Skocz do zawartości
Powel173

Claas Arion 410-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Piters182    18

Za ile można by wyrwać 410C bez dodatkowego wyposażenia, i w dodatku chce takie koła jak w Axosie to powinno być jeszcze taniej.

kamill44444    0

Gdzieś czytałem że Arion 410 i 420 nie ma podzielonej wagi tak jak 430 Cis że 50/50

to jak inaczej ma rozłożoną wagę jeśli 410 cis waży 4800/ 4900 kg

430 cis waży 4900 kg i

mało tego bo zamawiając ciągnik nie zwróciłeś uwagi na jakich oponach oraz felgach to po wjechaniu na wagę okaże się że że 430 cis jest o 100 kg lżejsza na oponce 520 z tyłu i też cienkiej z przodu

tak więc podział wagi w arjonie jest taki sam od modelu 400 do 430

takie jest moje zdanie bynajmniej

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Tak, tylko że w Arionie może być jeszcze QuadActive automatyczna zmiana biegów.

johndirek    0

Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.

Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.

CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

Tomek90    196

Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.

Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.

CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

Obciązniki na koła?? U mnie w 600C wszystko to co wypisałeś to był standard oprucz poszerzenia na błotniki, wiesz może jaka cena??

johndirek    0

obciążniki przednie ponad 600 kg. Nie wiem ile kosztują nadstawki na błotniki. Ciągniki zamówione teraz oficjalnie mają wychodzić koło września ale obiecali mi , że będą przyspieszać ile się da bo ja muszę go mieć najpóźniej pod koniec lipca. Zapomniałem dodać , że Claas będzie jeszcze miał 4 prędkości wałka

sebek1981    6

Panowie ja tez rozwazam zakup 410 csi a Axosem do tura ,zaraz tu napiszecie ze Arion to inna bajka ,ja to wiem ale arion troche za duzy jest ia do tura go chce jako drugi ciagnik :) moglby ktos opinie o nim wystawic ,bo ja mam Ariona 520 i jestem bardzo zadowolony a 410 jak sie sprawuje?

Anat    0

Panowie jak się spisują Wasze Ariony i ile mają mth ?

Jakieś minusy/plusy ?

Poszukuję ciągnika głównego na 67 ha w cenie netto koło 220 tys zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez niepokorny
      Czy ktoś posiada kody błędów do aresa 697?
      Wyskoczył mi błąd 345.
    • Przez Piotr.W
      Witam wszystkich
      Wyświetla mi się taki błąd Id 774Dh
      Co to może być?
      Załączam zdjęcie.

• Przez zyzek
      Mam pytanie do posiadaczy Celtisa:
      czy u Was także po włączeniu półbiegu skrzynia pracuje zauważalnie głośniej?
      Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, czy coś niedobrego dzieje się ze skrzynią.

• Przez grzybu1
      Hej, 
      mam taki mały problem z moim claasem (arion 640 cmatic)... Po zmianie oprogramowania na nowsze claas przy zmianie kierunku jazdy wchodzi na obroty. Dla przykładu jedziemy do przodu 1 km/h zmieniamy kierunek jazdy i z obrotów np 1200 wchodzi na 1600 i utrzymuje takie przez dłuższą chwile. Pomaga dopiero całkowite puszczenie pedału jazdy .  Jest to denerwujące szczególnie kiedy co chwilę trzeba zmieniać kierunek jazdy a on podnosi obroty. We wcześniejszym programie tego nie bylo.  Jak jest u was i jaką macie wersję programu ? dodam, że na poprzedniej wersji programu był źle skalibrowany czujnik od poziomu paliwa w baku więc nie chciałbym do niej wracać.
      pozdrawiam
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?