Zaloguj się, aby obserwować  
Kamyk514

MTZ czy warto?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamyk514    2

Zastanawiamy sie nad zakupem nowego Mtz-ta czy warto go kupić albo coś innego w podobnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Zastanawiamy sie nad zakupem nowego Mtz-ta czy warto go kupić albo coś innego w podobnej cenie

a co kupisz w podobnej cenie??? fontona?? farmatraca?? -to juz mtz bylby najlepszy :)

P.S masz zamiar pronara czy blerusa?? -bo napisales mtz'a :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

na ilu ha będzie robił ??? do jakiej ceny ??? o jakiej mocy szukasz ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Będzie robił na 30ha 3/4 klasa ziemi.Cena tak do 65 tyś chcemy próbować brać go na zwrot 50% nie wiem czy się uda ale będziemy próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

za to cenne to belarusa 820. Ja bym brał :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja polecam Belarusa, wuja ma 1025 i chodzi ładnie. Pronary sa dużo gorsze, w mojej okolicy często mui serwis do nich zaglądać i wykonywać jakieś naprawy :).

a ja ci powiem ze ,,nie moge za nimi trafic" jedni narzekają na pronara, inni chwalą, i tak samo z belarusami :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

ciekawe za co ten pronar tak chce kasy białorus jest lepszy i oryginalny ruski i na dodatek tańszy


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ciekawe za co ten pronar tak chce kasy białorus jest lepszy i oryginalny ruski i na dodatek tańszy

pronar poprostu sie ,,wycfanil" -jest dluzej na runku


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to jest kwestia szczęscia :) moze trafisz akurat dobrze złozonego pronarka i bedzie smigał a moze sie sypac po paru mth.ale w tej cenie belarus bedzie dobry.komfort lepszy od ursuska mniej spali od zetorka i tańszy hehe


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

niekupuj mtz-a to jest jedna wielka lipa przynajmniej te stere ma mam mtz-a 82ts z 1999 roku i po paru latach tak zaczoł z niego ciec olej że niewiem a poskręcać się tego nieda bo niema dostępu lepiej kup jakiś inny cięgnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Do tej kwoty brałbym Belarus'a jeśli chodzi o nowy ciągnik. Za tą cene jest to rozsądny zakup mimo rzekomej usterkowości i nienajnowszych rozwiązań technicznych. Ile dają na nie gwarancji? 1 rok? Pronara bym zdecydowanie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0
niekupuj mtz-a to jest jedna wielka lipa przynajmniej te stere ma mam mtz-a 82ts z 1999 roku i po paru latach tak zaczoł z niego ciec olej że niewiem a poskręcać się tego nieda bo niema dostępu lepiej kup jakiś inny cięgnik

 

Pewnie przejściówka pronara?? To są najgorsze ciągniki w historii pronara!!!

 

Za tą cenę Belarus jest super ciągnikiem. A wykończenie tych nowych jest niczego sobie :) Sam posiadam MTZ 82 z 1989r. nie ma przedniego napędu ale i tak dzielnie sobie radzi. A z tymi wyciekami to mit, jakoś mój wcale nie ocieka olejem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
a ja ci powiem ze ,,nie moge za nimi trafic" jedni narzekają na pronara, inni chwalą, i tak samo z belarusami :)

 

Dużo zależy od użytkowania i od tego na jaki areał bierze się taki ciągnik. Mój wuja kilka dni temu przyprowadzi sobie nowego Pronara (tego co ma ok. 80KM) na 14ha :). Wróże, że ten ciągnik powinien długo być bezawaryjny na takim areale :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wydaje mi sie że opinia o serwisie do Pronarów wynika z tego ze mają gwarancje i kazdy uzytkownik reklamuje wszelkie przypadłości ,przy MTZ serwisu nie widac gdyz te z Allegro nie mają gwarancji .Mtz z gwarancja juz nie jest taką rewelacja cenowa a jakość wykonania wydaje mi sie lepsza w Pronarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Jak bedziesz go używał z rozwagą to powinien się dobrze sprawować... Wiadomo jak bedziesz pracował ciągnikiem 80-konnym w takim sprzęcie co pracuje ciągnik 120-konny to długo nie pociągnie... Ale są to twarde ciągniki i wytrzymałe... Mają kilka wad, ale za taką kasę nic innego nie kupisz...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Wydaje mi sie że opinia o serwisie do Pronarów wynika z tego ze mają gwarancje i kazdy uzytkownik reklamuje wszelkie przypadłości ,przy MTZ serwisu nie widac gdyz te z Allegro nie mają gwarancji .Mtz z gwarancja juz nie jest taką rewelacja cenowa a jakość wykonania wydaje mi sie lepsza w Pronarze.

Mi też coś się wydaje że belarusy nie koniecznie są lepsze od pronarów, a może się trafic bardzo wadliwy model, tak jak z władymircami kiedyś jak się trafił dobry to chodził ale jak wadliwy to kaplica, osobiscie wolał bym na podwórku czerwonego 82SA niż belarusa ze starą kabiną i kanciastą maska, o dziwo właściciele pronarów chwalą sobie te ciągniki a "smród" ciągnie się że to złomy, właściciele bardziej nażekają na awaryjnośc na nowe zetory chwalone tak przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Chiński wynalazek to foton a kotti jest niczego sobie. Jak będziesz brał mtz to bierz most krzyżakowy troche dopłacisz ale ciągnik będzie chociaż lepiej wygłągał i miał szersze buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urban    0

Witam, posiadam ciągnik MTZ 82 z roku 1995 , należy on jeszcze do tych staszych twardszych ciągników nie "ulepszanych" jeszcze przez Polaków : ) , nie mam dużo motogodzin nabitych bo ponad 2 tys , ponieważ pracuje on na 10 Ha razem z Ursusem C - 360 ale nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.Nigdy mnie nie zawiódł a u mnie są ciężkie ziemie rędzina i sobie radzi.Mój znajomy ma 150 Ha i tylko 2 ciągniki MTZ 82 i tak podsumował te maszyny " Im bardziej dostaną w d*pę tym lepiej chodzą " a pracuje nimi juz ponad 10 lat więc to chyba mówi samo za siebie.Mój 2 znajomy kupił Pronara tego niebieskiego o mocy 105 KM 3 lata temu i ma z nim same problemy a przy tym dużo pali.Jest jeszcze jedna rzecz komplet naprawczy do MTZ 82 kosztuje mnie niż do C - 360.MTZ ( jeszcze ten czerwony ) nie jest może taki piękny jak JD ale to przecież nie o to tutaj chodzi , pomimo tego że z silnika po jakimś czasie bedzie troche "lało" bo ma uszczelki nie najalpszej jakości to innych wad nie widze oprócz normalnej amortyzacji sprzętu które kiedyś sie wkońcu popsują co w MTZcie i tak bardzo długo potrwa.Podsumowując polecam ciągniki MTZ ale nie te nowe tylko te starsze tak do 2000r mogą sie wydawać stare ale uwierzcie że beda jeszcze dugo chodziły. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

No widze wreszcie opinię użytkownika mtz, przychylam sie do twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

No w sumie o tym ze ten nowsze mtzty sa jeszcze gorsze niz wczesniejsze to tez slyszalem ... ale gdybym mial kupowac nowego mtzta to wolalbym kupic zachodnia uzywke w podobnej cenie .... powiem wam tak pol zartem ze ryzyko trafienie na bubla nieporownywalnie mniejsze ;) Co do opinin urbana to tak sie sklada ze mialem takiego mtzta i na prawde mnie zrazil do siebie i na pewno juz nic nie kupie co ma cos wspolnego z tymi ciagnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj