Powel173

Claas Arion 410-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    29

Za ile można by wyrwać 410C bez dodatkowego wyposażenia, i w dodatku chce takie koła jak w Axosie to powinno być jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill44444    0

Gdzieś czytałem że Arion 410 i 420 nie ma podzielonej wagi tak jak 430 Cis że 50/50

 

 

to jak inaczej ma rozłożoną wagę jeśli 410 cis waży 4800/ 4900 kg

 

430 cis waży 4900 kg i

mało tego bo zamawiając ciągnik nie zwróciłeś uwagi na jakich oponach oraz felgach to po wjechaniu na wagę okaże się że że 430 cis jest o 100 kg lżejsza na oponce 520 z tyłu i też cienkiej z przodu

 

tak więc podział wagi w arjonie jest taki sam od modelu 400 do 430

 

takie jest moje zdanie bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

W Arionie 410 C jest skrzynia quadrishift 16x16 (dyna4)?


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Tak, tylko że w Arionie może być jeszcze QuadActive automatyczna zmiana biegów.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johndirek    0

Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.

Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.

CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Jeśłi cena netto to powiem ci że tanio. Mi diler za roczną 410C powiedział 200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.

Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.

CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

 

Obciązniki na koła?? U mnie w 600C wszystko to co wypisałeś to był standard oprucz poszerzenia na błotniki, wiesz może jaka cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johndirek    0

obciążniki przednie ponad 600 kg. Nie wiem ile kosztują nadstawki na błotniki. Ciągniki zamówione teraz oficjalnie mają wychodzić koło września ale obiecali mi , że będą przyspieszać ile się da bo ja muszę go mieć najpóźniej pod koniec lipca. Zapomniałem dodać , że Claas będzie jeszcze miał 4 prędkości wałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Panowie ja tez rozwazam zakup 410 csi a Axosem do tura ,zaraz tu napiszecie ze Arion to inna bajka ,ja to wiem ale arion troche za duzy jest ia do tura go chce jako drugi ciagnik :) moglby ktos opinie o nim wystawic ,bo ja mam Ariona 520 i jestem bardzo zadowolony a 410 jak sie sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anat    0

Panowie jak się spisują Wasze Ariony i ile mają mth ?

Jakieś minusy/plusy ?

Poszukuję ciągnika głównego na 67 ha w cenie netto koło 220 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj