ZCBooster

NH T6010 Plus vs. Deutz-Fahr Agrotron K410

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZCBooster    3

Witam.

 

Mam zamiar kupić ciągnik najprawdopodobniej jeden z tych dwóch. Oba są praktycznie w tej samej cenie ale NH jest trochę lepszy na papierze. I tu moje pytanie, głównie do osób które takie ciągniki mają lub na takich pracowali, który wybrać? Czy bardziej opłaci się kupić Agrotrona, który ma trochę gorsze parametry ale za to jest podobno porządny i co ważne Niemiecki, a jak wiadomo to Niemcy robią raczej porządne maszyny czy prawdopodobnie tańszego w eksploatacji NH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Ceną chyba się różnią.

T6010 delta cena 170.000 PLN netto

 

Deutz pewnie z 200tys netto wyjdzie.ja mam ofertę na K420 za 210tys netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam zamiar kupić ciągnik najprawdopodobniej jeden z tych dwóch. Oba są praktycznie w tej samej cenie ale NH jest trochę lepszy na papierze. I tu moje pytanie, głównie do osób które takie ciągniki mają lub na takich pracowali, który wybrać? Czy bardziej opłaci się kupić Agrotrona, który ma trochę gorsze parametry ale za to jest podobno porządny i co ważne Niemiecki, a jak wiadomo to Niemcy robią raczej porządne maszyny czy prawdopodobnie tańszego w eksploatacji NH?

Dla siebie wziął bym NH mam już jednego (TD95D)i jestem zadowolony, NH ma tez większy moment obrotowy i 4 biegi pod obciążeniem, Plus ma w standardzie amortyzowaną kabinę nie orientuje się czy deutz ma, jeśli nie to wziął bym NH :P o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3
Napisano (edytowany)

Deutz kosztuje 193 tys. netto bez przedniej amortyzowanej osi, New Holland z amortyzowaną osią 190 tys. Reszta to chyba full wypas, oba mają amortyzowane kabiny (w tej cenie), ale właśnie T6010 Plus ma wyższy moment, lepszą pompę i kilka innych paramerów też trochę lepszych. Byłem już praktycznie zdecydowany na NH ale u dilera Deutza było dwóch gości co mają takie Agrotrony i mi namieszali, że to niemieckie, lepsze silniki co nawet u Fendta montują itd. I teraz szukam różnych opinii.

Edytowano przez ZCBooster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejedz się oba traktorami i wybierz ten w którym będziesz się lepiej czuł i bardziej będzie ci się podobał :D Nie wiesz ile droższy był by t6020 Plus w takim samym wyposażeniu ? Na jakich oponkach był by ten NH ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

Niestety nie wiem jaka cena t6020, a jeśli chodzi o opony to z tyłu chyba 16.9 R38, z przodu nie pamiętam. Ale jeśli bym brał NH to chyba bym wziął 18.4 R38 i odpowiednio szerszy przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

wyżej napisałem cenę T6010

NH T6020 - 178tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35
Napisano (edytowany)

T6010 PLUS - 188.000 PLN netto

 

 

T6020 plus - 197.000 PLN netto

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torn    0

To jakos drogo mi sie wydaje. Nie tak dawno dealer oferowal nam T6020 ale Elite za ok 190 tys. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Może oferował Ci cenę po upustach.tutaj są ceny katalogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torn    0

Taka cene oferowal bez wielkich targow. Nie wiem jak to sie mialo do katalogowej. Bylo to kilka msc temu ale sadze,ze ceny wiele sie nie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

jak to sie nie zmienily?? wszedl nowy nabor na wnioski to dilerzy ceny podniesli. w ubieglym roku chyba w czerwcu albo w lipcu pytalem sie o NH T6030 Plus to kosztowal 190 tys zl netto. po nowym roku ceny poszly znacznie do gory. przykladowo moja przetrzasarka we wrzesniu kosztowala jeszcze 4600 € a teraz chyba 4800 €.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torn    0

No to ja nie wiem w JD podniesli po nowym roku 2 czy 3% ze wzgledu na inflacjie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Dokładnie tak jak mówi Henius91 ceny zwiększyły się wraz z naborem na wnioski m.in Młody Rolnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Skąd Ci się Kolego wziął w DF jakiś silnik Iveco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

NH ma silniki Iveco, ale jak dla mnie wielki minus to nie jest, w końcu ciężarówek Iveco jeździ bardzo dużo i ja nie słyszałem żeby były bardziej awaryjne. A poza tym prawie jestem zdecydowany na NH bo jest trochę mocniejszy, DF ma moc znamionową 89KM czego polscy dilerzy nie mówią a tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case4230lp    0

Co mi gadają kup iveco nie pojedziesz daleko i to sie sprawdza na budowach opłakuję te silniki i auta wszyscy co mają mówią że tego gó@na by więcej nie kupili. Kup niemca czyli deutza. Jak bym kupował to bym patrzał na Deutza i fenda tylko nic innego bym nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

NH ma silniki Iveco, ale jak dla mnie wielki minus to nie jest, w końcu ciężarówek Iveco jeździ bardzo dużo i ja nie słyszałem żeby były bardziej awaryjne. A poza tym prawie jestem zdecydowany na NH bo jest trochę mocniejszy, DF ma moc znamionową 89KM czego polscy dilerzy nie mówią a tak niestety jest.

 

Pokaż mi jakiś dowód na to, że NH ma silniki Iveco.

 

Mam przed sobą Folder NH T6000 i jest ewidentnie napisane Silnik New Holland*

 

*Opracowany przez firmę CNH Engine Corporation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj