Zaloguj się, aby obserwować  
PaWeL1995

Nowy siewnik do 17tys. zł.

Polecane posty

PaWeL1995    1

Witam. Tak jak w temacie. Mamy zamiar zastąpić naszego wysłużonego Poznaniaka czymś nowszym ;) I właśnie tu jest problem. Co doradzicie nowy siewnik polski do 17tys. czy jakąś zachodnią używkę ale oczywiście w trochę niższej cenie :) Siewnik ma mieć szerokość 2,5m lub 2,7m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

Nowe to zawsze nowe... gwarancja i w ogóle :) no chyba, że używka naprawdę w dobrym stanie..


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o maszyny które podał @konny111 to mamy jeszcze jeden taki sam siewnik pneumatyczny 4 metry Accord.Ta maszyna z drugiego linku jest naprawdę w super stanie aparat wysiewający w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1717    0

Witam. Tak jak w temacie. Mamy zamiar zastąpić naszego wysłużonego Poznaniaka czymś nowszym ;) I właśnie tu jest problem. Co doradzicie nowy siewnik polski do 17tys. czy jakąś zachodnią używkę ale oczywiście w trochę niższej cenie :) Siewnik ma mieć szerokość 2,5m lub 2,7m.

polecam famarola talerzowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

za 15600 zł masz nowego poznaniaka 2.5m a za 18000 zł masz 2,7m, oczywiście nowe.

Sam wiesz jak działa poznaniak i jak wygląda sytuacja z ewentualnymi częściami do niego.

Tyle tylko, że wymienisz stary na nowy i jedziesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

I czym się ten nowy poznaniak będzie różnił od starego? Że będzie ładnie wyglądał? Jak dobrze poszukasz to znajdziesz ładną amazonkę i jeszcze ci zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Ja tam bym bez zastanawiania się za te pieniądze szukał jakiegoś amazońca który na pewno będzie 100 razy lepszy od tego nowego poznaniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

witam 2 lata temu tez szukałem siewnika i pare widzałem nowych i uzywanych... i padło na amazona d7 cos około 7tys za niego dałem i w 100% jestem z niego zadowolony. A te nowe poznaniaki to tyle ze nowe bo zadna rewelacja moim zdaniem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj