Zaloguj się, aby obserwować  
Siłacz

Sieczkarnie do kukurydzy samojezdne, jaka jest najleposza marka

Polecane posty

no ja w tym roku nie narzekam... dopiero 2 sezon mam kukurydze (bo dopiero rozkrecam hodowle krów) a wyrosła chyba najladniejsza w okolicy ;D bo na podmokłym polu :) ale tak sie zastanawiam czym po tych deszczach ja kosic bo ziemia to juz chyba nie wyschnie :/ W tamtym roku kosil mi kolega jaguarem ale jaki to model to nie wiem(okolo 280KM silnik deutz 10 cylindrów...? 4rzędy)... wiem tylko ze sprzet swoje lata juz ma (82 albo 83 rocznik) i mimo tego niezależnie czy kukurydza wysoka czy niska szla jak masełko nawet dymku z rury nie puscił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz ładowrki teleskopowej to durem albo spychem na przodzie ciagnika wystarczy siłownik kawałek szmela wysokieko na spychi jusz jest ale turemidzie super zaden traktor nie musi wjezdzac na pryzme chybaz e ma sie do groma składów transportowych i nie daje rady wpychac a jak u mnie wjezdzali na pryzme to i turem popychał jak nie dawali rady wjechac ja miałem 80 ha kukurydzy brat ma mengela mutanta 6 zedy i miałem 9 ciagników do odbioru kukurydzy to 100 koni z turem nie dawało rady szukałem jakiegos kumpla w czasie pracy zeby przyjechał pomudz wpychać ciagnikiem z turem jak czasem prawie wszyscy przyjezdzali sypac na prysme nasypali to nie wyrabiał sie jeden dwuch ledwo dawało rade

ale mengele jest lux ale tez mam uznanie w claasie bo mam zamiar claasa kupic to jest najleprz maszyna na rynku do kukurydzy claas jaguar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja jezdziłem Claasem Jaguarem 870 :)

Pytam goscia ile kosztuje nowa sieczkarnia a on 700 000 tys zł :)

Trochę drogo ale jaki sprzęt.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ja mam hesston fiatagri 7725 (to samo co NH) silnik 365koni Iveco, naprawde ladnie sie nim kosi, tania sieczkarnia dlatego kupilem, na 50ha rocznie mi wystarcza a zaplacilem za nia 50tys z nowym kemperem 4 rzedowym


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj