Matey

Opinie o ciągnikach marki New Holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szyek1221    0

Hej koledzy mam taki problem z bisem ze jak jadę z większą prędkością to ucieka n prawo wie moze ktoś jak to  naprawić a i jeszcz jedno nie wie ktoś do czego jaast w nim taka mała wajcha na dole po prawej stronie i koło niej pisze + - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie robcie tego błedu ja go popełniłem i kupiłem poraszke new holand s seri t7 auto komand naprawde nikomu nie polecam serwis tez spadł na psy i nie moga sobie poradzic a handlowcy jak chcieli sprzedac to byli co drugi dzien teraz jak problem to nie odbieraja telefonow tak wiec ostrzegam wszystkich nie robcie tego błedu ktury ja popełniłem moj new holand wroci spowrotem do dilera pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Koledzy co sądzicie o NH M135 ze skrzynią Range Command? Zastanawiam sie nad zakupem takiego ciagnika. Przebieg około 10tys mth. Zrobiona jest pompa i turbina. Zostało zrobić głowice (uszczelniacze) i klime. Podnosnik i skrzynia są sprawne działaja bez problemu nic nie szarpie. Jak myślicie warto?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

Hej koledzy mam taki problem z bisem ze jak jadę z większą prędkością to ucieka n prawo wie moze ktoś jak to  naprawić a i jeszcz jedno nie wie ktoś do czego jaast w nim taka mała wajcha na dole po prawej stronie i koło niej pisze + - ?

Nie wiem czy to aktualne, ale może pomogę sprawdź sobie orbitrol u mnie w JD tak było i taka właśnie była przyczyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfanatic    1

ktoś ma jakieś doświadczenia z nh t4 85? bo planuje zakup tego modelu

Weź sobie z półbiegami i EDC spory komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Tak, kolory tylko różne  zakładają, ale Steyr Austria.

Z Turcji kiedyś przy mnie przywieźli do Legnicy Tirem dwie sztuki, opony spaliło im od pasów zabezpieczających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

NH w Angli robi T6 i większe a case ich odpowiedniki w austrii. 

mniejsze są robione w tych samych fabrykach czyli włochy i turcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszp89    1

Witam jestem tutaj nowy i chcialbym spytac was jaki traktor proponujecie w przedziale mocy 45-90 km naj lepiej z przednim napedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xbitekx    0

Chcesz opinie o New Holandzie czy pytasz o ciagnik,,w przedziale mocy 45-90 km z przednim napedem,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszp89    1
mateuszp89    1

W sumie wiecej mi nie potrzeba nie jestem rolnikiem tylko pracuje na gospodarstwie bo to lubie i podoba mi sie to a areal jest niewielki bo tylko 4hektary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlaQ24    147

Na taki areał Zetor 7245 albo jakiś Mf serii 6xx, bo i tak szybko na siebie nie zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dopiero co się rozpoczęły :D Ale pasjonatów też nie brakuje, skłonnych do dopłacania do swojego hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

W tym perzedziale to bardzo dużo jest ciągników wgl to jaką cena ma być przeznaczona. Mogę ci polecić 60 za 13tyś albo case za 150tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Ja tylko dodam bo nikt nie wspomniał o ważnej rzeczy, że czy to mały rolnik czy duży to traktor 4x4 od 65km trzeba brać z parzystą liczbą cylindrów zawsze. Bo traktor jest do pracy w trudnych warunkach a nie na pokaz. Kolega strasznie strzelił też szerokim przedziałem mocy jak na 4ha, więc chyba nie bardzo wie co ma z tą mocą potem robić i z jakimi maszynami agregować. Jak kolega ma konkretną pracę to można brać zachodni traktor na taki areał, ale jak skromnie żyje to prościej chyba wyjdzie eksploatować Ursusa 4514, 5314, Zetora 7245, 7745.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszp89    1

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i skoro mam za wszystko komus placic to wole lezec pendzlem do gory a po drugie gdybym mial dzialki proste jak stol i piaskowa ziemie to kupil bym T25 a w terenie gorzystym i lekko celiznowatej ziemi to sprawa inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj