Rammstein

Kurs na konbajn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus c330m
Rammstein    0

Witam. Chcę zrobić uprawnienia na kombajn do buraków typu: Ropa albo Holmer, tylko nie wiem gdzie można takie coś zrobić i ile by ten kurs kosztował, może mi ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ale o jakie uprawnienia Ci chodzi? Jeśli myślisz o uprawnieniach na jazdę po drogach publicznych to wystarczy Ci prawo jazdy kat. B/C/D lub T bo te kombajny to pojazdy wolnobieżne. A jeśli myślisz o kursie na obsługę i eksploatację tej maszyny to nie wiem gdzie takie coś można zdobyć i czy można zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

do poruszania się prowadzenia maszyn rolniczych wolnobieżnych typu kombajn zbożowy itp są potrzebne specjalne uwapnienia warunek że musisz mieć prawo jazdy ja np kurs kombajnisty robiłem u siebie w technikum 15 lat temu nie wiem jak jest dziś twn kategoria M. Najlepiej zapytać w jakiejś szkole rolniczo-mechanicznej lub w LOK


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Nie prawda kolego, do jazdy np kombajnem zbożowym i podobnymi po drodze publicznej wystarczy Ci prawo jazdy kategorii T. Uprawnienia są potrzebne aby pracować kombajnem na polu, a głównie są potrzebne w razie wypadku na polu, bo pierwsze co sprawdzają to właśnie uprawnienia. Jeśli chodzi o drogi publiczne to zwykłe prawo jazdy wystarczy. Tak mi powiedział znajomy policjant.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Niedawno robiłem kurs na kombajn i facet który to prowadził mówił nam że nie ma kursów na kombajny buraczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

Ile kosztuje taki kurs na kombajn i gdzie go można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rammstein    0

aha... no ja mam prawo jazdy kat. B i T i jestem w trakcie robienia kursu na kombajn zbożowy ale nie wiem czy ten kurs dotyczy również kombajnu buraczanego ... Wiem że jest oddzielny kurs na kombajn do groszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyshad    2

Są potrzebne kursy na kombajn buraczany. Mnie akurat wysłała moja firma. Można je zrobić w ROPA (Błonie) koło Wrocławie i w HOLMERZE w Środzie Śląskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w woj. Lubelskim można zrobić uprawnienia na kombajn buraczany ? jaka cena ? czy na kombajn i doczyszczarke są osobne kursy czy jeden ogólny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
    • Przez MlodyRolnikWLKP
      Witam!!!
      Interesuje mnie czy są jeszcze produkowane gdzieś nowe Kombajny buraczane (tak jak kiedyś NEPTUN czy POSEJDON)
      Może wiecie coś na ten temat bo ja nic nie mogę znaleść. Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj