Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kravter    39

witam

zamierzam kupic motorek o pojemnosci 125 ale nie wiem jaki lepszy czy 2 cylindrowy czy 1 cylindrowy 2 suwowy czy 4 suwowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

czy ja wiem czy mniej niby kolega ma 2 cylindry i nawet 5 na 100 nie bieze :D to nie jest duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

1 cylinder to bziukawka,2 cylindry ładniej dla ucha pracują , ja bym sobie wziął 2u cylindrowy. Mam JAWĘ350 to super głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

125 cc dwu cylindrowy ? :blink: Ale napisz co to ma być ?Skuter ,cross,enduro ,szosowy ? Używany ,nowy? <_<




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam wsk125 i jest gitez innego nie potrzebuję bo i tak mało nim jeżdżę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

A no tak fartyczne honda rebel jest 2 cyl :)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

wiem ze malo jest 125cc 2 cylindrowy ale chyba 2 cylindrach jest lepszy kopniak zaplon i na wolnych obrotach mozna jechac i nie zgasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Wszystko zależy od silnika od jego charakterystyki pracy .Ale napisz co to ma być chopper ,cross?




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

2 cylindry powinny lepiej brzmieć bo co do dynamiki to raczej 1 cylindra nie dogoni ,ale pamiętaj że będzie miał większe spalanie <_<




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

chopperem się jeździ dla przyjemności,nie dla osiągów-także dla takiej opcji jeden cylinder odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

Kup cobie wsk 125 ;D 1 cyl pojedziesz na wszystkim spirytus benzyna ropa nafta rozpuszczalnik rzepakowy ;) wiem bo mam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

taaaa, niech se komarka kupi to już w ogóle na wodzie pojedzie :lol:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

w wiekszosci 2 sowowych tez nie trzeba mieszac paliwa z olejem a 2 sow zawsze bedzie szybszy od 4

ja bym stawial na 2 sowai oczywiscie 1 cylinder miej spali a co za roznica czy 1 czy 2 cylindy jesli motorek bedzie mial taka sama moc to w 1 bedzie lepiej smigal niz w 2 cylindrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2    0

Ja mam yamaha virago 125 i jestem bardzo zadowlono polecam ten motocykl,pali w granicy 3,5-4l na 100 km. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H4S    0

wojtas 4-suwy palą mniej od 2-suwów to raz , co do szybkości też bym się zastanowił , dźwięk 4-suwa jest o niebo lepszy od 2-suwowego bzyczenia, a co do tematu to ja bym brał 4-suwa w 2 cylindrach jeżeli ma byc to chopper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja nie powiedzialem ze 2 sow pali mniej o 4 tylko ze 1 cylindrowy spali mniej od 2

co do szybkosci to jeszcze sie nie spotkalem z 4 sowem zeby byl szybszy od 2 sowowego oczywiscie w tej samej pojemnosci

a jesli chodzi o dzwiek to zalezy kto co lubi jak dla mnie to nie ma wiekszej roznicy bo zadna 50 czy 125 nie bedzie chodzila fajnie jak dla mnie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

4T ma lepsze przyśpieszenie i moc na niskich obrotach ,a 2T ma gorsze odejście ,ale za to jak 4 T już zbraknie mocy to 2 T będzie dalej szedł B)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

po pierwsze mam skuter 2 suwowy 1 cylindrowy i jestem z niego bardzo zadowolony duzo nie pali ok 2-3 litry 100 ale jak bym miał wziaść 125 to bym brał 2 suwa i 1 cylindrowego po pierwsze w 2 suwie lejesz oddzielnie olej i benzyne silnik tam samo chodzi a jak przyjdzie wymieniac w 4 suwie olej to zmniuejszy prędkość dlatego tez prodk=ukuja wszystkie scigacze 50 i powyzej na 2 suwy silnik lepiej wytrzyma i bedzie lepiej jezdził ja mam skuter malaguti f15 fire fox chlodzony ciecza i jestem zadowolony z jego osiagów 87 km/h po łaka mozna pojezdzic i wszedzie na długie trasy bo ma chłodzenie cieczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

''a jak przyjdzie wymieniac w 4 suwie olej to zmniuejszy prędkość ''

@skrzynia662@-Co ty piszesz ? Po pierwsze polskie znaki pisz .Po drugie pisz z sensem i poznaj zasadę działania 4T i 2T,a potem zacznij doradzaj ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

jazda chopperem dla przyjemności-kto by patrzał na spalanie o 1 czy 1,5 litra więcej-tam nie o to chodzi.przyśpieszenie i prędkość też nie ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj