Zaloguj się, aby obserwować  
massey12

który wybrać ? 1614,1634 czy1934

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalR    34

Chyba proste. Jak potrzebujesz ciągnika o mocy 190km to bierz 1934, jeżeli mniejszego to którąś z szesnastek... Którą to zadecyduj sam, jeżeli chcesz mieć więcej komfortu to 1634...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

No właśnie bardzo dobrym ciągnikiem pod względem komfortu i mocy jest URSUS 1634.... :) :)

 

A no właśnie jak chciałeś pytanie zadać Wojtkowi to mogłeś mu napisać wiadomość albo zagadać na gg... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

albo 1654 większy silnik (chociaz znam dwa przypadki że po 2500mth szlifowali wał) i noment obrotowy i super kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

mało tego chodzi (1654) i nie wiadomo co to jest.a 1634 przechodzony przez wielu ludzi z af i są sprawdzone.równiez polecam


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

wielkich różnic niema więcej elektryki tłumik w lewym rogu kabine i ten silnik 7,5l a skrzynie takie same do wybory 16x8 lub 12x6 kiedyś była wybajniejsza pompa chyba 65l/min ale awaryjna i ja wycofali z oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

No właśnie nie wiadomo co to jest za ciągnik...lepiej kupić coś wypróbowanego czyli np. 1634... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

on to tylko napisał zeby mi dokuczyc bo on tylko pot wchodzi na af zeby siac zament, nie zwracajcie uwagi na jego posty bo one są bez sensu, on nie ma nic ziemi ani zadnego gospodarstwa i wchodzi tylko poto zeby sie nabijac z fotek mojego sprzetu, i dlatego jeszcze pdokreslił ze to pytanie domnie

naszczescie elektrotech sie nim zajol i zablokowal jego wszystkie konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

kup sobie albo 1934 albo 1634 w miare komfortowe ciągniki sprawdzone przez dużą rzeszę rolników tylko musisz sie zastanowić w jakim sprzęcie bedzie on chopdził bo 1934 jest troche mocniejszy a co za tym idzie więcej pali........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
to pytanie kieruje do wojtka specjalisty od ursusów heheheheehehehehehehe :)

więcej takich postów a będzie naprawdę źle-podpadłeś-jesteś u mnie na czarnej liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to tylko napisał zeby mi dokuczyc bo on tylko pot wchodzi na af zeby siac zament, nie zwracajcie uwagi na jego posty bo one są bez sensu, on nie ma nic ziemi ani zadnego gospodarstwa i wchodzi tylko poto zeby sie nabijac z fotek mojego sprzetu, i dlatego jeszcze pdokreslił ze to pytanie domnie

naszczescie elektrotech sie nim zajol i zablokowal jego wszystkie konta :)

 

Jeszcze napisz że to ja napisałem to naprawde będziesz śmieszny :) bo w tym czymś co napisałeś nie ma ani jednego słowa prawdy o użytkowniku massey12 owszem o mnie może nie które się zgadzają ale napewno to nie o massey'u12 Może i nie mam gospodarkiale to chyba nie grzech zreszta tu jest wielu użytkowników którzy nie mają ziemi a wchodz na agrofoto w regulaminie nic nie pisze o posiadaniu ziemi więc zastanów się co ty piszesz aA co do tego wkurzania ciebie to nie myśl że się specjalnie tu się zarejestrowałem żeby ciebie wkurzać bo mam ciekawszezajęcia niż wkurzanie tkiego kogoś jak ty :) więc nie wiem o co ci chodzi :)

I Nie groź mi na czacie bo ja i tak sie ciebie nie boje


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeslaw16    0
on to tylko napisał zeby mi dokuczyc bo on tylko pot wchodzi na af zeby siac zament, nie zwracajcie uwagi na jego posty bo one są bez sensu, on nie ma nic ziemi ani zadnego gospodarstwa i wchodzi tylko poto zeby sie nabijac z fotek mojego sprzetu, i dlatego jeszcze pdokreslił ze to pytanie domnie

naszczescie elektrotech sie nim zajol i zablokowal jego wszystkie konta :)

 

wojtek nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo ja znam massey-a12 i ma ziemie to ty wchodzisz na af zeby siac zamet i mowic niestworzone historie jak chcesz cos powiedziec to najpierw sprawdz kto co ma a pozniej mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
wojtek nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo ja znam massey-a12 i ma ziemie to ty wchodzisz na af zeby siac zamet i mowic niestworzone historie jak chcesz cos powiedziec to najpierw sprawdz kto co ma a pozniej mow

To dziwne, bo sam massey12 twierdził, ze nie ma ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

To będzie pewnie jeden taki użytkownik który ma kilka kont...pewnie nie ma co robić w domu to pisze jakieś bzdury i wymyśla głupie historie... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

mi sie też wydaje że czeslaw16 to masseyferguson15 (innych nicków tego uzytkownika duzo juz jest i niechce mi sie ich znowu wynieniać:)),na kolejnej liście podejrzanych jest również deutzfahr150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nie wiem ale moim zdaniem szkoda ich upominać bo tylko czas się traci a i tak to nic nie pomoże... konta zablokować ( czy usunąć nie wiem jak się to robi ) i będzie OK...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeslaw16    0
To dziwne, bo sam massey12 twierdził, ze nie ma ziemi.

