Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

damjan15    0
Napisano (edytowany)

Panowie jak cylinder przelecę papierem wodnym aż będzie się świecił to nie będzie wymagał wymiany? Chciałbym go pozostawić bo wiadomo oryginał to oryginał :D. Ogólnie rys nie widać ale jak palcem się najedzie to czuć ryski ;) Dodaje foto ale chyba za dużo nie zobaczycie :mellow:

post-20517-0-83245800-1304785072_thumb.jpg

Edytowano przez damjan15

Filipoo    14

echo tez dobre piły to tak jak byłe peski ale czesci drogie (mówie o oryginałach) podajrze w trzciane byłem i tam jest solo i echo i patrzac na iich katalogi to ceny wysokie (nie pamietam co za ile było pamietam ze było drozej i dlatego nie kupowalidsmy z tych marek no i daleko bysmy mieli)

lukejro    155

No nie wiem, porównując ceny ECHO i np Stihla czy Husqvarny o podobnych parametrach ceny wypadają podobnie. Droższe części zamienne do japońskich pilarek to mit... W tamtym roku jak wymieniałem łożyska na wale w moim starym Stihlu 023 to założyliśmy orginalne japońskie łożyska bo były o 50% tańsze od orginałów Stihla...

Z tym papierem to sobie daj spokój. Tak jak napisał @Gabber85 długo na takiej prowizorce nie porobisz ;)

damjan15    0

To co lepiej wstawić podróbkę niż dobrze wygładzony stary cylinder z malutkim zagłębieniem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??