Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Folenka

Dealerzy schładzalników do mleka - okolice Siedlec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA
Folenka    3

Czy znacie dealerów schładzalników do mleka (używanych) z okolic Siedlec, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego? TECHNIK Węgrów i pan Borzym (Sokołów) "odpadają". Szukam jeszcze kogoś z okolicy, bo potrzebuję wymienić zbiornik (800L->wanna 1000-1200L). Będę wdzięczna za pomoc!!

SZYMANOX    418
Napisano (edytowany)

My kupowaliśmy zbiornik tu:

05-317 Jeruzal, Wężyczyn 8

Telefon: 25 752 43 20

Telefon kom:

0602 248 181,

0604 960 709,

0608 448 181

Fax: 25 752 43 20

www.agro-dom.biz

e-mail: agro-dom@wp.pl

.Jak najbardziej polecam,zajmują się mi. sprzedażą i obrotem zbiornikami ale też serwisem . ;)

Edytowano przez SZYMANOX

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Pawel20    49

Kuźniak diler delavala z Mińska Mazowieckiego pewnie trochę zedrze, ale w rozliczeniu stary zbiornik weźmie.

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    418

U osucha też zbiorniki w rozliczeniu biorą ;)

Księga życzeń i zażaleń na PW.

KAROL4    3

Do TECHMLEKu (Lisów) daleko nie jest, a zbiornika na plecach dzwigać nie będziesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Janeczko
      Witam,
      Czy miał ktoś z was styczność z dojarkami Melasty ? Szukam jakiejś przewoźnej na obecnie 4 szt ( nie wykluczone że więcej będzie do udoju ). Nie miałem doczynienia z dojarkami co za tym idzie nie wiem na co zwracać uwagi. Wiem że polecacie używaną Alfa Laval ale niestety od dłuższego czasu nie widzę konkretnych ogłoszeń z lubelskiego. Coś możecie polecić w budżecie zbliżonym do tej Melasty https://www.olx.pl/oferta/najlepsze-jakosc-i-cena-nowa-dojarka-dla-krow-gwarancja-faktura-CID757-IDwQHr5.html#5ee7a5a5d3 ? 
      Pierwszeństwo dla nowego sprzętu potem używki
    • Przez norbert098
      Witam jak myślicie ile mogło by wynieść przerobienie obory na krowy tzn. Odwrócenie ich żeby były lbami do środka. Chodzi o nowe stanowiska wyciągi itd. Obora 20 m długości
    • Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?

• Przez Bananek
      witajcie. wprowadzilem cieleta do kojcow po wiekszych bykach i nie otrafia pic z poidla. tzn pic potrafia, ale maja za male nosy aby je wcisnac. co robic? myslalem, ze jak beda spragnione to same znajda co i jak, a tu stoja i becza. czekaja, az im nacisne i naleje wody. na jezyczek przykrecic talerzyk czy zmienic poidlo na inny typ? mialem kiedys te z plywakiem ale o kant d. je rozbic. ciagle sie zacinal ten mechanizm jak w spluczce.
    • Przez Filipo
      Witam.
      Chciałbym Was zapytać jakie światło zainstalować u siebie w oborze???
      Myslałem na coraz bardziej popularnymi świetlówkami, ale czy to dobry wybór? Pytanie jeszcze jakby świetlówki to jakie???????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.