matus951

Opolagra 2011

Polecane posty

mariusz0221    0

pytałem, bo będę dużo wynosił, może uda mi się jakiegoś New Hollanda wynieść... :lol: masz fajnie bo blisko ;) ja mam 2 godziny jazdy autem, a reszta wypowiadających się tutaj daleko ma na Opolagrę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

ja mam 30 km :D


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Jakieś 85km. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesioW   
Gość WiesioW

Planuję przyjechać rowerem... Jest możliwość gdzieś go zaparkować ? :lol: Ktoś tego interesu pilnuje ? Nie podpierniczą mi go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jahu    0

Ja byłem na rowerze w tamtym roku, rower można mieć ze sobą albo przypiąć np. do jakiegoś namiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Dzisiejszy pokaz zwijania trawy to totalny niewypał :lol: :lol:

Na chyba 10 pras tylko z 3 wyszła bela owinięta a w reszcie luzem wyleciała :lol: :lol:

Krone, McHale i Kuhn spisały się dobrze, a takie sławy jak JD, Fendt czy Orkel niepodołały :lol:

Szczytem wszystkiego był pokaz praso-owijarki chyba Famarol, to co luzem wpadło na owijarkę owinął i wydupczył na ziemie. Parodia poprostu :lol:

 

A na zdecydowany plus mogę zaliczyć to, że pojeździłem sobie Ferdkiem z ładowaczem po torze :D

Świetnie rozwiązane ma półbiegi, ponieważ są w wichajstrze od rewersu, co przy ładowaczu jak dla mnie jest wielkim plusem. Poprostu wybieramy przód albo tył, i robimy krótkie skoki, tak jak byśmy chcieli wrócić na luz(półbieg w dół) albo przesunąć jeszcze jeszcze dalej niż w przód(półbieg w góre). Super rozwiązanie, ponieważ prawej ręki nie trzeba zdejmować wogóle z joya :)

Edytowano przez matus951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

moze mi ktos podać plan opolagry na jutro?


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja już po... :P

 

Na plus. Choć ustawienie było podobne jak rok temu, trochę nietypowe, ciężko zaplanować sobie zwiedzanie. :rolleyes:

 

Łupy wojenne? Mniej więcej tak jak rok temu, ale różnorodność mniejsza: same smycze i długopisy. :lol:

 

Krowy jak zwykle same championki - piękne sztuki. Aż się oko śmieje.

 

Co chciałam obejrzeć to obejrzałam, kilka sporych maszynek było, ale szkoda, że Steiger zamiast na placu to był na parkingu. :blink:

 

Zdjęć za dużo nie mam, bo nie było czasu. :( Późno wyjechałam, po dopiero po 8, a o 10 byłam na miejscu.

 

Mogliby poprawić oznakowanie na wystawę od strony Ozimka, bo drogowskazy są dopiero od Izbicka. <_<


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja tez juz po ale jutro tez jade :lol: Co do zdjęć to nic prawie nie robiłem. Pozbierałem sporo "łupów". Podobały mi się jazdy ciągnikami z ładowaczami i ładowarkami. Sam jezdziłem John Deerem i Weidemannem


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Ja też wróciłem było fajnie pojeździłem ciągnikami i tylko szkoda że New Holland-y były zamknięte te większe.A byl ktoś na poletku ładnie się kurzyło B)

Edytowano przez kapi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

praktycznie wiekszosc ciagnikow bykla zamknieta co mi sie nie podobalo trzeba bylo chodzic do wystawcow aby otworzyli ale fajnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Właśnie wróciłem. Pierwsze spostrzeżenie - organizacja parkingu drodzy Panowie to katastrofa!!! 2 godziny bez mała stamtąd wyjeżdżałem! Nie wiem czy jestem ślepy, ale nie spotkałem przyczepek jednoosiowych 3,5 t. Według mnie na takich targach powinna być chociaż jedna. Najmilej zostałem obsłużony na czeskim stanowisku, ze sprzętem ogrodniczym :). Według mnie największą antyreklamę zrobił sobie Claas Axion 850, który stanął w agregacie uprawowo - pożniwnym. Nie wiem czy pojadę za rok, ten dojazd mnie wykończył.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Też jestem zawiedziony pod wzglendem wyjazdu targów po prostu masakra. Ale ogólnie fajnie było.


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Ja byłem w piątek, było fajnie, tylko gadżetów mało :( liczyłem na więcej. Spacerowałem 4 godziny. Podobał mi się slalom między kostkami słomy...prawie jak we żniwa :) sprzętu bardzo dużo,było co oglądać. Zabrakło Ursusa c-330 :lol: ale przy którymś opryskiwaczu śmigał Ursus ( chyba 1234), szkoda, że sklepik z koszulkami, kubkami miał wystawiony tylko Claas, oczywiście kupilem czarną koszulkę Claasa,zdziwiony jestem, że tak tanio, dałem 43 zł i gratis dostałem smycz :D Za rok jadę znowu :rolleyes:

 

a co do organizacji parkingu to nie mogę mieć zastrzeżeń, bo w piątek wjechałem o 9 na parking i stanąłem zaraz przy strażakach, którzy kierowali ruchem :D

Edytowano przez mariusz0221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

w pt, zawsze malo sprzetu jest, jak byla jeszcze w pnw to w pt widzialem jak z brzegu wozili maszyny, tez bylem ale w sobote, ogolnie dobrzem, tylko daleko do pol trzeba targac.

 

 

 

 

 

 

 

 

bedzie ktos za tydzien w Łosiowie?

Edytowano przez filip94lemken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

A ja posiedziałem z moim Małym i Małą w kilku ciągnikach i kombajnach... Ale wyjazd, rzeczywiście MASAKRA. Już organizatorowi posłałem maila z "pozdrowieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A gdzie się to korkowało wszystko??

Bo jak byłem w piątek to raczej nie widziałem miejsca w którym mogło się kotłować. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

a co będzie za tydzień w Łosiowie ?


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

A gdzie się to korkowało wszystko??

Bo jak byłem w piątek to raczej nie widziałem miejsca w którym mogło się kotłować. :rolleyes:

 

He he, to był jeden wielki korek, mało co do rękoczynów nie doszło. Organizator umył rączki, policja tak samo, a kilka setek ludzi stało w autach jak frajerzy.

 

Targi super, choć nie było tego czego szukałem. Podobał mi się pokaz prowadzenia GPS w nowym JD 8r. Można sie było powozić zdalnie sterowaną zieloną taksówką:D


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj