Zaloguj się, aby obserwować  
zetor11441

John deere 1450cws, claas dominator150, New holland tc54 który lepszy???

Polecane posty

zetor11441    1

Być może już w przyszłym roku staniemy przed zakupem kombajnu z ww. Proszę o wasze spostrzeżenia i uwagi odnośnie tych maszyn.


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

więc tak...

jd to brazylijczyk czyli średnio z wykonaniem.ale ludzie kupują i robią.o dominatorach nic nie wiem choć nie jest ich dużo i ich wadą jest korbanek.tc54 jest złożony w polsce dośc prosty w obsłudze niezłe warunki pracy.ja bym chyba jego wybrał


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak kup sobie claasa dominatora mamy go pierwszy sezon i chodzil bardzo dobrze a z korbankami to nie jest tak zle jak ich przyciszniesz to ci opuszczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

tu nie chodzii tylko o upust ale i pozniejszy serwis


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

JD tej serii bym sobie odpuścił, bo tak jak napisał zetor- są składane w Brazylii :). Znowu NH TC54 to praktycznie jest Bizon Rekord tylko w nowym wydaniu i innym kolorze, no ale może to byc też zaletą ze względu na prosta obsługę i naprawę. Jeśli chodzi o Dominatora 150 to trudno coś mi powiedzieć, znajomy ma 68s, kupił od kobranków 5 lat temu i do tej pory chodzi bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

1.claas

2.jd

3.nh

 

 

To jest moje zdanie :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

eh ja bym wziol Nh ale w zyciu nie Tc


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Gdyby przyszo mi wybierać między wymienionymi, nie zawahałbym się z ponownym wyborem John Deere 1450 CWS. Napisałem w dziale kombajnów JD szczery i wiarygodny raport z pracy, zachęcam do lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Miałbym jedynie problem z wyborem między "brazylijczykiem", a claasem, ale wybór padłby na JD bo blisko serwis. To też musisz wziąć pod uwage kupując kombajn, żeby potem nie stać dwa dni i patrzeć jak inni koszą..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Wybieraj jd maszyna godna polecenia rok użytkowania i jestem nie zmiernie zniego zadowolony polecam.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

W sumi to do jelonka do delera jd mam tak samo daleko jak do korbanka, wiec w tym nie ma zadnego problemu, ale od czasu gdy zobaczyłem ładowarke hospodara chodzi mi całkiem cos innego po głowie i wydaje mi sie ze ładowarka byłaby lepsza bo wykorzystwałał bym ja cały rok np, ładowarka mógłbm obsługiwac obore, i nie tylko.


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goncarek    0

No więc, napewno nie wybrałbym New Holland'a seri TC :D . Wachałbym się przy wyborze dwóch pozostałych, lecz wybrał bym Jelonka ponieważ 1450 CWS jest większym i wydajniejszym kombajnem od dominatora 150, gdybym miał się wachać pomiędzy Jelonkiem tej seri, a medionem 310, to wtedy wybrał bym mediona :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to bym wybrał jelonka na 2 miejscu claasa no i na 3 nh tc54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

'Ja bym wybrał...."' "ja bymwolał.." to nic ni wnosi do tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszę o konkrtey,


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

tylko nh ale już z serii t 5000 ale pewnei dlatego że mam dwa serwisy w promeniu 10 kilometrów. W jednym pracuja koledzy ze szkoły a w drugim sąsiad :lol:

 

a zresztą porównanie chybione bo wybierasz dwa kombajny 4 klawiszowe i jeden pięcio. także porównaj mediona 310 tc 56 hydro i tego john deera i okaże sie że john derr wcale nie wypada tak różowo


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no tak tylko jd cenowo wychodzi tak jak dobrze wyposazone 4 klawiszowce i to jest ten myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

chyba nie chyba, wiem ze kiedys tak bylo i na pewno nic sie zmienilo, ze mozna bylo porownywac pod wzgledem ceny te wlasnie modele. poza tym sporo tzn. ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Wcale nie rozumiem tego tematu :lol: . Dominator i Tc54 ton kombajny typu Bizona Rekorda. JD to znacznie wydajniejsza maszyna na 5 klawiszach, więc jeśli porównywać to z Medionem (Tucano) lub z NH Tc5070. Jeśli porównywać te trzy modele to wybrałbym Claasa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a jakbys mial doplaci niewiele i miec 5 klawiszowego jd to co bys wolal??? bo wlasnie o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj