Polecane posty

kravter    39

kupie se honde rebelek zajefany ma dzwiek :)) i wygodny ;p :)) i o to wlasnie chodzi ze chopperem sie jedzie dla przyjemnosci a nie zeby ruszyc i wrocic w trumnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

no właśnie-to się ma tobie podobać,a nie komuś,ty będziesz się tym cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

kolego ale jak masz prawko na motocykl to po co kupowac z takim małym silnikiem, raz ze słabo sie jezdzi np dziewczyny na wycieczke juz nie zabierzesz, po drugie motorami o takiej pojemnosci jest małe zainteresowanie, wiec zycze pomyslnosci z pozniejsza sprzedażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

może i mały,ale czy jak zdobędziecie prawko na sam.os. to od razu Hummera kupujecie?

taka dygresja z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wg mnie jazda słabym motorem czy samochodem to nie przyjemność. Nie mówię, że musi to być od razu 750 ccm, ale przydałby się przynajmniej 30 KM do spokojnej jazdy. Co to za przyjemność, gdy pod byle górkę trzeba redukować i jechać na pełnym gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

pamiętacie jak weszły ETZetki-150 lekka,niby słaba,ale jak można było się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

może i mały,ale czy jak zdobędziecie prawko na sam.os. to od razu Hummera kupujecie?

taka dygresja z mojej strony.

ale miedzy 125 a 600 nie ma duzej roznicy cenowej. Bo z tego co sie orientuje hummer do tanich samochodów nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

yy ja nie mam prawka kat A ^^ mam 16 lat i robie prawko na A1 ^^ wiec nie moge miec wiecej niz 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

WItam, czy sa chętni do wznowienia tego tematu, chętnie bym podyskutował na temat motocykli. Mam również kilka pytań. Jak będzie zainteresowanie to napisze o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Zdawał ktoś z was ostatnio prawko na kat A? Ja mam teraz egzamin w czwartek. Motor stoi w garażu nie jeżdżony już z rok czasu a gdzieś na zlocik bym sobie pojechał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

chyba jest gdzies podobny temat. Róbcie prawka bo jazda na motorze to prawdziwa przyjemnosc. :D Ja jeżdze yamahą r6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

No, niewątpliwie jazda na motorze jest niesamowitą przyjemnością. Ja od małego zawsze jakiesś jawki, komarki miałem, potem wski i na koniec dwie aprilie, a od ponad roku nie mam żadnego. Wszystko sprzedałem bo bardzo mało jeździłem, lecz jak w tym roku latem słyszałem te dźwięki maszyn wkręcających się na obroty to aż mnie ch'j strzelał, że nie mam motoru. Postanowiłem że sezon motocyklowy 2012 musi należec do mnie. Od nowego roku będę rozglądał się za jakąś maszyną. I wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że mam pewien problem w wyborze maszyny. Mianowicie jestem człowiekiem bardzo wysokim(nieco ponad 2m) oraz co za tym idzie cięzkim. Potrzebuje zatem motocykl przede wszystkim dużych gabarytów. Wiem że bardzo duża jest Honda Goldwing, ale nie do końca o taki typ motocykla mi chodzi. Chciałbym raczej coś szosowo-turystycznego, ewentualnie sportowego. Jakie modele możecie polecić jako WIELKIE motorkki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

uwaga, będę się czepiał :D

motor jest w: pralce, kosiarce, samochodzie, ciągniku, ciężarówce, łódce, etc.

motocykl to jednoślad powyżej 50ccm.

 

błagam nie kaleczcie polskiego języka.

 

każdy prawdziwy-świadomy miłośnik jednośladów zwróci wam uwagę gdy będzie mówić motor...

pozdro! ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

hayabuza jest nastawiony typowo na osiągi. na tym możesz kufry zamontować itp. gabarytowo nie porównywałem ich bo nigdy nie widziałem obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

zzr to bardzo szybki turystyk (typowa mocna szosówka) do hayabusy trudno to porównać.... zzr napewno jest wygodniejsza

Na zlotach zawsze się smialiśmy że hayabusa nie jest ani sportowa ani turystyczna... To po prostu potwór :rolleyes:

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Tylko ta pojemność... po co mi aż 1400ccm? W zupełności wystarczyło by mi pół, czyli koło 700ccm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ale nie ma wielkich motocykli z małymi silnikami. poza tym silnik zzr nie jest tak wyżyłowany jak silniki typowych sportowych. Chociaż nie powiem bo osiągi i tak ma imponujące. a przecież moja 600 i tak poleci 270 a ten około 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

jaką masz 600?

to nie o prędkość max tu chodzi

zzr nie jest wyżyłowana? :lol:zobacz na jej moment obrotowy i zakres obrotów....

nie wspomne już o aktywnym doładowaniu które zzr też posiada w standardzie

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ja mam yamahe R6. Właściwie miałem bo sprzedałem i w przyszłym sezonie bede kupował R1.

Nie znam dokładnej specyfikacji zzr mówie to co słyszałem od właściciela tyle ze on ma troche starszą wersje. Moja yamaha wkrecała się na 16 tys obrotów

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

a tak sie zapytam, wykorzystywaliscie chlopaki moc tych R1 i R6? :lol:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

zgadza się ale przy 16tysiącach była już mało efektywna... bo w rzeczywistosci zwalniałeś zamiast przyspieszać:rolleyes:

ja z r6 nie miałem miłych wspomnień.... wygląd super ale miała moim zdaniem 3 wady

>impreza zaczynała się dopiero od 8tyś obr

> seryjna dwójka nie wytrzymwała przy gumowaniu

>powyżej 220 miało się wrażenie że zaraz się oderwie

 

@Pawelec - zależy od kierowcy ja uważam że w miescie nie da się wykorzystać więcej niż 40% potencjału np r1

na trasie do 70% max dla mnie to tor i lotniska :rolleyes:

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj