Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawny    7

wczoraj mi wycenili 115r ze skrzynia 24/24 ecoshift miekka os twarda kabina siedzenie z amortyzacja poprzeczna zwyklymi zaworami hydrauliki oponami 480 600 treleborga na kola 28 38 zaczepy przesywne szyberdach przedni tuz skretne blotniki klima manualna za ok 260netto 125r bylby 12k drozszy wiec do 105 mozna spodziewac sie podobnej roznicy

Edytowano przez slawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo5620x    3

no to w sumie dosyc tanio, myslalem ze koło 300,

nawet taniej od 6330 premium


C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent    1

JD-6105 R- koła 520*70*38 i 420*70*28, klima, przedni tuz, 3* złącza ESCV(elektryczne),sterowanie ITEC, skrzynia 24/24 z ecoshift, lusterka teleskopowe, pompa hyd. 110l, automatyczna stabilizacja ciengien dolnych-tył, obręcze regulowane,przednia szyba i drzwi panorama(bez słupkow), TLS, wycieraczka tył, zaczep automat 9 pozycji + rolniczy, alternator 150 A, + 2 reflektory, pneumatyka, i pare drobiazgów tupu listwy elektr. ,lusterko w kabinie,podgrzewanie paliwa,odblaski, radio itp, cena 245000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent    1

A co to jest standard ?, czy to oznacza że coś tam mamy gratis?, czy mamy coś tam bo tak wypada?, czy mamy cos tam bo bez tej cześci maszyna nie moze należycie funkcjonowac?. Jak już częśc z was wie obecnie każdy ciągnik jest zamawiany wedlug potrzeb klienta, dlatego dilerzy przy wycenie najpierw robią indywidualną konfiguracje.

Tak więc jeśli zaloże iż będe jeżdził tylko w słoneczne dni i bez przyczepy to nie kupie wycieraczki i pneumatyki bo po co zbędnie wydawac 10000 zł (cena z cennika jd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent    1

Jeśli koła posiadasz to poco kupowac, ciągnik można kupic bez kół dostarczony do klienta na''wózku jezdnym'' jak dobrze pamietam, byc może troche inaczej ten '' wózek'' nazywają, jeśli jestes zainteresowany dokladnym nazewnictwem i sposobem konfiguracji to polecam np:http://configurator.deere.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

Ludzie a ile może kosztować 6130 R i czy on ma silnik 6 czy 4 cylindrowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent    1

wszystko o 6R znajdziesz w :http://www.deere.co.uk/common/docs/products/equipment/tractors/6r_series/brochure/6r_series.html, Dziwi mnie tylko fakt, że w Polsce dilerzy od stycznia zbierają zamówienia na serie R małej mocy a do dziś na polskiej stronie JD nie ma żadnej informacji o tych maszynach, a sami dilerzy też nie wiele wiedzą, więc pozostaje nam kupowac przysłowiowego kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

W ciągniku 6130R montowane będą dwa silniki Power Tech 4045 PVX i 4045 PWX gdzie

PVX 4045 o mocy 93-129kW czyli 124-174kM z turbo o zmiennej geometrii

PWX 4045 o mocy 56-91kW – 75-124kM turbo z przepustnicą spalin

Silniki sześciu cylindrowe będą dostępne w zakresie 140-174kM tak mniej więcej to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

bzdury piszesz ze hej.

podajesz konkretny model, który ma silnik 4 garowy 130km a piszesz ze moze miec moc od 105 do 210km i tak de facto sa to 2 silniki 4 i 6 garnków


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldas27    1

WITAM

Chciałbym dowiedziec się czy ktoś z was ma styczność z modelem 6140r mam takiego jestem ciekawy opini usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek2800    0

Mam. Po 100h obluzowała się opaska na przeowdzie płynu chłodzącego (delikatne pocenie) oraz pojawił się nieznaczny wyciek z pod filtra paliwa. Załatowione podczas przeglądu gwarancyjnego.

Na tę chwile mam ok.180h. Ponadto wszystko w jaknajlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldas27    1

U mnie jak na razie problemy z zawieszaniem sie komputera ,nie szczelna uszczelka przy przedniej szybie

szyba naprawiona a co do komputera ma byc wymieniony panel sterowania ale jeszcze maja to w planach

 

A na ta chwie mam 260h . bartek 2800 a jak z spalaniem w jakim rejonie mieszkasz masz ten sam model co ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

U mnie jak na razie problemy z zawieszaniem sie komputera ,nie szczelna uszczelka przy przedniej szybie

szyba naprawiona a co do komputera ma byc wymieniony panel sterowania ale jeszcze maja to w planach

 

A na ta chwie mam 260h . bartek 2800 a jak z spalaniem w jakim rejonie mieszkasz masz ten sam model co ja tak

 

 

 

W jakim wyposażeniu posiadasz Johna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldas27    1

W tym modelu mam wszystko co było w standardzie czyli 3 pary wyjsc z elektrozaworami. mieka oś, komputer, ujołem z wyposarzenia klimatrak i ogrzewanie tylnej szyby a dodałem tuz sauter i opony profil 70 szer. 580t 480p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek2800    0

Model "140". Mieszkam w południowej Wielkopolsce, także niziny i niziny... W obrotówce 4x40 (tak, za mała :)) i 8 km/h ok. 20l/h, co przekłada się praktycznie na takie samo spalanie na jednostkę powierzchni. W mojej okolicy to normalny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

coś dużo ci pali.

u nas co prawda inny rejon, ale myślę ze ziemia ciut trudniejsza w uprawie i 125km ciągnik idzie w 4x50, tez weźmie 20l/h ale w tym czasie już mamy 1.25-1.3 ha zaorane.

rekordowo w tym roku zaorałem 11ha w trójkątnym kawałku na 150l ON

orka średnio na 25cm głęboko


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldas27    1

u mnie okolica gniezna ciagnik 6140r pług kuhn 112 4x45 plus wał cambel -croskil 1,5tony predkosc 8,6km/ha na glinie 19l/ha a na v klasie 16l/ha wyniki z tego sezonu

 

głebokosc 25cm

Edytowano przez waldas27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

eh, kolego to jest radykalny bład - próba porywnywania orki do orki z wałem.

nie od dziś wiadomo ze wał potrzebuje energii mniej więcej tyle co jedna porządna odkładnia, a przy tym nie wpływa na wydajność orki.

ja sie kiedyś bawiłem w testy to zdarzało się ze zużycie szło 5 czy 6l na ha do góry. 15 a 21l to jest różnica, ale różnica na polu też :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek2800    0

Ja mam małe kawałki, 3 - 4ha to już duże pole. Do tego ziemia lekka nie jest. Nie spieszę się przez siłę na uwrociach i to co podałem to taki uśredniony odczyt chwilowego spalania na h, więc ile tak naprawdę spalił nie wiem :). Dodam, że czterocylindrowy poprzednik, 110km JD spalał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldas27    1

kolego yacenty podaje wyniki tej samej maszyny tylko orałem u siebie na piachach a u brata to 80 procent glina u mnie szedł lekko, a u brata to miał robote pociagnac i dlatego ta róznica 16a 19l/ha. teraz kolego powiem jeszcze coś ten sam pług z tym wałem tylko ciagnik 6430 comfort 19l/ha na piachach a na glinie 24l/ha test na tch samych ziemiach i kawałkach tak ze mysle ze to obiektywne wyliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj