turus0

Potrzebny dobry mechanik do mojej prasy

Polecane posty

turus0    0

Kupiłem prase claas markant 50 ale nie chce wiązać jedna strona i cięzko chodzi aż c-360 stęka.Potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44
Napisano (edytowany)

a z kąd jesteś bo znam dobrego mechanika w Śląskim ;)

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43
Napisano (edytowany)

Podejrzewam rolki tłoka i przekładnie głównom zobacz olej a w aparaćie naostrzyć nożyk ten ukryty koło chwytacza sznurka Ja z Centrum

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turus0    0

ja jestem spod warszawy.jak masz czas to być wpadł do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Ja znam dobrego mechanika do pras z łódzkiego, z okolic Koluszek, ale musiałbyś po niego przyjechać, wykarmić, zapłacić, odwieźć i pewnie jeszcze flaszkę dobrą postawić :)


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ja umiem dobrze robić prasy, tylko skąd jesteś? bo jak strasznie daleko to mi się nie opyla


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

suchozebry jesli mowi ci cos ta miejscowosc to z 4 km od niej jest dobry mechanik jakies 30 km od ciebie zalezy z ktorej strony wegrowa mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

jeszcze 3 lata temu mi naprawial prase sipme ale mial wyjsc z pras i na ciagniki i auta sie przezucic ale jak jade to widze czasem ze stoi u niego jakas prasa wiec moze jeszcze naprawia musial bym sie ojca zapytac czy ma do niego numer ale watpie po 3 latach :rolleyes: czy sie zachowal ale jak ma to ci napisze

a ty z jakiej miejscowosci jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

no to wiem gdzie no to troche dalej niz myslalem zmyliles mnie tym wegrowem jak ojciec wroci to zapytam sie o numer do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie potrzebna jest pomoc Prasa kostka International Wujas szuka mechanika i gdzie szukać ewentualnie części coś tam jest z podbieraczem Prasa stoi w okolice Piątku łódzkie jest jakaś szansa naprawić ja jeszcze bo trochę szkoda oddać ja na złom a on nie ma pojęcia jak ja przywrócić do życia ! A czytałem ze cześć podejdą od sipmy czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

moze tulejki w podbieraku sie zatarly albo juz ich wcale nie ma ( w sipmie plastikowe) jezeli tak to nie jest trudna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie do prasy International można dostać części to chyba najważniejsze ewentualnie jakiś mechanik który zajmuje się prasami ! czy jest możliwość dorobienia części i gdzie ? jestem z okolic Piątku Tak to jest zagranicznymi maszynami niby nie są złe ale jak polska to jedziesz do agromy i dostaniesz a tak to trochę trzeba kombinować . Tak jak pisałem to nie jest moja maszyna ale chciałbym go trochę poratować kontaktem do jakiegoś speca i jak poradzić sobie częściami do tej machiny :) za wszelkie wskazówki z góry dzięki możne się uda jakoś ją uratować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

co do mechanika w twoicm rejonie to nie mam pojecia tak samo co do czesci mozesz poszukac w allegro albo w komisach z uzywanymi prasami moga cos jeszcze miec a co do niekturych czesci to zawsze mozna cos dotoczyc albo dorobic np tulejki tkoarz za pare groszy ci moze dotoczyc bo co do lozysk to mysle ze polskie zamienniki beda pasowac jezeli to nie sa lozyska calowe

napisz dokladniej co sie dzieje albo co nie dziala

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

JA naprawiam ale jestem zajenty warzywa w Bratoszewicach jest gościu konkurencja podjedz ludzie powiedzom gdzie mieszka ja z BIELAW myślę naprawa podbieracza nie bendzie droga jeszcze przełkniesz bo aparatach wychodom ogromne sumy a czenści to urzywane maszn strony internetowe poszukaj w Łódzkim to chyba niema szrotów do international jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dzięki panowie na dniach pogadam z wujem co jest dokładnie z tą prasa dzięki za namiary panowie i sugestie z tymi częściami zobaczymy co się da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poszukuję mechanika do prasy claas bautz jestem z okolic Cieszyna śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj