CBMarek

Nowa seria DF powrót do prostoty

Polecane posty

Ferdek07    75

Szczerze mowiac cos mi mowil o miejscu produkcji ale wydaje mi sie ze chodzilo o wlochy lecz calkowitej pewnosci nie mam co do obecnej ceny to jest przystepna a nawet wczesniejsze modele tej serii mialy podobny przelicznik ceny do mocy wiec mysle ze warto przemyslec jesli nie ma sie wygorowanych wymagan

 

Ps. Ferdek a jak tam sie spisuje twoj lambo r3 ile masz godzin i czy miales jakies awarie? oraz zuzycie paliwka w roznych pracach?

1100mtg i cacy tylko siłownik cieńszy od ponośnika się poci z kosiarką rotacyjną 2,1m ;[ był już jakiś mulasty po wymianie filtrów paliwowych teraz żyleta, serwis twierdził że filtr wstępny wymienia się co 2 tyś mtg chyba trochę przesadzali, chce jeszcze wymienić filtry powietrza co się okazało jeszcze nikt tego nie robił bo na sklepie u dielera nigdy nie mieli tych filtrów :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Filtr się przedmuchuje, albo wymienia jak ileś tam razy zapali się kontrolka zapchania filtra. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jeden przedmuxhuje 2gi wymienia tylko ten bezpieznik o się nie przedmuhuje to nie zmniejsza z xzasem przepływu powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

O kurcze za 260 tysi to niech on sam sobie nim jezdzi, nie wiem z kad oni biora te ceny nawet 20 tys roznicy to dyzo a tu bylo by jakies minimum 60 tys roznicy w porownaniu z identycznym lambo.

Po prostu niezly zarobek maja na ciagnikach, a my na tym cierpimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Przy negocjacji ceny najważniejsze jest wiedzieć swoje i się nie nabierać na podpuchy w stylu "Panie zamawiaj pan bo podwyżka będzie " albo coś w tym rodzaju . Jak wie sie co gdzie i za ile to ściemy nie wepchną , nie wy mi sprzedacie to sprzedadzą inni, marek i modeli teraz jest mnóstwo a dilerów jeszcze więcej.

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Dokladnie a gdzie bys nie pojechal to zawsze jest jedna gadka. Panie w nastepnym miesiacu ceny ida do gory, ale jesli wystawimy fakturke jeszcze do konca tego miesiaca to mozemy utrzymac dotychczasowa cene hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zgadzam się z tobą teraz to aby dealerzy zarabiają i oszukują ludzi którzy nie rozglądają się po rynku maszyn tylko kupują w pierwszym lepszym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżak    0

No nie ma się co oszukiwać czasy w których za 1KM płaciło się 1tys. minęły bezpowrotnie teraz nawet belarusy są w cenie niewiedomo dlaczego. Ciekawi mnie tylko jeszcze jedna rzecz jaka będzie odpowiedź new hollanda właśnie na tego agrotraca czy 6D w john deere bo u nich jeszcze takiego odpowiednika nie ma bo ten TDD to chyba tylko do 95KM

 

 

Ciągnik Agrotrac/Laser3/R5 ( o mocy 139 KM) kosztuje około 140 tys. netto ale bez pneumatyki, bez klimy, bez wzmocnionego podnosnika oraz na tylnych oponach 520 jesli bedziemy chcieli coś dołozyc to cena wzrośnie o jakieś 20 tys. czyli do 160 tys. netto. Jak za ciagnik 6-cylindrowy całkowicie mechaniczny i o sprawdzonej konstrukcji to cena wysoka ale chyba do zakceptowania. Zatem prawdą jest że czasy nowych, tanich prostych ciagników już minęły...

Edytowano przez Księżak

w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj