Skocz do zawartości
matus951

Opolagra 2011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opolagra
pati    10

Parking za 1zł jest w piątek. ;)

U mnie w grę wchodzi jedynie sobota, rok temu było z rana na prawdę super. Potem zaczęło ludzi przybywać, ale i tak już się zbierałam. No i wcześnie rano można podjechać na parkingu praktycznie pod samą wystawę i wjeżdża się "z mety" bez czekania w 5km. korku. :P

Wiadomość z agroFakt.pl

BartekPL    76

Ja będę jak zawsze w niedziele. Pewnie znów nie będzie żadnych gadżetów ;[ . Ale bądźmy dobrej myśli.

A co ze spotkaniem? Bo czas goni a my nic nie ustaliliśmy. Ja proponuje w każdy dzień targów o 13 na stoisku John Deer'a przy ciągniku z seri R z tymi fajnymi światłami.

pati    10

Ja będę jak zawsze w niedziele. Pewnie znów nie będzie żadnych gadżetów ;[ . Ale bądźmy dobrej myśli.

A co ze spotkaniem? Bo czas goni a my nic nie ustaliliśmy. Ja proponuje w każdy dzień targów o 13 na stoisku John Deer'a przy ciągniku z seri R z tymi fajnymi światłami.

Wszystko fajnie, tylko pewnie wystawców JD będzie kilku: Chempest, BiS i Polboto. :lol:

I prawdopodobnie o 13 to już się będę zbierać kierunek na parking. Bo o 9 będę, zwykle łażę tak z 4 godziny.

mariusz0221    0

ja planuję jechać w piątek i mam pytanie, ile godzin zajmie oglądnięcie wszystkiego ? Nie byłem nigdy na takiej wystawie więc stąd to pytanie...

matus951    5

Oj to zależy, przejść i zobaczyć to 2-3 godziny wystarczą. Ale jak chcesz powsiadać, pomacać, pogadać i zobaczyć sprzęty w akcji to dnia Ci nie starczy :D

pati    10

Dokładnie. Jeszcze przystanąć jakąś fotkę zrobić, wejść do kabiny, trochę gdzieś usiąść i odpocząć (ile można łazić). ja to sobie zwykle pokazy polowe odpuszczam, tłok i tak nic nie widzę, a do tego krótkowzroczność. :P

4h to minimum, a wystawa ma w tym roku ok. 30ha. Mam tylko nadzieje, że trochę zmienią ustawianie, bo rok temu trochę dziwnie to było. :blink:

mariusz0221    0

zapomniałeś jeszcze o: zbieraniu gadżetów, robieniu zdjęć... ja planuję obejrzeć wszystkie stoiska, porobić fajne foty, no i może wsiąść do wszystkich New Hollandów :)bo ta marka najbardziej mi się podoba, lubię oglądać smerfy ;) a co do sprzetów w akcji to u mnie na wsi wystarczająco się naoglądam ;)

Edytowano przez mariusz0221

paragwaj    0

jak ci się spieszy to możesz wszystko na rowerze objechać, będzie szybciej :D a tak serio to jest jak mówi matus. trudno wszystko szybko obejść, jeżeli chce się pooglądać. a po powrocie do domu pewnie się jeszcze okaże że tam nie byłeś i tam, i tam...

pati    10

Mnie co roku @dawid1910 się pyta: "Byłaś tam i tam"? "Widziałaś ten i ten traktor?" ;) Moja odpowiedź zwykle: "A był???" "Gdzie??" :blink:

Nie da rady zauważyć wszystkiego, niestety. :rolleyes:

mariusz0221    0

to ja będę znaczył farbą te sprzęty, które już obejrzałem, tak się nie pogubię, i zaczynam od dziś biegi trenować, żeby mi nogi nie wysiadły podczas zwiedzania :lol: :lol: :lol:

pooch    58

Jeżeli na opolagrze miałby by Ci wysiąść nogi - to lepiej nie jeździj na agroshow :)

paragwaj    0

true, true :D

ja nie byłem na agroshow, ale był szef ojca. bardzo żałował, że nie wziął roweru. szli jedną z alei i szli, szli i nie wiedzieli czy się to w końcu skończy :D

Tomek19    2

jeśli chodzi o spotkanie to na pewno nie od 12-14 bo są pokazy i zawsze najlepsze miejsce se zajmuje wszystko widzę :) jadę 1 dnia wystawy ogarnąć wszystko posiedzieć w maszynkach pozbierać gadzety a w niedzielę jade obejrzeć wszystko inne czego nie obejrzałem wcześniej :lol: :)

mariusz0221    0

Sprawdzałem pogodę, jutro 20 stopni i słońce także nie ma wyboru, TRZEBA JECHAĆ ! Też jestem od rana, do 14, myślę,że 5 godzin spacerowania wystarczy :D mam pytanie: czy za wstęp na taką wystawę się płaci ? :P

a co do agroshow to się tam nie wybieram bo mam daleko, na opolagrę mam 140 km, więc trochę jest...

Edytowano przez mariusz0221

paragwaj    0

ja byłem parę lat temu, jak jeszcze było w Krapkowicach i wtedy się nic nie płaciło. raczej nie będzie żadnych opłat, trudno by im to było inkasować.

matus951    5

No tak :)

Ogólnie bardzo fajne położenie jest, wokół łąki i pasy startowe. Wjazd z jednej strony jest bardzo fajny, bo jedzie się pasem startowym przez kilkaset metrów, tylko poukładali ostatnio duże snopki słomy i nie można było poszaleć :D

Z parkingiem też nie ma problemów, ponieważ pilnują i ustawiają auta na parkingu. Przy płaceniu za parking zawsze dostaje się "instrukcję obsługi" wystawy i jakieś gazety :)

Mi niestety przypadło jechać skuterem ponad 50km i nie wiem czy pomieszczę prospekty i gadżety, na dodatek muszę kask w plecaku sobie nosić bo nie mam go gdzie zostawić ;[ Jak pogoda się nie pogorszy to planuję koło 8:00 wyjechać, żeby na spokojnie na 9:30 być. :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?