no to pokarz mi gdzie massey 12 pisze ze nie ma ziemi :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe robić kilka kont zeby na jednym napisać post a innym kontem na nie odpowiedziec :) ban na id i koniec z takimi burakami.a pozatym ja też nie mam ziemi a jakoś nikt nie narzeka żebym sie zle zachowywał


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Może i nie mam gospodarkiale to chyba nie grzech zreszta tu jest wielu użytkowników którzy nie mają ziemi a wchodz na agrofoto w regulaminie nic nie pisze o posiadaniu ziemi więc zastanów się co ty piszesz aA

Proszę tutaj jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Wydaje mi sie ze ten temat jest po to aby zrobic na złosc wojtkowi.....Ten uzytkownik dosc duzo namieszał na forum....Nie chodzi mi o wojtka..tylko o tego masseya,pronara i nie wiem jakie ma jeszcze konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Nie chce sie bawić w moderatora ale ten temat tak jak inni zauważyli jest jedną wielką podpuchą i robi tylko za miejsce do spamu, proponuje Close <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ArthuR34
      Witam wszystkich,
      wybaczcie jeśli pisze w nie tym dziale- jeśli tak to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, dziękuję.
      Mój ojciec jakiś czas temu nabył Ursusa 902 i chciałbym się was doradzić w kwestii wspomagania kierwolnicy, nieposiadania przedniego napędu, miękkie przednie zawieszenie.
      Otóż w wyżej wymienionym traktorze jest fabryczne wspomaganie które bardzo ciężko wspomaga (czasem trzeba dużo gazu dać), zaczynają się pojawiać spore wycieki z serwomechanizmu. Dowiedziałem się od znajomego że nieopłaca się tego regenerować ponieważ już to przerabiał i po roku znowu miał problemy- zastąpił to gotowym zestawem zastępczym jaki można kupić w internecie (siłownik, pompa itp.) i po tym zabiegu może paluszkiem kręcić kierownicą a nie tak jak wcześniej.
      czy już ktoś to przerabiał z was lub wie co i jak taki zabieg przeprowadzić ? Jaki produkt wybrać ? czy oferowane w internecie gotowe zestwy są tej samej jakości/trwałości bo jest lekka rozbieżność cenowa?
      czy moglibyście polecić dobry produkt który będzie służył i pieniądze nie pójdą w błoto?
      czy jestem w stanie zamontować to razem z ojcem?
      Następna sprawa to biegi.
      strasznie ciężko wchodzą (wszystkie cztery- prawa dźwignia) - lewa dźwignia od wstecznego i biegów bolowo-szosowych chodzi bez zarzutu. 
       
      i kolejna sprawa to hamulce, hamulce działają ale wydaje mi się że lewe koło chyba trzyma ponieważ prawe koło zaczęło boksować na trawie podczas ruszenia z miejsca i lekko (20cm) się wkopał w ziemię, ogólnie to w środę kiedy szykowałem traktor na strajk to chciałem nim troszkę pojeździć po wsi ponieważ nie jeździłem jeszcze takim traktorem tylko czasami 60-tką więc musiałem ogarnąć biegi i troszkę się do niego przyzwyczaić ale po tych wszystkich usterkach które w nim zalegają dałem sobie spokój, ale na strajku we Wrocławiu byłem, od początku do końca:)
      pozdrawiam
    • Przez Porfavor
      Witam, planuje obecnie remont silnika w swoim Ursusie 385 i myślałem nad dodaniem do niego turbiny. Wiem, że były już tutaj takie tematy ale te najpopularniejsze które znalazłem mają już swoje lata więc chciałem się spytać dziś jak to powinno waszym zdaniem wyglądać. Ursus 385 jest z rocznika 1976 i z tego co sie orientuje ma w sobie silnik z7501. Na youtube itd widziałem sporo doładowanych turbiną c385 i stąd też taki pomysł by dodać mu trochę mocy. Co by było trzeba powymieniać i czy wgl jest sens tak naprawdę? planowałem dodać na pewno wtedy intercooler i rozumiem, że trzeba by było wymienić wtryskiwacze, słyszałem jeszcze o różnicy na ilości pierścieni na tłokach. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, w zimę będę najprawdopodobniej malował felgi w c385, i pytanie ile litrów farby około pójdzie na przednie felgi z dwóch stron i tylnie od zewnątrz (środek jest zakonserwowany). może ktoś malował i się wypowie
    • Przez Kredkizosi
      Witam koledzy potrzebije pomocy w porównaniu cen a więc do sedna pacjent ursus c385 
      Do zrobienia tuleja przedniej osi zwrotnice ok więc narazie nie ruszamy
      chłodnica bo ma wyciek więc upierał bym się przy lutowaniu bo ta nowa to trochę tandeta
      Na krzyżakach kierowniczych są lizy więc również do wymiany 
      Ponoć są urwane jakieś śruby mocujące chłodnice więc ewentualne wiercenie i wydobywanie gwintów 
      I yeraz pytanie przy takim zakresie prac może kosztować robocizna w warsztacie niezależnym czy to się bierze z godziny czy od dzieła 
       
    • Przez szyszka
      Witam posiadaczy ursusow z chlodnica oleju przekladniowego, chcialbym takowa zalozyc lecznieweim dokladnie gdzie siee wpiac ??? prosze o zdjecia jesli byla by taka mozliwosc . z gory dzieki . a takze Kto ma dodatkowy rozdzielacz hydrauliki zamontowany , w swoim mam tylk odwa gniazda szybkozlacz
      a potrzebuje jeszcze dwa . dzieki czekam na pomocne porady.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj