matus951

Opolagra 2011

Polecane posty

pati    12

Parking za 1zł jest w piątek. ;)

 

U mnie w grę wchodzi jedynie sobota, rok temu było z rana na prawdę super. Potem zaczęło ludzi przybywać, ale i tak już się zbierałam. No i wcześnie rano można podjechać na parkingu praktycznie pod samą wystawę i wjeżdża się "z mety" bez czekania w 5km. korku. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja będę jak zawsze w niedziele. Pewnie znów nie będzie żadnych gadżetów ;[ . Ale bądźmy dobrej myśli.

A co ze spotkaniem? Bo czas goni a my nic nie ustaliliśmy. Ja proponuje w każdy dzień targów o 13 na stoisku John Deer'a przy ciągniku z seri R z tymi fajnymi światłami.


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jaby co na stopa mogę kogoś zabrać z centrum w piątek :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja będę jak zawsze w niedziele. Pewnie znów nie będzie żadnych gadżetów ;[ . Ale bądźmy dobrej myśli.

A co ze spotkaniem? Bo czas goni a my nic nie ustaliliśmy. Ja proponuje w każdy dzień targów o 13 na stoisku John Deer'a przy ciągniku z seri R z tymi fajnymi światłami.

 

 

Wszystko fajnie, tylko pewnie wystawców JD będzie kilku: Chempest, BiS i Polboto. :lol:

 

I prawdopodobnie o 13 to już się będę zbierać kierunek na parking. Bo o 9 będę, zwykle łażę tak z 4 godziny.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

ja planuję jechać w piątek i mam pytanie, ile godzin zajmie oglądnięcie wszystkiego ? Nie byłem nigdy na takiej wystawie więc stąd to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Oj to zależy, przejść i zobaczyć to 2-3 godziny wystarczą. Ale jak chcesz powsiadać, pomacać, pogadać i zobaczyć sprzęty w akcji to dnia Ci nie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Dokładnie. Jeszcze przystanąć jakąś fotkę zrobić, wejść do kabiny, trochę gdzieś usiąść i odpocząć (ile można łazić). ja to sobie zwykle pokazy polowe odpuszczam, tłok i tak nic nie widzę, a do tego krótkowzroczność. :P

 

4h to minimum, a wystawa ma w tym roku ok. 30ha. Mam tylko nadzieje, że trochę zmienią ustawianie, bo rok temu trochę dziwnie to było. :blink:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

zapomniałeś jeszcze o: zbieraniu gadżetów, robieniu zdjęć... ja planuję obejrzeć wszystkie stoiska, porobić fajne foty, no i może wsiąść do wszystkich New Hollandów :)bo ta marka najbardziej mi się podoba, lubię oglądać smerfy ;) a co do sprzetów w akcji to u mnie na wsi wystarczająco się naoglądam ;)

Edytowano przez mariusz0221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

jak ci się spieszy to możesz wszystko na rowerze objechać, będzie szybciej :D a tak serio to jest jak mówi matus. trudno wszystko szybko obejść, jeżeli chce się pooglądać. a po powrocie do domu pewnie się jeszcze okaże że tam nie byłeś i tam, i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Mnie co roku @dawid1910 się pyta: "Byłaś tam i tam"? "Widziałaś ten i ten traktor?" ;) Moja odpowiedź zwykle: "A był???" "Gdzie??" :blink:

 

Nie da rady zauważyć wszystkiego, niestety. :rolleyes:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

to ja będę znaczył farbą te sprzęty, które już obejrzałem, tak się nie pogubię, i zaczynam od dziś biegi trenować, żeby mi nogi nie wysiadły podczas zwiedzania :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Jeżeli na opolagrze miałby by Ci wysiąść nogi - to lepiej nie jeździj na agroshow :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

true, true :D

ja nie byłem na agroshow, ale był szef ojca. bardzo żałował, że nie wziął roweru. szli jedną z alei i szli, szli i nie wiedzieli czy się to w końcu skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

jeśli chodzi o spotkanie to na pewno nie od 12-14 bo są pokazy i zawsze najlepsze miejsce se zajmuje wszystko widzę :) jadę 1 dnia wystawy ogarnąć wszystko posiedzieć w maszynkach pozbierać gadzety a w niedzielę jade obejrzeć wszystko inne czego nie obejrzałem wcześniej :lol: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Sprawdzałem pogodę, jutro 20 stopni i słońce także nie ma wyboru, TRZEBA JECHAĆ ! Też jestem od rana, do 14, myślę,że 5 godzin spacerowania wystarczy :D mam pytanie: czy za wstęp na taką wystawę się płaci ? :P

a co do agroshow to się tam nie wybieram bo mam daleko, na opolagrę mam 140 km, więc trochę jest...

Edytowano przez mariusz0221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

ja byłem parę lat temu, jak jeszcze było w Krapkowicach i wtedy się nic nie płaciło. raczej nie będzie żadnych opłat, trudno by im to było inkasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

No tak :)

Ogólnie bardzo fajne położenie jest, wokół łąki i pasy startowe. Wjazd z jednej strony jest bardzo fajny, bo jedzie się pasem startowym przez kilkaset metrów, tylko poukładali ostatnio duże snopki słomy i nie można było poszaleć :D

Z parkingiem też nie ma problemów, ponieważ pilnują i ustawiają auta na parkingu. Przy płaceniu za parking zawsze dostaje się "instrukcję obsługi" wystawy i jakieś gazety :)

Mi niestety przypadło jechać skuterem ponad 50km i nie wiem czy pomieszczę prospekty i gadżety, na dodatek muszę kask w plecaku sobie nosić bo nie mam go gdzie zostawić ;[ Jak pogoda się nie pogorszy to planuję koło 8:00 wyjechać, żeby na spokojnie na 9:30 być. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj