Matey

Opinie o ciągnikach marki New Holland

Polecane posty

Ale kto mowi o regeneracji?Tam sa sruby ktorymi ustawia sie i nimi trzeba pokrecic,dokladnie nie wiem bo to robil u mnie traktorzysta,ale jesli masz pojetnych ludzi to napewno sobie poradza.Ale jesli masz go na gwarancji to oddawaj go i niech robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2

Ale ustawiali mi.

Ale tam tylko można ustawić minimalne i maksymalne obroty silnika!

A jeśli zmniejszysz mu dawkę paliwa na pompie to oczywiście straci na mocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2

Jestem z podkarpacia okolice Jarosławia.

Serwis firmy Wia-lan dojeżdża z Tarnowa.

A w Jarosławiu od niedawna mają swoją placówkę ale jeszcze bez serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosharks    0

Hej ja mam tez dylemat bo zamierzam kupic ciagnik tylko nie wiem co wybrac moze ma ktos NH Tm 150 napiszczie jak sie sprawuje ,mysle tez o DF iMF ciagniki z kasa max do 150tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

czekaj bo coś nie rozumiem Ty chcesz kupić New Hollanda TM 150 za 150tys.? no raczej chyba nie nowego? mój znajomy ma TM 120 ale oczywiscie praktycznie to to samo tylko moc inna a sprawuje się świetnie ma go już 3,5 roku i nie miał żadnej poważnej awarii przyjemnie sie jeździ naprawdę porządny ciągnik polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2

Hej jak jest z podnośnikami w NH bo mi podnośnik po wyłączeniu silnika opuszcza i to dosyć szybko!!!

Proszę o opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Witka!

Miał ktoś może problem z urządzeniem radarowym w seri T7000. Bo mój coś zaszałał i ostatnio z pola wracałem z predkością 98,8km/h.:-)). Dealer twierdzi, że to błąd w oprogramowaniu i już specjaliści z NH pracują nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Radar Ci wysiadł i nic więcej, skąd wiem bo już dwa wymieniłem, jak byś wymieniał pilnuj żeby nie miał angielskiej flagi przyklejonej bo gryzie się z częstotliwościami wojskowymi i też głupieje.

żeby sprawdzić radar trzeba sprawdzić zmiany napięcia przy stojącym ciągniku i po ruszeniu, nie pamiętam które przewody i jak napięcie powinno się zmienić, ale wiem ze powinno, niech się skontaktują z serwisem NH w Sorkwitach tam będą wiedzieli bo też ze dwa tygodnie dumali cóż to takiego może być ze po polu śmigałem często ponad 60 km/h

 

W moim wypadku było to w NH T7030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a Co myślicie o serii 6000 Power Comand może jest jakiś użytkownik takiego ciągnika proszę o opinię i spostrzeżenia dot ciągnika dzięki LOW Rider ( ale na drzwiach jest napis Elite a na dachu kabiny Range lub Power Comand już sam nie wiem o co chodzi w tych wersjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

elite występuje tylko w 4 cylindrach, a o ile się nie mylę to bierzesz 6- cylindrowego T6070 PowerCommand :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1992    1

hej a co myslicie o New Hollandzie tm 150 czy to dobry ciagnik jako ciagnik głowny w gospodarstwie o powieszchni 50 ha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też mam dylemat czy NH T6070 PLUS to dobry wybór pod względem awaryjności i obsługi. I czy posiada turbo??? co o tym ciągniku myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

z tego co się orientuje to wszystkie NH z tej serii posiadają turbinę a możesz tylko wybrać pomiędzy comon rail a zwykłym zasilaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aha dzieki za info a ja wole mechaniczny wtrysk niż cr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

ja mam cr i narazie nie narzekam a silniczek ma piękny dzwięk no i tylko te wersje mają po cztery zawory na cylinder i bardzo szybko wkręca się na obroty no ale to już twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Hmm nie wiedziałem gdzie sie spytać wiec spytam tu. Wszędzie widzę modele t6000 i t7000 ale nigdzie nie widziałem serii t7500 czym to jest spowodowane? Czy te ciągniki sa jakieś zle drogie czy jak?? Mówie tu o nowych seriach a nie tych starszych. Pozdrawiam i jak źle napisałem to dajcie znać.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tylko, ze t7500 sie praktycznie niczym nie roznia od tvt, troszke w srodku i maja inne lampy, wiec z powodzeniem mozesz opierac sie na opiniach tvt, cvt, cvx.

mysle ze niedlugo wycofaja te ciagniki, skoro nie wsadzili do nich nowych silnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Czyli jak dobrze kojarzę te tvt to jest najmniej udana seria Nh tak? Najbardziej awaryjna itd tak?


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Kolega ma już rok i bez żadnych zarzutów :P i powiedział że oglądał każdą markę i że NH ma najlepsze wykonanie ma on NH T5050


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj