Skocz do zawartości

Polecane posty

RolnikMat    29
Napisano (edytowany)

Właśnie zgadzam się z @MDSikor. I ciekawe jak będą wyglądać te nowe 6r.

Edytowano przez RolnikMat

John6930P    0

mi tez w tych jeleniach 6030 tez nic nie przeszkadza nawet mi się wydaje ze są ładniejsze od tych co mają być wprowadzone

Wiadomość z agroFakt.pl

slawny    6

a co za roznica czy ciagnik serii 6 czy 7 jak oznaczenie z 5 na poczatku pozwala nazwac ciagnik 60konny jak i 260 konny nowe modele sa wprowadzane przedewszystkim ze wzgledu na nowa norme emislii spalin ktora rowniez obejmuje serie 6030 a naklejka na masce to raz dla zmyly a dwa to moze byc nazwa kodowa ktora nijak moze sie mac do nazwy ostatecznej.

andrzej2257    109

Kurcze piczone niedługo z powodu emisji spalin która ciągle zostaje zmieniana ciągnik 160 kucy będzie miał 3 cylindry ;[. A co do 6030 premium co wg. was można zmienić.

John6930P    0
Napisano (edytowany)

ciekawi mnie jedna spraw w 6R co z druga wersja bo w 6030 były trzy wersje classic comfort i premium, wiecie coś na ten temat??? :unsure:

Edytowano przez John6930P

MDSikor    6

Z tego co widzę to dzisiejsze 6030 i 7030P będzie jedną serią 6R. Czas pokaże.

RolnikMat    29

To jeśli dobrze widzę. Ma normalnie pełną ramę. Te to tak masywnie wyglądają. I to widać typowy następca klasy premium. Ciekawe jak to będzie z wersją comfort i z tymi mniejszymi..

Edytowano przez RolnikMat

MDSikor    6

Mniejsze pewnie też będą bo przecież 5R kończy się na 100 koniach, a serie powinny zachodzić na siebie. Trzeba czekać.

kondziufanJD    12

http://www.farmphoto.com/image.aspx?n=101e59db-d0fd-4d7d-adf3-d12e90cd2c5e.jpg&s=original

7200R ---> 200 hp 6.8L PSX Auto Quad, Quad Command, IVT

7215R ---> 215 hp 6.8L PSX Auto Quad, Quad Command, IVT

7230R ---> 230 hp 6.8L PSX Auto Quad, Quad Command, IVT

7260R ---> 260 hp 9.0L PVX only with IVT Transmission

7280R ---> 280 hp 9.0L PVX only with IVT Transmission

Czyli jednak nachodzą na siebie bo był 6210R czyli 10km więcej niż 7200R

kris14    259

Ciekawa jest ta nowa konslola w kabinie :)

Ładnie wygląda to wszystko, kabina na 4 słupkach, a nie wiecie czy 4 cylindrowe modele są tylko na CR czy mają coś jeszcze dorzucone [tj. SRC lub coś innego] ?

MDSikor    6

Gdzieś na jakiejś stronie widziałem że premiera ma być we wrześniu, ale to się jeszcze okaże.

Na tym filmie ktoś napisał, że najmniejszy ciągnik z serii 6R będzie miał 105 KM (6105R).

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Akurat następca 6130, w JD zazwyczaj następna seria jest mocniejsza o te 10-20KM. wink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez TraktortoZetor
      Mam problem z moim JD 6200. Mianowicie chodzi o to że potrzebuję wyciągnąć wałek łączący silnik ze skrzynią biegów. Odkręciłem wałek od skrzyni biegów i od silnika bodajże na 6 śrubach tłumik drgań. Teraz ten wałek nie chce wyjść. Pytanie jak wyciągnąć ten wałek? Muszę silnik wyciągnąć czy jak? 
    • Przez 23damian
      Tak jak w temacie kupię nóż do sianokiszonki do prasy rolujacej John deere 545 
    • Przez Maciek0903
      Witam,
      Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w innych postach które czytałem na forum. Jestem po generalnym remoncie mojego ciągnika (wymiana połowy skrzyni, obie nowe  pompy olejowe itp.). Mam teraz taki problem przy podniesionym TUZ-ie jak stoję na wolnych obrotach ciągnik dostaje jakby " padaczki". Dosłownie zaczyna telepać się cały i wtedy nie mogę nawet kierownicą ruszyć. Gdy przygazuje to pomaga lecz jak puszcze gaz to po chwili wraca. Jak opuszę podnośnik to tego problemu nie ma. Dodam iż gdy zostawię  wyłączony ciągnik z podniesionym pługiem to nawet na centymetr nie opadnie, nawet po dwóch dniach. Dodatkowo zaobserwowałem, że gdy gazuje to podniesiony już na maxa podnośnik unosi się na około 10 cm, a gdy przestaje gazować to opada o te 10 cm. Posiadam tur. oleju mam na full.