Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Concord

Opadanie płatków(rzepak) - Horizon, dobrze kupiłem?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Concord    0

Witam,

doradzono mi kupić jako środek na "opadanie płatków", czyli do zastosowania w samym środku kwitnięcia preparat o nazwie: Horizon.

Kupiłem, ponieważ mi polecono, a później się dowiedziałem że może on wywołać więcej szkód, niż pożytku. Rzepak miesiąc temu został opryskany środkiem: Tarcza Łan.

Ten Horizon mogę zwrócić, sprzedać, zamienić.. więc mam jakiś wybór, i chciałbym zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych i obytych w temacie ludzi, takich jak Wy :)

Pozdrawiam, i z góry dziękuję.

Dlaczego więcej szkód niż pożytku?

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

Concord    0

Podobno skraca kłosy rzepaku(te, co w nich są nasiona), przez co kuleczki stają się większe, ale jest ich znacznie mniej.

Pozdr.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    244

Czego to ludzie nie wymyślą, tylko do czego to służy??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez wojtek15gut
      witam
      Mam pytanie czy ktoś sieje swoje nasiona rzepaku i jak zaprawia. Jak tak to prosze o jakąś podpowiedź jak i czym zaprawić swoje nasiona
    • Przez Agaiko
      Panowie ile siejecie rzepaku kg na h mieszanca na 3 klasie ziemi pozdrawiam
    • Przez maciek31
      witam koleżanki i kolegów.czy ktoś z WAS może mi doradzić co zrobić w rzepaku jeżeli wyrosła mi w nim gorczyca.była zasiana jako poplon w roku poprzednim.boje się że zachwaści mi całą plantacje.napiszcie proszę czy macie jakiś sposób.pozdrawiam...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.