Szkolenie na Opryskiwacz?

Polecane posty

mtz_820    0

jestem ciekaw na czym to polega? na opryskiwacz samojezdny wystarczy prawko na taktor bo to przeciez pojazd wolno bierzny

elektrotech    3
jestem ciekaw na czym to polega? na opryskiwacz samojezdny wystarczy prawko na taktor bo to przeciez pojazd wolno bierzny

polega na tym abyś odpowiednio ustalał dawki znał BHP itd..jak i też zapłacił....nic poza tym... bo papier sie liczy uprawnienia-mojego sąsiada sprawdzali czy ma uprawnienia.... widziałem protokół... ponoć jak cię złapie policja bez uprawnienia to jest nie miło :angry:

mtz_820    0

a jak z tym opryskiwaczem samojezdnym bo zawsze mnie to ciekawilo wystarczy prawko na ciagnik?

Wiadomość z agroFakt.pl

coolman111    54

Ceny sa niezłe za te szkolenia :). Gdzieś też słyszalem, że ponoć trzeba mieć ten "papier" ze szkolenia, bo inaczej nie sprzedadzą Ci niektórych środków ochrony roślin (nie wiem ile w tym prawdy).

Co do opryskiwaczy samojezdnych to chyba wystarczy kat. T.

jacus    95

cos macie kiepskie pojecie o opryskach.trzeba miec atest na opryskiwacz na 3 lata[100 zl] do tego szkolenie z dyplomem na 5 lat[ok.60zl].a bez szkolenia nie można kupic srodków szkodliwych.dawna I i II grupa-teoretycznie.kazdy oprysk trzeba opisac na specjalnym wykazie.data.srodek,pole,szkodniki.a jak nie to zajmie sie wami piorin.to nie abw czy cba ale kolegium mozecie zaliczyc

coolman111    54
cos macie kiepskie pojecie o opryskach.trzeba miec atest na opryskiwacz na 3 lata[100 zl] do tego szkolenie z dyplomem na 5 lat[ok.60zl].a bez szkolenia nie można kupic srodków szkodliwych.dawna I i II grupa-teoretycznie.kazdy oprysk trzeba opisac na specjalnym wykazie.data.srodek,pole,szkodniki.a jak nie to zajmie sie wami piorin.to nie abw czy cba ale kolegium mozecie zaliczyc

I takie konkrety były nam potrzebne <_<.

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować